Grażyna Wolszczak

  Grażyna Wolszczak

  Agnieszka Więdłocha i Antek Pawlicki prywatnie są parą. Obecnie grają w sztuce Polowanie na łosia. Jak im się razem pracuje? Potrafią oddzielić życie prywatne od zawodowego? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jej partner Cezary Harasimowicz mówi o niej: "Jest bałaganiarą, bardzo źle gotuje. Jej główną zaletą jest to, że się niczym nie przejmuje. To jest taki typ jak z 'Przeminęło z wiatrem' - będę się martwić jutro". O swojej filozofii życiowej, pracy producenta spektaklu i akceptowaniu swojego ciała opowiedziała nam Grażyna Wolszczak.

  W kawiarence Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska gościła 10 finalistów akcji Mistrz Smaku: Agatę i Sylwię (kategoria "Kocham"), Zuzę i Michała (kategoria "Smakuję"), Matrę i Tomasza (kategoria "Lubię"), Kasię i Milenę (kategoria "Szanuję") oraz Asię i Daniela (kategoria "Pomagam"). Dlaczego zgłaszający zgłosili swoich zgłaszanych? I komu w jury w składzie: Grażyna Wolszczak, Daria Widawska i Robert Sowa wręczyło główną nagrodę w wysokości 100 000 zł?

  Dwaj hollywoodzcy aktorzy Kevin Spacey i Dustin Hoffman zostali oskarżeni o molestowanie seksualne. Jakie są tego konsekwencje? Co o molestowaniu w show-biznesie i akcji #MeToo sądzi Grażyna Wolszczak? Czy kiedykolwiek dostała propozycję roli za seks? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Trwa wspólna akcja telewizji TVN i marki Prymat. Jury rozpoczęło obrady. Kto został przewodniczącym jury akcji "Mistrz Smaku" - Michel Moran czy Robert Sowa? Kto nie zgadza się z tym wyborem? Jacy kandydaci na "Mistrza Smaku" podobają się Darii Widawskiej, a jacy Grażynie Wolszczak? Głosowanie trwa od 8 do 24 listopada.

  Z okazji 17-lecia istnienia duetu Paprocki & Brzozowski dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała gwiazdy, jakie były w wieku 17 lat. "Musiałam sama wziąć sprawy w swoje ręce" - jak myślisz, która z gwiazd to powiedziała: Maja Sablewska, Małgorzata Socha, Grażyna Wolszczak, Beata Sadowska, Edyta Herbuś, Monika Olejnik czy Paulina Krupińska?

  Po doniesieniach o molestowaniu seksualnym, jakiego miał dopuścić się słynny producent Harvey Weinstein w mediach społecznościowych kobiety, które doznały krzywdy na tle seksualnym zaczęły wstawiać hasztag #MeToo. Z niemoralnymi propozycjami i molestowaniem spotkały się aktorki: Karina Kunkiewicz, Sylwia Gliwa i Grażyna Wolszczak oraz szefowa kuchni Basia Ritz. Zaprosiliśmy je do Dzień Dobry TVN, by powiedziały, co je spotkało.

  Żona Andrzeja Sołtysika - Patrycja została skrytykowana przez internautów, kiedy okazało się, że karmi piersią swojego 2-letniego synka. Co na temat tej krytyki sądzą Grażyna Wolszczak i Odeta Moro? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy jurorów akcji "Mistrz Smaku": Grażynę Wolszczak, Darię Widawską, Roberta Sowę i Michela Morana. Jaka jest ich ulubiona potrawa? Kto kojarzy im się z dobrą kuchnią? Co na śniadanie w dzieciństwie jadał Robert Sowa, a co Daria Widawska? Który z jurorów "Mistrza Smaku" nie potrafi gotować?

  Januszy można spotkać wszędzie - są Janusze parawanów, Janusze siłowni, Janusze biznesu, a nawet Janusze zakupów. Zjawisko "januszostwa" zaczęło dotykać wszystkich sfer życia publicznego, dlatego mądre i tęgie głowy postanowiły zdefiniować typowego Janusza. Kto zatem może nim być? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. Dowiedział się również, jak zachowuje się żona Janusza - Grażyna i ich syn - Seba. A także nauczył się "przykucu sebowego".

  Według najnowszych badań mężczyźni przerywają o 23 proc. częściej kobietom niż innym mężczyznom. Czy to dlatego, że kobiety za długo mówią? A może nie jesteśmy ciekawi tego, co nasz rozmówca ma do powiedzenia? W Dzień Dobry TVN o przerywaniu bez przerywania sobie nawzajem mówili Miłosz Brzeziński, Kamila Ryciak i Grażyna Wolszczak.

  Na początku roku siłownie i kluby fitness przeżywają prawdziwe oblężenie. Wszystko to za sprawą naszych noworocznych postanowień, wśród których prym wiedzie stwierdzenie "wezmę się za siebie"! Czy nasi goście Grażyna Wolszczak, Sebastian Stankiewicz i Katarzyna Kępka dają radę wytrwać przy swoich sportowych wyzwaniach, z którym fitness typem się identyfikują?

  Z porad Niny Portnickiej-Boras korzystają politycy i celebryci. Nie chce być nazywana wróżką, a instruktorką życia. Dlaczego? Zaprosiliśmy ją do Dzień Dobry TVN, aby powiedziała, z czym przychodzą do niej ludzie. Naszymi gośćmi były również psycholog Małgorzata Ohme i aktorka Grażyna Wolszczak, która nie ukrywa, że chodzi do wróżek. Dlaczego według nich ludzie potrzebują tego typu wsparcia? Jaka jest różnica między wróżka a psychologiem?

  Robert Kupisz zaprezentował swoją nową kolekcję. Nazwał ją "Krywań", czyli tak, jak nazwa się szczyt w Tatrach. Dlatego dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki postanowił zapytać gwiazdy, które przybyły na pokaz o szczyty ich marzeń. O czym marzą: Roma Gąsiorowska, Michał Żurawski, Marcin Tyszka, Bogna Sworowska, Piotr Rubik, Monika Olejnik, Joanna Przetakiewicz i Grażyna Wolszczak?

  Niejedna gwiazda przyznaje się do tego, że stosuje jakąś dietę. A jakie ograniczenia w żywieniu wprowadzili: Filip Bobek, Natalia Siwiec, Julia Kamińska, Maja Sablewska, Grażyna Wolszczak, Natasza Urbańska, Beata Sadowska, Tamara Gonzalez Perea, Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski? Z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie, co jada Marcin Meller podczas tzw. dnia świni i, co go wzrusza, kiedy ogląda serial "Mad Men" :)

  Polskich aktorów poprosiliśmy, aby przeczytali kwestie z Nocy i dni w dość nietypowy sposób. Panowie musieli zmierzyć się z rolą kobiecą, a Panie - z męską. Był to pretekst do rozmowy o budowaniu ról w oparciu o stereotypy: delikatna kobieta i mężczyzna macho. O zaszufladkowaniu w aktorstwie i graniu "po warunkach" rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z: Rafałem Rutkowskim, Grażyną Wolszczak, Magdaleną Schejbal, Karolem Strasburgerem, Wojciechem Solarzem i Edytą Olszówką. O jakich rolach marzą nasi goście?

  Do ćwierćfinału "Aktorskiego Diamentu", wspólnej akcji programu "Dzień Dobry TVN" i serialu "Na Wspólnej", przeszło dziesięciu najlepszych aktorów-amatorów. Uczestnicy stawili się w konstancińskiej Hugonówce przed jury, by Ci ocenili ich talent. Zanim to się jednak stało Filip Chajzer przygotował dla nich małą rozgrzewkę. Zobaczcie, czy poradzili sobie z wyzwaniem.

  Już wiemy, kto zakwalifikował się do drugiego etapu castingu "Aktorski Diament". Jury, w skałdzie: Grażyna Wolszczak, Waldemar Obłoza, Radek Dunaszewski i Filip Chajzer, wyłonili najlepszą dziesiątkę uczestników, spośród sześciuset nadesłanych zgłoszeń. Czym kierowali się jurorzy, oceniając uczestników? Jakie przygotowali dla nich zadania w kolejnym etapie? I co teraz robi zwycięzca pierwszej edycji "Aktorskiego Diamentu" Patryk Bukalski?

  Czy żeby dobrze wyglądać, trzeba mieć dużo pieniędzy? Ile wydają gwiazdy na ubrania? Czy zdarza im się pożyczać kreacje, w których pokazują się na czerwonym dywanie? Dlaczego ceny niektórych produktów są tak wysokie? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Styczeń to gorący okres studniówek. Jak swoje bale wspominają gwiazdy? Czy były to wystawne przyjęcia czy skromne zabawy na sali gimnastycznej? W której parze tańczyli poloneza? I czy obecnie są zadowoleni ze swoich ówczesnych kreacji? Zapytała ich o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Grażyna Wolszczak spektaklem "Pozytywni" zadebiutowała jako producentka teatralna. Sztuka jest także zapowiedzią nowego projektu aktorki, jakim będzie powstanie teatru. Kiedy jego otwarcie? I co zobaczymy na nowej scenie? Agnieszce Jastrzębskiej rąbka tajemnicy uchyliła Sonia Bohosiewicz.

  Spektakl "Pozytywni" w reżyserii Krzysztofa Czeczota opowiada historię o miłości i tolerancji. Porusza również trudny problem HIV i AIDS. Sztukę wyprodukowała Grażyna Wolszczak, która debiutowała w roli producentki. Czego obawiała się najbardziej? I dlaczego odtwórczynie głównych ról - Magda Boczarska i Olga Bołądź - tak bardzo się denerwowały? Z aktorami spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Paweł Deląg jest często zatrudniany w wielu produkcjach zagranicznych i gra w nich główne role. Jak udaje mu się oddawać emocje w filmach, w którym musi wypowiadać swoje kwestie w językach, których nie zna? Komu i za co wytoczył kilka procesów? Aktora gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Serial Na Wspólnej obchodzi 12 lat. Ewa Gawryluk, Joanna Jabłczyńska, Waldemar Błaszczyk, Sylwia Gliwa, Grażyna Wolszczak. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy "Na Wspólnej", jak serial zmienił ich życie.

  W Cafe TVN gościliśmy aktorów serialu "Na Wspólnej": Ewę Gawryluk, Annę Cieślak, Sylwię Gliwę, Grażynę Wolszczak, Katarzynę Chorzębę, Waldemara Obłozę, Roberta Kudelskiego, Waldemara Błaszczyka, Michała Tomalę i Wojciecha Brzezińskiego. Razem z fanami świętowali 12 lat istnienia serialu. Jak aktorzy wspominają pracę na planie? Czy od początku wierzyli w powodzenie tego serialu? Czy pamiętają najbardziej dramatyczne momenty? Zapraszamy na dzisiejszy 2000 odcinek serialu!

  Sting nie chce dawać pieniędzy swoim dzieciom! Jak uczyć dzieci podejścia do finansów? Czy dawać dzieciom pieniądze na start? O tym w studiu Dzień Dobry TVN rozmawiali: Grażyna Wolszczak, Przemysław Saleta oraz Marta Żysko-Pałuba.

  Agnieszka Jastrzębska spotkała Grażynę Wolszczak podczas pokazu sukni ślubnych i wieczorowych. Dziennikarka Dzień Dobry TVN spytała aktorkę, czy często ma okazję zakładać suknie wieczorowe. Jak wyglądała jej suknia ślubna?

  Książki kucharskie to jeden z najpopularniejszych prezentów świątecznych. Jakie poleca Anna Dziewit - Meller? Jak w gąszczu książek kucharskich wybrać tę wartościową? Jakie książki kulinarne wybiera Grażyna Wolszczak?