Michel Moran

  Michel Moran

  Jak Michel Moran radzi sobie z popularnością? Czy, na każdym rogu, fanki proszą go o porady... kulinarne? Jak Kinga Rusin wspomina 20 lat pracy na wizji i czy Agnieszka Dygant zostanie lekarzem?! Zobaczcie, czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska!

  O gotowaniu marzył od dziecka. Pierwszą pracę w restauracji dostał kiedy miał 14 lat. Teraz jest najbardziej rozpoznawalnym kucharzem w Polsce. Czy prawdą jest, że nigdy nie spróbował barszczu czerwonego?

  Znamy już nominacje do tegorocznych "Telekamer". W studiu DzieńDobry TVN gościliśmy dziś nominowanych do telekamer: Roberta Kozyrę, Michela Moran i Marcina Perchucia oraz Katarzynę Madey redaktor naczelną Tele Tygodnia. Jak wybiera się kandydatów do nagród i jak nasi goście odbierają nominację do Telekamer?

  Na co dzień łączy swoje dwie największe pasje: muzykę i gotowanie. Na swoim blogu umieszcza utwory jazzowe, które oddają charakter jego ulubionych potraw. Nie udało mu się zostać polskim Masterchefem, ale zaprzyjaźnił się z jednym z jurorów- Michelem Moranem, pod którego skrzydłami uczył się tajników dobrego gotowania. W kuchni Dzień Dobry TVN pokazał, czego się nauczył.

  Wicepremier, medalistka olimpijska, perfekcyjna pani domu, mistrz kuchni. Ich twarze znają wszyscy. Czy spodziewali się aż tak spektakularnego sukcesu? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Janusz Piechociński, Małgorzata Rozenek, Natalia Partyka oraz Michel Moran.

  Nasz język ojczysty do najprostszych nie należy. Dla obcokrajowca najtrudniejszym słowem jest słowo "czcionka". Mówią, że szeleścimy. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Francuz i juror program “Masterchef” Michel Moran oraz tancerz i aktor Stefano Terrazzino. Ile zajęło im opanowanie języka polskiego? A według Was, jakie słowo lub zdanie w języku polskim jest najtrudniejsze dla obcokrajowca?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z Anią Starmach w stadninie koni. A konie ujeżdżał sam Michel Moran! Jak ważny dla Ani jest udział w programie „Masterchef” i jaką jest jurorką? Czy Michel zatrudniłby ją w swojej restauracji? Kogo nie lubi Ania i jaką jest uczennicą?

  Michel Moran, juror w programie "MasterChef", w gastronomii pracuje od 32 lat. O gotowaniu marzył już w wieku 8 lat. Wtedy spalił danie, które przygotował, ale na szczęście nie zrezygnował z marzeń i został wybitnym kucharzem i szefem kuchni. Jak znosi to, że w Polsce do restauracji chodzi się od święta, a we Francji na co dzień? Jak ocenia kulinarny gust Polaków? Co wedłg jurora "MasterChef" lubią Polacy i jaki mają smak?

  2. września na antenie TVN nowy program kulinarny. O godzinie 20.00 widzowie będą mogli obejrzeć pierwsze zmagania kandydatów o tytuł mistrza kulinariów. Stawka jest wysoka, ponieważ zwycięzca otrzyma nie tylko 100 tysięcy złotych, ale i możliwość wydania własnej książki kucharskiej. Dodatkową zachętą na pewno jest to, że cała Polska będzie mówić do potencjalnego zwycięzcy: „Szefie”! W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy jury w pełnej krasie: szefową jury programu Masterchef Magdę Gessler oraz jurorów - Annę Starmach i Michela Moran.