Małgorzata Kożuchowska

  Małgorzata Kożuchowska

  Aktorka Małgorzata Kożuchowska obchodziła niedawno dziesiątą rocznicę ślubu. - Jestem z tego dumna, że nam się udało, że się kochamy, że jesteśmy razem, że mamy rodzinę, że mamy syna - zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Co jej jeszcze powiedziała na temat rocznicy ślubu i swojego związku? Jak uczciła z mężem tę okrągłą rocznicę? Zobaczcie!

  Producenci "Drugiej szansy" zrobili fanom serialu niespodziankę. Choć 10 odcinek ostatniego, piątego sezonu już za nami, na Player.pl możemy zobaczyć tzw. epilog. W odcinku extra zobaczymy szczęśliwe zakończenie perypetii głównych bohaterów - ślub Moniki i Piotra. Czy ceremonia odbyła się bez niespodzianek? I czy powrót na plan po zakończeniu zdjęć był miłym doświadczeniem dla aktorów? Z Małgorzatą Kożuchowską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Po prawie trzech latach pracy, po 400 dniach zdjęciowych w Sądzie Okręgowym w Warszawie padał ostatni klaps na planie "Drugiej szansy". W jakim nastroju są są twórcy serialu sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Co powiedzieli jej aktorzy: Małgorzata Kożuchowska, Radosław Pazura i Michał Żurawski?

  Kiedyś Monika Borecka, w tej roli Małgorzata Kożuchowska, siedziała na ławie oskarżonych, a dziś sama oskarża. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z Małgorzatą Kożuchowską w sądzie... na planie serialu "Druga szansa". Czy Boreckiej uda się doprowadzić do skazania oskarżonego, w tej roli Jacek Poniedziałek? Jak się skończy ta historia?

  Na planie serialu "Druga szansa" dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska odwiedziła miejsce, w którym aktorzy stają się jeszcze piękniejsi. Zastała w nim Małgorzatę Kożuchowską, która właśnie się upiększała. Następnie obie udały się do barobusa, w którym Małgorzata Kożuchowska jada śniadania. Zobaczcie czym żywią się aktorzy na planie "Drugiej szansy" i ile czasu spędzają w barobusie. Co, zdaniem Małgorzaty Kożuchowskiej, jest niesamowite w zawodzie aktora? A na kolejny odcinek serialu "Druga szansa" zapraszamy już dziś o 21:30.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska na planie serialu "Druga Szansa" spotkała się z Małgorzatą Kożuchowską. Zobaczcie, jak każdą wolną chwilę, pomiędzy ujęciami, wykorzystuje Kożuchowska, która o sobie mówi, że jest aktorką wielozadaniową. Co robi, żeby tak świetnie wyglądać? I do czego namawia wszystkich mężczyzn? A my przypominamy, że już dziś o 21:30 zobaczycie kolejny odcinek serialu "Druga Szansa".

  W piątym sezonie "Drugiej szansy" Monika Borecka obejmuje stanowisko redaktor naczelnej kobiecego magazynu. Jak się czuje w nowej roli? Czy jest wymagającą szefową dla swoich pracowników? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska odwiedziła Małgorzatę Kożuchowską w redakcji "Sobą być".

  Social media spełniają w show-biznesie niezwykle istotną rolę. Czy jednak nie przysłaniają rzeczywistości? Na których wydarzeniach warto się otagować? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Basia Pasek, która porozmawiała z gwiazdami podczas wczorajszego pokazu Łukasza Jemioła. Według Karoliny Pisarek nagrywając krótkie filmiki na Instagram można pokazać swoją osobowość. Z kolei Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Basią przyznała, że social media trzyma na dystans. Kilka lat temu zrezygnowała z Facebooka, a o Instagramie często zapomina. Jak mówi, nie trawi i nie rozumie ekshibicjonistycznego podejścia do Instagrama.

  W piątym sezonie „Drugiej szansy” zostanie poruszony temat przemocy wobec kobiet. Czy inspiracją dla scenariusza była akcja #MeToo? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN odtwórczynię głównej roli w serialu Małgorzatę Kożuchowską. Czy granie bolesnych scen było dla niej trudne? Czy prywatnie zetknęła się z problemem wykorzystywania kobiet?

  Podobno życie w show-biznesie wiąże się z permanentną presją. Czy gwiazdy ją odczuwają? Jest to związane z wyglądem zewnętrznym czy raczej z ich działalnością artystyczną? Jak gwiazdy odreagowują stres? Czy presja może być dobra? Z gwiazdami rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Małgorzata Kożuchowska i Marcin Tyszka znają się od wielu lat. Ich relacji nie zniszczyło nawet małżeństwo aktorki ;) Ostatnio Małgosia i Marcin wybrali się razem do Bangkoku. Pracowali tam nad wspólną kampanią. O swoim pobycie w stolicy Tajlandii opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  O ponadczasowym projekcie - Biblii Audio - rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z aktorem, reżyserem i producentem projektu Krzysztofem Czeczotem oraz Małgorzatą Kożuchowską i Danutą Stenką, które wzięły udział w tym projekcie. Co skłoniło Krzysztofa Czeczota, żeby stworzyć słuchowisko, w którym zagrało aż 500 aktorów? Czy aktorzy mogli sobie wybrać postać? Kogo zagrała Danuta Stenka? Jak Małgorzata Kożuchowska czuła się w roli narratorki? I gdzie realizowali tę superprodukcję audio?

  Jak wyglądały wakacje, na które Małgorzata Kożuchowska jeździła kiedyś z Marcinem Tyszką i Dawidem Wolińskim? O to spytał aktorkę dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. A jaka wakacyjna przygoda spotkała Łukasza Jemioła?

  Małgorzata Kożuchowska przyznaje, że wychowywała się w domu, w którym ekologia była zawsze bardzo ważnym tematem. Dlatego właśnie przyłączyła się do akcji "Wiem czym oddycham". Na czym dokładnie polega? Z aktorką o czystym powietrzu i skutkach wdychania smogu rozmawiał prezenter pogody Dzień Dobry TVN Maciej Dolega.

  Anna Czartoryska-Niemczycka, Antek Królikowski, Julia Wieniawa, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Orłoś, Kajetan Kajetanowicz, Edyta Jungowska, Małgorzata Zawadzka, Jacek Cygan... To tylko kilka gwiazd, które pojawiły się w miniony weekend na balu fundacji Fundację "ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom", która istnieje już 17 lat. Pojawiła się tam również dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co gwiazdy czytają swoim dzieciom i wnukom? Jak znajdują na to czas?

  "Monika musiała się dźwignąć, odnaleźć w życiu nowy sens" - powiedziała w Dzień Dobry TVN Małgorzata Kożuchowska. Czy tym nowym sensem będzie nowy mężczyzna na drodze Moniki Boreckiej? Na ile aktorka ma wpływ na to, co dzieje się w życiu jej bohaterki? Gdzie podział się tzw. "glamour", którego pełno było w pierwszym sezonie "Drugiej szansy"? A jak wygląda życie prywatne Kożuchowskiej? Czy w domu faktycznie pierze, sprząta i gotuje? I jak narodziła się jej miłość do piłki nożnej?

  Z okazji 30-lecie stacji TVN Małgorzata Kożuchowska postanowiła zrobić kolaż składający się ze zdjęć z różnych produkcji stacji, w których miała okazję uczestniczyć. Kiedy po raz pierwszy pojawiła się na antenie? W jakie postaci miała okazję się wcielić? I co szalonego zrobiła? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Filip Chajzer: "Ja zawsze marzyłem, jeszcze nie pracując nigdzie, żeby pracować w Dzień Dobry TVN". Joanna Przetakiewicz: "Kocham TVN za atmosferę". Dawid Woliński "Stacja TVN powoduje to, że ludzie szukają w niej inspiracji". Małgorzata Rozenek-Majdan: "TVN wyznaczył moje życie zawodowe". Kinga Rusin: "Przez TVN wróciłam ze Stanów do Polski". Agnieszka Dygant: "najfajniejszy czas to jednak był z TVN-em". To tylko kilka wypowiedzi, które na balu z okazji 20-lecia TVN-u usłyszała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. A co powiedziały jej: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Magda Gessler i Martyna Wojciechowska?

  Do obsady Drugiej szansy dołączył Marcin Perchuć. Kogo zagra? Co nowego wydarzy się w życiu Moniki Boreckiej? Z Marcinem Perchuciem i Małgorzatą Kożuchowską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Czy aktorzy spotkali się już wcześniej na planie jakiejś produkcji?

  Koniec 3. sezonu "Drugiej szansy" wstrząsnął chyba każdym fanem serialu. W serialu minął rok od śmierci Marcina (w tej roli Bartłomiej Świderski). To właśnie moment, w którym zaczyna się 4. sezon "Drugiej Szansy". Czy Monika otrząsnęła się już po tragicznych wydarzeniach? Jak śmierć ukochanego wpłynęła na jej życie? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spytał o to Małgorzatę Kożuchowską. Jakie nowe postaci pojawią się w tym sezonie? Kto wróci do serialu po przerwie? A co wydarzy się u znanych już nam dobrze bohaterów?

  W poniedziałek rozpoczyna się 4. sezon serialu Druga szansa. Na plan wysłaliśmy Kingę Burzyńską, aby dowiedziała się, jakie wątki pojawią się tym razem. Kto zagra mężczyznę, który pojawi się w życiu Moniki Boreckiej? Dziennikarka Dzień Dobry TVN rozmawiała z Małgorzatą Kożuchowską. Dowiedzieliśmy się również jakich mężczyzn lubi aktorka.

  We środę odbyła się uroczysta gala, na której zaprezentowana została jesienna ramówka TVN. Jesteśmy razem już 20 lat! Jakie nowe programy znajdą się na naszej antenie, a które powrócą? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z: Karoliną Korwin-Piotrowską, Hubertem Urbańskim, Magdą Gessler, Marcinem Tyszką, Agnieszką Woźniak-Starak, Mateuszem Gesslerem, Robertem Makłowiczem, Małgorzatą Rozenek-Majdan, Małgorzatą Kożuchowską i Mają Ostaszewską. Na którą pozycję z jesiennej ramówki czekasz najbardziej?

  Z okazji Dnia Dziecka dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Małgorzatę Kożuchowską o syna. Czy aktorka z wyprzedzeniem planuje dla swojego dziecka prezenty? Co dostała od synka z okazji Dnia Matki? Co aktorka zapamięta do końca życia?

  Jak wyglądają kulisty powstania polskich seriali: "Druga Szansa" i "Diagnoza"? Dlaczego producenci postanowili, że powstanie kolejny sezon "Drugiej Szansy"? Czy Małgorzata Kożuchowska i Maja Ostaszewska są faktycznie skonfliktowane? I czy Maciej Zakościelny po raz kolejny podbije serca widzów rolą przystojnego lekarza? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z aktorami obu seriali. Zobaczcie, czego się dowiedziała!

  Już niedługo książęca para: Kate i William przyjadą do Polski. Internet obiegła informacja, że z księżną spotka się aktorka Małgorzata Kożuchowska. Ile jest w tym prawdy? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Na gali wręczenia Orłów 2017 Polskiej Akademii Filmowej była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Rozmawiała ze zdobywcami nagrody w kategoriach: najlepsza aktorka - Aleksandrą Konieczną za film "Ostatnia rodzina", najlepszy aktor - Andrzejem Sewerynem za film "Ostatnia rodzina", najlepszy aktor drugoplanowy - Arkadiuszem Jakubikiem, najlepsze kostiumy - Małgorzatą Kożuchowską oraz reżyserem filmu "Wołyń", Wojciechem Smarzowskim, którego obraz zdobył aż 9 statuetek. Jakie to uczucie zostać docenionym przez kolegów z branży? Co najbardziej zaskoczyło widownię na gali? Czy doszło do wpadki w stylu Oscarów 2017?

  Na instagramowym profilu Małgorzaty Kożuchowskiej pojawiły się zdjęcia aktorki z jej sobowtórem. Czy to jej dublerka w "Drugiej szansie"? Czym kobieta zajmuje się na co dzień? Informacje na ten temat ma dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.