Dzienny

  Dzienny

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Na niebie będziemy mieli sympatyczny sekstyl Wenus, która przebywa w znaku Skorpiona i Plutona rezydującego w znaku Koziorożca. Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 2 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Sobota przyniesie nam możliwość spotkania się z ludźmi, których lubimy z wzajemnością. 

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc rozpocznie dzień w znaku Raka. Srebrny Glob o godzinie 2:53 przeniesie się do znaku Lwa. Na niebie utworzy się kwadratura Wenus i Jowisza oraz kwadratura Merkurego i Plutona. Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 1 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Będą trudne i niepokojące układy na niebie.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Raka. Wenus przebywa w znaku Skorpiona, a Mars w znaku Wagi. Na niebie ułożył się trygon w żywiole powietrza pomiędzy Słońcem a Saturnem. Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 30 września 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Srebrny Glob znajduje się w znaku Raka. Na niebie utworzy się trzecia kwadra Księżyca. Jest to faza, w której trakcie doskonale działają zabiegi oczyszczające, redukujące wagę ciała, a także rytuały odcinające. Poznaj horoskop dzienny na środę, 29 września 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt. Po godzinie 15:34 Srebrny Glob przeniesie się do zarządzanej przez siebie fazy Raka. Dzisiaj na niebie brak większych układów planetarnych i czeka nas głównie wpływ naszego naturalnego satelity, który ciągle zmniejsza swoją tarczę i zachęca do ekstrawertycznej aktywności. Wieczorem będziemy jednak przeczuleni i możemy zbytnio ulegać czarnym myślom. Poznaj horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na wtorek, 28.09.2021 r.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Byka. Na niebie dojdzie do trygonu pomiędzy Marsem znajdującym się w fazie Wagi, a Saturnem rezydującym w znaku Wodnika. Dzień możemy spędzić bardzo konstruktywnie, pracowicie i w sposób aktywny. Nie będziemy mieć ochoty na długie wylegiwanie się. Poznaj horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na sobotę, 25.9.2021 r.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Czeka nas pierwszy w pełni jesienny dzień. Na niebie dojdzie do opozycji planety miłości, czyli Wenus z planetą niepokoju i niespodzianek, czyli Uranem. Nic nie będzie szło zgodnie z ustaleniami, powinniśmy przygotować się na uczuciowe fajerwerki i niezwykłe zbiegi okoliczności. Poznaj horoskop dzienny na czwartek 23.09.2021 r.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Sobotę będziemy spędzać aktywnie i czuć wewnętrzny przymus do wydawania pieniędzy. Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 18 września 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Na niebie będzie miał miejsce trudny układ pomiędzy Merkurym, który przebywa w znaku Wagi, a Neptunem, który znajduje się w znaku Ryb.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. O godzinie 10:34 Srebrny Glob przejdzie do fazy Strzelca i na wieczornym niebie będzie coraz bardziej widoczny. Jaki jest horoskop na niedzielę, 12 września dla wszystkich znaków? Dzień rozpoczniemy jeszcze markotnie, z radością wylegując się w pościeli, dłużej niż powinniśmy. Kiedy Księżyc przejdzie do znaku Strzelca, nagle staniemy się bardziej aktywni i zapragniemy doświadczyć czegoś poza domem, poruszać się dodatkowo i podjąć jakąś aktywność fizyczną, a nawet coś pozwiedzać.

  Co nas czeka w sobotę? Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. Chociaż na niebie brak większych układów planetarnych, będziemy funkcjonować w zgodzie z naturą znaku Skorpiona, w którym przebywa zarówno Srebrny Glob, jak i świeżo przybyła do tej fazy bogini miłości, czyli Wenus. Jaki jest horoskop dzienny na 11 września 2021 r. dla wszystkich znaków? To będzie sobota wypełniona intensywnymi randkami, uwodzeniem i próbami podbicia nowych, partnerskich terytoriów. Wiele osób będzie odczuwać bardzo intensywne emocje, a wręcz miotane gorącymi uczuciami mogą być Byki i Skorpiony.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Wagi, co sprawi, że poranek będzie dość leniwy, jednak Srebrny Glob o godzinie 8.02 przejdzie do znaku Skorpiona i wymusi na Nas bardzo konkretne działania. Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 10 września 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Merkury, który znajduje się w znaku Wagi będzie w kwinkunksie z Uranem znajdującym się w znaku Byka. Ten układ przyspieszy tempo wydarzeń i nie ma co liczyć na rozprężenie w miejscu pracy, bo niby to piątek. Nic tych rzeczy. Oderwiemy się od obowiązków później niż zwykle. Wenus po godzinie 22.00 opuszcza znak Wagi i przechodzi do znaku Skorpiona, co nakieruje Nasze myśli na wieczorne spotkania pełne emocji.

  Będziemy planować, jak wprowadzić w życie pomysły z ostatnich dni. Srebrny Glob o godzinie 5.20 przejdzie do znaku Wagi i zaczniemy ponownie poszukiwać towarzystwa innych ludzi, skupiać się na koleżeństwie, przyjaźni i partnerstwie. Sprawdź horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Srebrny Glob również znajduje się w znaku Panny. Na niebie dojdzie do Czystego Nowiu Księżyca, którego archetyp jest związany z porządkowaniem, rytuałami oczyszczającymi, układaniem spraw finansowych, oszczędnościami i dbałością o higienę fizyczną i psychiczną. Ponadto na niebie utworzy się ziemski trygon pomiędzy Słońcem a Uranem, który zachęci Nas do poszukiwania nowej pracy oraz zadbania o swoje interesy. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 7 września 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzisiaj warto zastanowić się nad stanem swojego portfela i podjąć jakieś konkretne decyzje, mające na celu zapełnienie go.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Lwa, ale o godzinie 1:05 Srebrny Glob przeniesie się również do znaku Panny. To idealny termin, aby urządzić sobie sprzątanie, odświeżyć biurko w pracy, przejrzeć i wyrzucić stare dokumenty. Dzisiaj doskonale uda się spieranie nawet uciążliwych brudów i plam. To idealny dzień na wszelako pojęte oczyszczanie. Jeśli ktoś ma problem z chorującymi, wypadającymi włosami albo czuje, że ,,usiadły’’ na nim ciężkie energie, warto podciąć końcówki i… spalić je w jakimś ceramicznym naczynku. Ten dzień od samego rana poderwie nas na równe nogi, kawa będzie całkowicie zbędna. Poznaj horoskop dzienny na poniedziałek 6.09.2021 r.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Pomimo tego, że to niedziela, będziemy bardzo konstruktywni i z chęcią weźmiemy się do jakiejkolwiek pracy. Trygon Merkurego i Saturna sprawi, że odzyskamy zdolność racjonalnego myślenia i planowania. Staniemy się bardziej otwarci na logiczne argumenty i przestaniemy działać pod wypływem emocji. To może być bardzo udana i budująca niedziela.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Raka, o godzinie 17:58 Srebrny Glob przejdzie do znaku Lwa. Na niebie brak większych układów planetarnych, ale będziemy jeszcze żyć opozycją Marsa i Neptuna z wczorajszego wieczoru. Dzisiaj nadal możemy ulegać dziwnym wpływom, być rozkojarzeni i niezbyt solidni. Nasze myśli będą ulatywać gdzieś daleko, w odległe miejsca. Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 3.09.2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Panny, Księżyc znajduje się w znaku Raka. Wieczorem dojdzie do groźnej i zwodniczej opozycji Marsa, przebywającego w znaku Panny i Neptuna, który już od dłuższego czasu rezyduje w znaku Ryb. Sprawdź, jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 2.09.2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Panny. Księżyc, rozpoczynając dzień, znajduje się w znaku Bliźniąt. O godzinie 7:25 Srebrny Glob przeniesie się do fazy zodiakalnej Raka. Na niebie utworzy się pozytywny trygon Saturna i planety karłowatej Ceres. Jaki jest horoskop dzienny na środę, 1.09.2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Dzisiaj większa część osób będzie radosna i pełna dobrej energii. Rozpoczynający się właśnie rok szkolny wypełni serca uczniów pozytywnymi odczuciami. Z chęcią powrócimy do pracy i nauki, a umysły młodych przedstawicieli zodiaku będą żądne wiedzy i kontaktów z rówieśnikami.

  Słońce znajduje się w znaku Panny, Księżyc przebywa w znaku Byka. Dzień zaczniemy spokojniej i będziemy próbowali odprężyć się chociaż na koniec weekendu. Jednak Srebrny Glob przejdzie do fazy Bliźniąt o godzinie 18:41 i wieczorem rozdzwonią się telefony. W ostatnie godziny niedzieli będziemy nadrabiać zaległości w komunikacji, odpisywać na zaległe e-maile i odbywać ważne rozmowy. Poznaj horoskop dzienny na niedzielę, 29 sierpnia dla wszystkich znaków zodiaku.