Anna Czartoryska-Niemczycka

    Anna Czartoryska-Niemczycka

    -Nie mam co na siebie włożyć - to odwieczny dylemat większości kobiet. Czy problem ten dotyka także naszych gwiazd? Jakich odpowiedzi udzielały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej kobiety, a jakich mężczyźni? Kto zakłada na siebie to, co akurat leży na wierzchu? ;)

    Wcześniej był Zorro teraz są kołysanki. Anna Czartoryska - Niemczycka i Julia Kamińska zwarły szyki i śpiewają do poduszki. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z aktorkami, które pięknie śpiewają. Czy aktorki się przyjaźnią? Jak czuje się Ania? Czy zna już płeć swojego dziecka? Kiedy rozwiązanie?

    Już jutro w Dzień Dobry TVN: Marta Kaczyńska o miłości, rodzicach i o tym, jak chroni rodzinę przed paparazzi. A już w sobotę, TYLKO U NAS, szerszy, ekskluzywny wywiad Kingi Rusin z Martą Kaczyńską w Sopocie! Anna Czartoryska - przyszła mama śpiewa kołysankę. A także krawiec króla Ghany w Polsce. A Jakub Porada pokaże, jak za niewielkie pieniądze podróżować po Polsce. Bądźcie z nami jutro od 8:00!