Dzienny

  Dzienny

  Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 3 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Raka, w którym pobędzie aż do godziny 20.37. Przez większość dnia będziemy skupieni na obowiązkach i nieco introwertyczni.

  Jaki jest horoskop na czwartek, 2 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Raka. Na niebie brak większych układów planetarnych. Srebrny Glob odnawia się i poczujemy, że zaczynamy coś ze świeżą energią.

  Jaki jest horoskop dzienny na środę 1 czerwca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc również zaczyna dzień w znaku Bliźniąt. Po godzinie 7:48 nasz naturalny satelita przejdzie do znaku Raka. Czeka Nas zmiana energii na bardziej subtelną i nastawioną na ułożenie sobie relacji z innymi.

  Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 29 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Byka, ale po godzinie 19.22 przejdzie do znaku Bliźniąt. Na niebie utworzy się burzliwa i bardzo energetyczna koniunkcja Marsa i Jowisza w znaku Barana. Przed Nami wyjątkowo mocny dzień, w trakcie którego trzeba spodziewać się licznych wyładowań i różnorakich wybuchów, w tym głównie emocjonalnych. Najbardziej odczują ten intensywny układ osoby urodzone w znaku Barana i Strzelca. To właśnie Wam mogą przydarzyć się jakieś niesamowite przygody i niezwykłe zwroty akcji. Pozostała część zodiaku powinna włączyć dzisiaj zdrowy rozsądek i unikać brawury, szczególnie na drodze.

  Jaki jest horoskop dzienny na piątek 27 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Barana. O godzinie 8.22 Srebrny Glob przejdzie do znaku Byka. Na niebie utworzy się niepokojąca kwadratura pomiędzy Wenus i Plutonem. Ten układ wróży niepokoje partnerskie, nieporozumienia w relacjach i kłopoty z wypracowaniem wspólnego stanowiska. Dzisiaj w rozmowach mogą Nam towarzyszyć skrajne emocje, zbyt łatwo możemy zrezygnować z jakiegoś związku czy relacji biznesowej. Nie zaogniajmy niepotrzebnie sporów.

  Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Ryb. Poniedziałek nie pozwoli Nam się nudzić czy też pozostać z boku wydarzeń. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 23 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Będziemy mieli bardzo energiczne ruchy ciał niebieskich, a wraz z nimi na Ziemi również będzie sporo dynamiki.

  Jaki jest horoskop na niedzielę, 22 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc zaczyna dzień w znaku Wodnika. Po godzinie 17:49 Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb. Wieczorem na niebie utworzy się Trzecia Kwadra naszego naturalnego satelity. Jest to faza, w której Księżyc jest widoczny w połowie, ale z każdą kolejną godziną jego tarczy będzie ubywać, ponieważ dąży do nowiu. 

  Jaki jest horoskop na sobotę, 21 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce rozpoczyna dzień w znaku Byka, ale o godzinie 3:22 nad ranem przejdzie do znaku Bliźniąt, w którym pozostanie przez miesiąc. Księżyc przez cały dzień będzie przebywał w powietrznym znaku Wodnika. Wieczorem na niebie utworzy się koniunkcja Słońca i Merkurego.

  Jaki jest horoskop na piątek, 20 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Koziorożca. Po godzinie 14:52 Srebrny Glob przechodzi do znaku Wodnika. Dzisiaj nad ranem Merkury utworzy sekstyl z Jowiszem, który ułatwi porozumiewanie się i komunikowanie swoich potrzeb.

  Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 17 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Srebrny Glob po kumulacji, która miała miejsce w trakcie wczorajszej Pełni, zaczyna zmniejszać widoczność swojej tarczy.

  Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 16 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Srebrny Glob znajduje się w znaku Skorpiona. Na niebie zaobserwujemy Pełnię Księżyca oraz zaćmienie naszego naturalnego satelity. Oczywiście będzie ono dostępne dla tych, którzy zdecydowali się wstać przed świtem. Reszta amatorów astronomicznych zjawisk może obejrzeć relacje z wydarzenia w Internecie. 

  Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 13 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Wagi. Na niebie brak większych układów planetarnych, ale utworzy się pozytywna opozycja pomiędzy Srebrnym Globem a Wenus. 

  Jaki jest horoskop dzienny na środę, 11 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, rosnący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Panny. Dzisiaj nastąpi oczekiwany ingres Jowisza do znaku Barana.