Dzienny

  Dzienny

  Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc znajduje się w znaku Panny. Nad ranem na niebie utworzy się korzystny trygon pomiędzy Merkurym a Jowiszem, dzięki któremu podróże na nekropolie mogą być w tym roku dużo bezpieczniejsze. Jest szansa, że ruch na drogach będzie odbywał się w miarę płynnie, a statystyki wypadków i kolizji drogowych dotyczące 1.11. będą poniżej statystycznej średniej z ostatnich lat. Sprawdź szczegółowy horoskop dzienny na poniedziałek, 1 listopada 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 30 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc zaczyna dzień w znaku Lwa. Srebrny Glob o 20:09 przemieści się do znaku Panny. Mars przejdzie ze znaku Wagi do znaku Skorpiona, w którym będzie mocniejszy, zatem możemy spodziewać się wydarzeń o gwałtownym charakterze.

  Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 29 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Nasz naturalny satelita dąży do nowiu, a jego tarcza się zmniejsza. Będziemy wydatkować energię i niestety czuć się bardziej niż zwykle zmęczeni. Po godzinie 12:24 Srebrny Glob utworzy kwadraturę z planetą niespodzianek, czyli Uranem.

  Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc znajduje się w znaku Raka. O godzinie 11:07 Srebrny Glob przejdzie do znaku Lwa. Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 28 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Na niebie utworzy się pozytywny sekstyl pomiędzy Wenus a Jowiszem. Ten aspekt pomoże w korzystnych zakupach, wyławianiu okazji i promocji, jak również w szybkim i sprawnym przemieszczaniu się z miejsca na miejsce.

  Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc znajduje się w znaku Raka. Srebrny Glob znajduje się w tym samym, wodnym żywiole co nasza gwiazda, zatem dzisiaj najważniejsze staną się kwestie emocjonalne i uczuciowe. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 26 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Będziemy bardziej otwarci na drugiego człowieka, chętni do pomocy i rozmowy. Przypomnimy sobie o sprawach serca i jego potrzebach. Skontaktujemy się z kimś bliskim, wyrazimy troskę, zadzwonimy z prostym pytaniem ,,jak leci’’?

  Słońce przebywa w znaku Skorpiona, księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt. Na niebie brak większych układów pomiędzy ciałami niebieskimi, dlatego ostatni dzień tygodnia da Nam chwilę oddechu i pomoże zaplanować działania na nadchodzący tydzień. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 24 października 2021 r. dla wszystkich znaków?

  Słońce rozpocznie dzień w znaku Wagi, ale o godzinie 6:50 przejdzie do znaku Skorpiona, w którym będzie przebywać przez najbliższy miesiąc. Poprzez wpływ Słońca ze znaku Skorpiona, w ciągu najbliższych tygodni staniemy się bardziej dociekliwi i przenikliwi. Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 23 października dla wszystkich znaków?

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Srebrny Glob znajduje się w znaku Byka. Na ziemi nadal będziemy odczuwać skutki wczorajszej Pełni Księżyca. Jaki jest horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku? Nerwowa i bojowa atmosfera będzie Nam towarzyszyć przy wykonywaniu codziennych czynności. Opozycja Marsa do planety karłowatej reprezentującej boginię niezgody czyli Eris, nieprzerwanie będzie pchać Nas w stronę zaostrzania konfliktów i szukania zwady. Trudne skutki Pełni Księżyca zaczną ustępować dopiero w weekend. Dzisiaj nadal musimy być ostrożni i nie unosić się emocjami.

  Jaki jest horoskop dzienny na środę, 20 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Srebrny Glob utworzy pierwszą pełnię lunarnego cyklu, dzisiaj na niebie ukaże się Księżyc Myśliwych. Pełnia uściśli się o 16:56. Jak będziemy się czuć?

  Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 19 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Pomimo zbliżającej się, burzliwej Pełni, czeka Nas bardzo udany dzień. Na niebie Merkury i Jowisz mkną do przodu zasilając trygon powietrza swoim wpływem. Dodatkowo trygon Marsa i Jowisza podniesie Nas na duchu, pomoże wywalczyć ważne profity, natchnie do zagrania o swoje racje.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Ryb. Na niebie utworzy się sekstyl Merkurego i Wenus, który sprzyja nocnym imprezom z soboty na niedzielę, ale później dzień przyniesie Nam spore niepokoje. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 17 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Wczesnym popołudniem będziemy mieć do czynienia z kwadraturą Słońca i Plutona, co spotęguje jakieś poczucie zagrożenia. Niedzielny wieczór nie będzie wyglądał spokojne. Kłótnie i nerwy rodzinne oraz jakieś niepokojące wiadomości płynące z mediów spowodują, że nie będziemy w radosnym nastroju, wręcz przeciwnie. Kolejne pożary i wypadki z ogniem w tle bardzo prawdopodobne.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc zacznie dzień w znaku Wodnika. O godzinie 4:21 Srebrny Glob przejdzie do znaku Ryb. Jesteśmy już blisko Pełni Księżyca w znaku Barana. Emocje się gotują, adrenalina buzuje i z każdym dniem, aż do 20.10 coraz ciężej będzie zapanować nad rozbuchanymi energiami. Jaki jest horoskop dzienny na sobotę, 16 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Srebrny Glob utworzy szczęśliwy aspekt z Jowiszem, który znajduje się w tym samym znaku – Wodniku, o godzinie 14.48. Na dzisiaj to nie koniec uśmiechów Jowisza, ponieważ Słońce również ustawi się w szczęśliwym trygonie to tej dobrotliwej i szczodrej planety. Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 15 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Nasz naturalny satelita pokazuje coraz więcej swojej tarczy. Na niebie utworzy się trygon Merkurego i Ceres, który pomoże w zajmowaniu się sprawami związanymi z uprawą i pielęgnacją ziemi, porządkowaniem działek i zadbaniem o rośliny balkonowe. Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 14 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Nasz naturalny satelita ustawi się w fazie pierwszej kwadry, co będzie nas zachęcać do zwiększenia ambicji zawodowej i skupienia uwagi na pracy i karierze. Osoby uczące się również będą miały apetyt na jakieś dokonania oraz pilne przyswajanie wiedzy. Sprawdź horoskop dzienny na środę, 13 października dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Będziemy musieli być bardziej punktualni, dokładni i rzetelni. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 12 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Otoczenie nie będzie wybaczać nieprzygotowania lub niepunktualności, o którą może być dzisiaj, jak na złość, wyjątkowo łatwo.

  Słońce przebywa w znaku Wagi. Srebrny Glob zaczyna dzień w znaku Strzelca, ale o godzinie 19.14 przejdzie do znaku Koziorożca. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 11 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Na niebie nad ranem utworzyła się kwadratura Księżyca i Neptuna, która spowoduje, że możemy obudzić się rozbici po trudnych snach i nocnych niepokojach. Najważniejszy wydarzy się jednak w znaku Wodnika.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Pomimo tego, że to weekend i niedzielna atmosfera powinna zachęcać do wypoczynku, dzień z sielskością i łagodnością niewiele będzie miał wspólnego. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 10 października 2021 r. dla wszystkich znaków? Koniunkcja Merkurego i Marsa w znaku Wagi zaostrzy nam języki. Będziemy nieco złośliwi, uszczypliwi, skorzy do ostrej wymiany zdań i niekończących się dialogów.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona. Po godzinie 17:23 Srebrny Glob przejdzie do znaku Strzelca. O godzinie 18:18 Merkury utworzy koniunkcję ze Słońcem, co sprawi, że będziemy bardzo intensywnie konwersować, szukać nowych kontaktów towarzyskich, uruchamiać swoje znajomości i szukać na wieczór większej grupy znajomych do wspólnego imprezowania. Wiadomości i wszelkie plotki będą się dzisiaj rozchodzić błyskawicznie. Poznaj horoskop dzienny na sobotę, 9 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Srebrny Glob tuż po nowiu również zaczyna dzień w znaku Wagi. Po godzinie 16.21 nasz naturalny satelita znajdzie się w fazie Skorpiona, gdzie pozostanie na najbliższe kilkadziesiąt godzin. Poznaj horoskop dzienny na czwartek, 7 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, w tym samym znaku znajduje się Srebrny Glob. O godzinie 13:05 dojdzie do intensywnego nowiu Księżyca w znaku Wagi. Poznaj horoskop dzienny na środę, 6 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Będziemy skupieni na jakości naszych relacji, będziemy myśleli o tym z kim i dlaczego chcielibyśmy być, jak również poszukamy wokół siebie nowych kontaktów i bodźców.

  Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc zaczyna dzień w znaku Panny. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek, 5 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? O godzinie 14:40 Srebrny Glob przeniesie się do fazy Wagi i rozpocznie się odliczanie godzin do Nowiu. Poza tym na niebie utworzy się optymistyczny trygon pomiędzy planetą karłowatą Ceres, która przebywa w znaku Bliźniąt i Słońcem, które znajduje się w znaku Wagi.

  Srebrny Glob jest coraz mniej widoczny na nocnym niebie i dąży do nowiu, który będzie mieć miejsce w środę 6.10. Dzisiaj będziemy mieli do czynienia z pozytywnym trygonem Merkurego i Jowisza, który przysporzy Nam dobrych okazji, ułatwi komunikację, da smykałkę do interesów. W tym dniu możemy również liczyć na życzliwość innych. To będzie poniedziałek dobry dla finansów i układów zawodowych. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek, 4 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

  Słońce znajduje się w znaku Wagi, Księżyc przebywa w znaku Lwa. Po godzinie 10.37 Srebrny Glob przeniesie się do znaku Panny. Na niebie utworzy się konstruktywny trygon pomiędzy Marsem, który przebywa w znaku Wagi, a planetą karłowatą Ceres, która znajduje się w znaku Bliźniąt. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 3 października 2021 r. Będzie się działo dużo i wesoło. Będziemy chętni do spacerów na świeżym powietrzu oraz do spędzania czasu w gronie tych osób, które są naprawdę dla Nas ważne. Wieczór wypełnią flirty on-line, zdalne rozmowy i kontakty telefoniczne z podtekstem uczuciowym.