córka

  córka

  Jak pracuje się razem z ojcem? Czy ojciec jest dla córki szefem czy partnerem? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Sławomira Świerzyńskiego, lidera zespołu Bayer Full i jego córkę Nikolę. Czy Sławomir Świerzyński jest zaborczym ojcem? Czy często doprowadza córkę do płaczu? Jakie ma wady i zalety ojciec-szef?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Dorotę Williams, której córka Klaudia mieszka w Australii oraz Joannę Klimas, której córka Natalia wyjechała do Nowego Jorku. Jak bardzo tęsknią do swoich córek i czym sobie tę tęskontę rekompensują?

  Natalia Niemen, którą gościliśmy w Dzień Dobry TVN, postanowiła zmierzyć się z twórczością swojego ojca Czesława Niemena. Jaki wpływ na gust muzyczny swojej córki wywarł Czesław Niemen? Czy wyobrażała sobie, będąc córką takiego ojca, że nie będzie śpiewać? Natalia Niemen w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o nieznanej twórczości ojca i zaśpiewała na naszej scenie.

  Mówi o sobie, że bywa też zołzą. W każdą niedzielę o godzinie 21.00 możemy śledzić nowe odcinki „Przepisu na życie”. Anka będzie walczyć o Jerzego i o własną restaurację. Jak zwykle u jej boku wiernie stoi najlepsza przyjaciółka Pola, grana przez Edytę Olszówkę. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorkę.

  W tym roku przed Andrzejem Krzywym dwa wielkie wyzwania. Czekają go osiemnastki jego córek. Dziewczyny postawiły sprawę jasno- żadnych wspólnych imprez! Czy w innych kwestiach też są takie bezkompromisowe? Czy tego nauczyły się od taty? W studiu Dzień Dobry TVN rockman i tata Andrzej Krzywy wraz z córkami. Czy rockowy tato wychował rockowe córki?

  Frontman Formacji Nieżywych Schabuff Olek Klepacz wydał pierwszą solową płytę. Na scenie Dzień Dobry TVN ze swoją „Madame Depressją”. Ze sceny pozdrowił także swoją ukochaną córkę Polusię.

  Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Jeśli jabłkiem jest córka, a jabłonią matka, to jak pielęgnować to drzewo, by owocowało i nie martwiało? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Teresę Rosati z córką Weroniką oraz Jolantę Fajkowską z córką Marią. Jak zmieniały się ich relacje na przestrzeni lat? Jakie emocje są im najbliższe i czy kiedykolwiek zdarzyło im się między sobą konkurować?

  W kuchni Dzień Dobry Wakacje rządziła dziś Katarzyna Dowbor, której w gotowaniu pomagała córka Maria Dowbor-Baczyńska. Dziennikarka wyznała, że do czasu narodzin córki nigdy nawet "nie zamieszała w żadnym garnku", ale dla Marysi nauczyła się gotować i coraz bardziej jej się to podoba. Katarzyna Dowbor kocha włoską kuchnię, dlatego zaserowała nam farfale z gorgonzolą i spaghetti bolognese - dania smaczne i proste w przygotowaniu!

  “Pokaż mi swoją matkę, a powiem ci, jaka będziesz w przyszłości”. Ile prawdy jest w tej popularnej maksymie? W studiu dzień Dobry TVN gościliśmy matki i córki: aktorkę Dorotę Kolak, aktorkę Katarzynę Michalską, wokalistkę jazzową i kompozytorkę Dorotę Miśkiewicz oraz mamę Doroty Grażynę Miśkiewicz.

  Relacja matki z córką to najprawdopodobniej najważniejsza relacja w życiu każdej kobiety. Zdarza się, że pewne zachowania lub cechy naszej mamy drażnią, wówczas obiecujemy sobie, że będziemy postępować inaczej niż ona . Dlaczego tak często chcemy być inne niż nasze mamy i, dlaczego tak często nam sie to nie udaje? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN: Karolinę Wajdę, córkę Beaty Tyszkiewicz, pisarkę Małgorzatę Kalicińską, psycholog Katarzynę Miller oraz etyka prof. Magdalenę Środę.