Michel Moran pochwalił się radosną nowiną. Fani: "WOW! Gratulacje!"

Michel Moran

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Michel Moran poinformował swoich fanów, że jego córka Solene zaręczyła się. Juror MasterChefa zamieścił również jej zdjęcie z narzeczonym.

Michel Moran poinformował o zaręczynach córki

Solene Moran to córka Michela Moran i jego pierwszej żony. Jak powiedział w jednym z wywiadów juror MasterChefa, "życie nie było dla niej łaskawe i to od najmłodszych lat. Już jako dziewczynka zachorowała na cukrzycę typu I, później zmagała się z anoreksją". Mimo przeciwności losu Solene spełnia swoje marzenia. Jednym z nich są niewątpliwie zaręczyny, do których doszło 24 grudnia. O tej szczęśliwym wydarzeniu poinformował swoich fanów Michel Moran:

Piękna chwila ❤️❤️!!! I dużo wrażenie córka zaręczona od wczoraj i bardzo szczęśliwa !!???a ja w raju ??❤️? @mrn.solene #miłość #świętach #magiaświąt #zaręczyny #dzieci #coreczkatatusia

- napisał w poście.

Solene Moran zaręczyła się. Kim jest jej narzeczony

Juror MasterChefa dodał też dwa zdjęcia. Na jednym z nich Solene pozuje z narzeczonym, a na drugim pokazuje pierścionek zaręczynowy. Wybrankiem Solene Moran jest Francuz Thibaut Chomez.
Na wiadomość Michela szybko zareagowali obserwatorzy jego konta.
- Jaka śliczna córcia, wszystkiego dobrego - napisał jeden z nich, a inny dodał:
- Piękny prezent dla rodziców.
Niektórzy fani chwalili się, że także ich dzieci zaręczyły się w trakcie świąt, a redakcja Dzień Dobry TVN życzy wszystkim narzeczonym wiele szczęścia.
Michel Moran i syn na końcu świata. Zobaczcie materiał:
>>> Zobacz także:
Autor: Iza Dorf

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości