Pies każdej nocy przychodził do pokoju dziecka. Kamera nagrała, co robił

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
TikTok
Pies akita

Mówi się, że pies jest najlepszym i najwierniejszym przyjacielem człowieka. Potwierdza to chociażby nagranie udostępnione w sieci przez rodziców pewnego rocznego chłopca. Zwierzę każdej nocy przychodziło do pokoju malucha, by wykonać swój opiekuńczy rytuał. Zachowanie czworonoga wzruszyło internautów.

TikTok. Kamera nagrała, co pies robi każdej nocy w pokoju dziecka

4pawsand2feet to profil na TikToku poświęcony dokumentowaniu wyjątkowej przyjaźni między rocznym chłopcem a jego psem. Ludo, bo tak wabi się czworonożny pupil, każdej nocy przychodzi do pokoju malucha i sprawdza, czy dziecko jest bezpieczne. Zbliża się do łóżeczka i po krótkiej obserwacji odchodzi, by nie zbudzić małego Jaxona, a następnie kładzie się tuż przy drzwiach i czuwa.

Czy domowe zwierzęta wyczuwają choroby?

Pupil w domu – twój osobisty lekarz
Pupil w domu – twój osobisty lekarzDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Niezwykłe zachowanie zwierzęcia zostało zarejestrowane przez umieszczoną w pomieszczeniu kamerę. Opiekunowie psiaka są dumni, że nawiązał tak bliską relację z ich synkiem, dlatego pochwalili się tym faktem w sieci. Opublikowane przez nich nagranie zostało obejrzane na TikToku już ponad 5 milionów razy.

Pies czuwa nocą nad rocznym dzieckiem

Internauci, którzy ze wzruszeniem oglądają filmik z Jaxonem i Ludo w roli głównej, doceniają piękne zachowanie czworonoga. Sami potwierdzają, że ich pupile również są najlepszymi przyjaciółmi członków rodziny. Pod nagraniem zaroiło się od komentarzy wielbicieli zwierząt.

- Coś pięknego. Czysta miłość. (...) Nasz robił to samo i zawsze, jak się dziecko budziło, to był pierwszy w pokoju.

- Popłakałam się. Cudne, zwierzęta kochają naprawdę i bezwarunkowo. To widać w 100%.

- Właśnie dlatego psy nie są po prostu zwierzakami. To jak rodzina - czytamy na TikToku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: junku/Getty Images, TikTok

Pozostałe wiadomości