scena DDTVN

  scena DDTVN

  "Jak dzikie palmy smaga wiatr, tak na mnie działasz Ty". Na scenie Dzień Dobry TVN - Swirnalis w utworze - "Dzikie palmy". Posłuchajcie!

  Piosenka "Flashlight" - to propozycja wokalistki Kasi Moś do konkursu polskich preselekcji Eurowizja 2017. Kasia Moś zaśpiewała ją dziś w studiu Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam ta piosenka? Będzie muzycznym hitem?

  To nie przywidzenie. To siostry bliźniaczki, Ewa i Kasia Goławskie, które wystąpiły na scenie Dzień Dobry TVN. Towarzyszył im instrumentalista i kompozytor Paweł Steczkowski. Bliźniaczki zaśpiewały piosenkę "New day for you". Pamiętacie je z programu "X Factor"?

  Zespół Red Lips przygotowuje się do pierwszego koncertu promującego nową płytę „Zmiana planu”. W Dzień Dobry TVN wokalistka grupy Joanna Lazer powiedziała, gdzie odbędzie się ten koncert, dlaczego przestała śpiewać disco polo i jakiego artystę lubi słuchać.

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy zespół Kroki. Zagrali piosenkę "PS Freedom". Podoba się Wam?

  Ivs Alter uczyła się śpiewu w Nowym Jorku ze znanym nauczycielem Justin’em Stone’m, odpowiedzialnym za przygotowywanie uczestników do amerykańskiego X factor. Piosenki, które do tej pory nagrała wokalistka były bardzo dobrze przyjmowane. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała swój najnowszy utwór „Like a Miracle”.

  Karnawał w Rio de Janeiro zaczyna się dopiero za miesiąc, ale my świętujemy już dziś. Na scenie Dzień Dobry TVN kolorowe, seksowne tancerki i... gorąca atmosfera! Umiecie tańczyć sambę? Tych ruchów chyba nie powtórzycie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN, prosto z Radomia, zespół Pod Sufitem Dżungla. Jak myślicie, skąd zespół młodych i zdolnych muzyków zaczerpnął swoją nazwę? Czy zgadzacie się z Marcinem Prokopem, że "wszystko, co najlepsze pochodzi z Radomia"?

  Jakiś czas temu ukazał się najnowszy krążek Patryka Kumóra zatytułowany „11”. Okazuje się, że muzyk tworzy również dla innych wykonawców. Dla kogo? Co według niego trzeba zrobić, aby zaistnieć na rynku muzycznym?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił hiszpański piosenkarz Álvaro Soler z polską wokalistką i byłą modelką Moniką Lewczuk. Zaśpiewali piosenkę "Libre". Nam się ona podoba, a Wam? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli, co ich połączyło...

  Carnival Youth to grupa młodych muzyków pochodzących z Łotwy. Zespół w większości składa się z synów Renarsa Kaupersa, wokalisty zespołu Brainstorm. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpili z piosenką "Surf". Czy pójdą w ślady ojca i zostaną gwiazdami światowego formatu?

  Na scenie Dzień Dobry TVN jeden z najciekawszych debiutów 2016 roku - zespół Drop w utworze #GeneracjaFejm. Posłuchajcie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Trudne życzenia", wystąpiła Ania Rusowicz. Piosenka pochodzi z płyty "RetroNarodzenie". Do wspólnego śpiewania 12 piosenek, które znalazły się na jej płycie zaprosiła m.in.: Adama Nowaka, Czesława Mozila, Renatę Przemyk i Martynę Jakubowicz.

  Na naszej scenie, z piosenką "Na pół", wystąpiła - jedna z gwiazd tegorocznego sylwestra w Warszawie "Hello 2017!" - Cleo. Nam bardzo się podoba ta piosenka, a Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Łąki Łan (Paprodziad, Megamotyl, Bonk, Poń Kolny, Cokictokloc i Jeżus Marian) z piosenką "Pola ar". Piosenka pochodzi z ich najnowszej płyty, która ukazała się w listopadzie. Podoba się Wam ich muzyka?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Antek Smykiewicz z nową piosenką "Cud". Posłuchajcie i oceńcie ją! I koniecznie zobaczcie choreografię Doroty Wellman i Marcina Prokopa... :-)

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Can’t Stop the Feeling" Justina Timberlake'a, wystąpił zespół The Voices. Posłuchajcie tej piosenki, by wprowadzić się dobry nastrój!

  Ta historia - zdaniem Marcina Prokopa - zaczyna się, jak bajka Andersena. Była sobie dziewczynka, która śpiewała w pewnym zespole przyjemne, lekkie i łatwe piosenki. Po kilku latach wróciła na scenę jako dojrzała kobieta i wokalistka i nagrała świetną płytę. Nagrała ją ze światowej sławy muzykiem. Tą kobietą jest Sasha Strunin, a muzykiem - trębacz Gary Guthman, którzy wspólnie wystąpili na scenie Dzień Dobry TVN. Opowiedzieli też o swoim wspólnym projekcie.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Fool", wystąpił zespół The Cookies. ich znakiem rozpoznawczym jest połączenie wyrazistego wokalu Karolina Kiesner z elektronicznym popem. Posłuchajcie i oceńcie ich piosenkę!

  Zespół BAPU powstał w 2011 roku. W 2014 roku stworzyła muzykę do spektaklu "Most nad doliną", a w 2015 roku BAPU pojawił się na Woodstocku. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowali swój utwór "Historie". Podoba się Wam ta piosenka?