emancypacja

    Czy istnieje pewna granica wieku, po której przekroczeniu kobiety stają się "niewidzialne" dla reszty społeczeństwa? O tym rozmawiamy z naszymi gośćmi - aktorką Aleksandrą Konieczną oraz modelką i coachem Asią Janiną Dyrkacz.

    "Żeby stać się rzeczywiście kobietą samodzielną, trzeba stać się, przede wszystkim kobietą samodzielnie myślącą, która wie, czego chce i która jest autentyczna" - twierdzi Anna Hanna Czarniecka, współautorka książki "SamoDzielna Kobieta". Co to oznacza w praktyce? Czy kobiety są wyzwolone tylko w teorii? Czego żałują kobiety? W Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy o tym z Anną Hanną Czarniecką i Jackiem Santorskim.

    Czy doświadczenia seksualne faktycznie wpływają na to, jak kobiety podchodzą do małżeństwa? Eksperci z Uniwersytetu w Utah (USA) twierdzą, że ilość partnerów seksualnych kobiety przed zawarciem małżeństwa ma wpływ na powodzenie związku!

    Wiele kobiet potrafi zadbać o siebie finansowo, a w domu zrobić niemalże wszystko. Czy takim paniom potrzebny jest zaradny mężczyzna? Dlaczego coraz więcej kobiet bierze ster we własne ręce, a zaradnych panów jest coraz mniej? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: dziennikarkę Odetę Moro, aktorkę Annę Oberc i psycholog Paulinę Biernat.