czesław mozil

  czesław mozil

  Czesław nie tylko śpiewa, ale i projektuje ubrania! Udowodnił, że dziewczynki wcale nie muszą ubierać się na różowo, a chłopcy na niebiesko. Mozil we współpracy ze stylistką Dorotą Zielińską zaprojektował ubranka dla dzieci. Skąd pomysł na odzież typu unisex? Czy przeciętnego Kowalskiego będzie na nią stać? O to w studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy Dorotę i Czesława.

  Już po wielkim finale na żywo! Emocje chwilowo opadły, ale na pewno za tydzień powrócą ze zdwojoną siłą, bo już za 7 dni kolejny odcinek programu "X Factor". W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy boys-band stworzony na potrzeby programu - De Facto. Jak bardzo żałują, że odpadli i czy będą kontynuować eksperyment Czesława Mozila?

  Czesław Mozil obchodzi dziś urodziny. Dlatego postanowiliśmy przygotować dla niego niespodziankę. Pomógł nam w tym jego przyjaciel Andrzej. Zasadzkę przygotowaliśmy w ulubionej knajpce wokalisty na warszawskiej Pradze. Dwa zespoły z Danii, w której artysta się wychował, zaśpiewały "sto lat" po duńsku. Zobaczcie, jak zareagował Czesław Mozil!

  Przyznaje otwarcie, że swoich kolegów z X Factor, czyli Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila, nienawidzi, nie może na nich patrzeć, bez przerwy się kłócą, marzy już tylko o tym, żeby program się wreszcie skończył. Oczywiście w szczerość tych deklaracji uwierzy tylko osoba, która nie zna przewrotnego poczucia humoru Tatiany Okupnik. Niemniej jednak, w studiu Dzień Dobry TVN, dowiedzieliśmy się, jak jest naprawdę. Tatiana opowiedziała o kulisach najnowszej edycji programu X Factor.

  Szalony, charyzmatyczny i nieprzewidywalny. To tylko niektóre z określeń, jakie przylgnęły do Czesława po pierwszej edycji programu "X Factor". Urodzony w Zabrzu, wychowany w Kopenhadze, zameldowany w Krakowie, zakochany w Polsce. Wybraliśmy się z Czesławem na spacer po warszawskiej Pradze, o której artysta mówi: "Tu można inaczej".

  Anja Rubik, Mateusz Damięcki, Beata Tyszkiewicz, Jerzy Dudek, Magdalena Kumorek, Czesław Mozil, Beata Tyszkiewicz - zobacz, czego Wam życzyli na święta i Nowy Rok?

  10 grudnia ruszyła akcja Fundacji TVN 'nie jesteś sam' - "Zostań dawcą". Na stronie www.zostandawca.pl wszyscy mogą znaleźć informacje o tym, jak i gdzie można się zarejestrować, by zostać dawcą szpiku. W Dzień Dobry TVN gościliśmy m.in. Czesława Mozila, który zaangażował się i wspiera akcję.

  Marcin Sawicki był na planie nowego teledysku Czesława Mozila. Do czyjego tekstu jest nowy utwór "Do Laury" ? Kiedy możemy spodziewać się płyty i ile piosenek się na niej znajdzie? Co słychać w życiu prywatnym Czesława?