Dzienny

  Dzienny

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę 30 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Ostatni dzień miesiąca przyniesie Nam naprawdę masę ciekawych układów! Słońce przebywa w znaku Byka, Srebrny Glob rozpoczyna dzień w znaku Barana, ale od godziny 2.18 również znajdzie się w fazie Byka. Dzisiaj na niebie dojdzie do Nowiu Księżyca w tej płodnej, żyznej, ziemskiej i materialnej fazie zodiaku. Będziemy mogli również zaobserwować koniunkcję Jowisza i Wenus, co jest równie przyjemnym dla oka spektaklem, co pożytecznym i dobroczynnym aspektem astrologicznym. Jakby tego było mało, Merkury zmieni znak z Byka na Bliźnięta.

  Jaki jest horoskop dzienny na czwartek 28 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Merkury utworzy trygon z Plutonem. Aktywność najbliższej Słońcu planety będzie przynosić Nam w tym dniu dużą ilość dyskusji, rozmów i negocjacji.

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 25 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc zaczyna dzień w znaku Wodnika. W południe Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb. Dzisiaj na niebie utworzy się pozytywny sekstyl Merkurego i Neptuna. Dowiedz się, co mówią gwiazdy.

  Słońce przebywa w znaku Byka, malejący Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 24 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Na niebie utworzy się dzisiaj kłótliwa kwadratura pomiędzy Merkurym, który przebywa w znaku Byka, a Saturnem znajdującym się w znaku Wodnika.

  Jaki jest horoskop na piątek, 22 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Koziorożca. To kolejny dzień, w którym kwestie zawodowe, edukacyjne i firmowe będą zaprzątać Nam głowę. Konsekwencją, uporem i determinacją będzie można wiele osiągnąć. Dzień niesie Nam również pewne niepokoje finansowe i wahania na giełdach czy globalnych rynkach. 

  Poznaj horoskop dzienny na wtorek 19 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w ostatnim stopniu znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona. Po godzinie 4.16 Srebrny Glob przejdzie do znaku Strzelca. Po ciężkich klimatach przy świątecznych stołach odczujemy powrót do pracy jako prawdziwą ulgę.

  Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 12 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Lwa. Po godzinie 16:07 Srebrny Glob przejdzie do znaku Panny. Najważniejszym wydarzeniem tego dnia będzie koniunkcja Jowisza i Neptuna w znaku Ryb. To układ, który budzi intuicję w największych niedowiarkach. 

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 9 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc znajduje się w znaku Raka. Dzisiaj na niebie dojdzie do Pierwszej Kwadry naszego naturalnego satelity. Układ na niebie zachęca Nas do spędzania czasu z bliższą i dalszą rodziną oraz do aktywności przy garnkach i rondlach.

  Sprawdź, jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 7 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Bliźniąt. Popołudniem nasz naturalny satelita zmieni położenie i wkroczy do fazy Raka.