Leszek Stanek

  Leszek Stanek

  Na kanapach Dzień Dobry TVN gościliśmy uczestników programu Weronikę Budziło i Leszka Stanka. Dlaczego Weronika nie do końca dogadywała się z Renatą Kaczoruk? Co poszło nie tak? Czy mieszane pary miały w Azji trudniej? Czego przed wyjazdem obawiał się Leszek Stanek?

  W środę w Dzień Dobry TVN: bez makijażu, bez stylisty, bez problemu? Gwiazdy Azja Express pokazują swoje prawdziwe ja, a na naszej scenie Leszek Stanek i jego artystyczna twarz. W programie także: królowe fitness i ich nowe królestwo - kto dziś rządzi na Instagramie? Oprócz tego: granica otwarta, ale czy i my wraz z nimi? Sprawdzamy, czy to prawda, że Polacy stają się coraz bardziej ksenofobiczni? A także: gwiazda, u której ciągle coś nowego - spotykamy się z Joanną Krupą. zaczynamy punktualnie o 8.00. Zapraszają: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  W minioną sobotą Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powiedzieli sobie TAK. Wśród zaproszonych gości był między innymi Leszek Stanek, z którym para zaprzyjaźniła się na planie programu "Azja Express". Jak Leszek ocenia uroczystość? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Prowadzenie bloga to w ostatnim dość popularne zajęcie. Czy polskie gwiazdy czytają blogi? Niektóre z nich w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębską same przyznały się do prowadzenia tego typu stron. O czym pisze modelka Kamila Szczawińska? I dlaczego Leszek Stanek i Mateusz Gessler nigdy nie założyliby bloga?

  Już dzisiaj będziecie mogli zobaczyć na antenie TVN pierwszy odcinek programu "Azja Express", w którym gwiazdy wyruszają do południowej Azji i tam, z jednym dolarem w kieszeni, muszą sobie zorganizować wyżywienie, nocleg oraz transport. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy kilku uczestników programu: Weronikę Budziło, Radka Majdana, Leszka Stanka, Darka Kuźniaka i Łukasza Jemioła, by zapytać o wrażenia z wyjazdu. Jakie zadania musieli wykonywać? Jakie cechy charakteru pomogły im przetrwać? Jakie błędy popełniali? Z jakiego powodu Marcin Prokop mógłby odpaść już w pierwszym programie?

  "Azja Express" to nowy program TVN, którego uczestnicy ruszają w podróż-wyścig po Azji, mając do dyspozycji jedynie 1 dolara na dzień! Dziś w Dzień Dobry Wakacje, o swojej azjatyckiej przygodzie opowiedzieli: Iza Miko i Leszek Stanek. Co sprawiło im nawięcej frajdy, a co przysporzyło największych problemów? Zobaczcie!