Krzysztof Skórzyński z troską o sytuacji rodzinnej Kubackiego. "Mam do tego bardzo osobisty stosunek"

Aktualizacja:
Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Marta Kubacka, żona jednego z najlepszych polskich skoczków narciarskich Dawida Kubackiego, jest w szpitalu. Kobieta trafiła do placówki z powodu problemów kardiologicznych. W Dzień Dobry TVN do sprawy odniósł się Krzysztof Skórzyński, który prywatnie zna małżeństwo.

Żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala

Dawid Kubacki w niedzielę, 19 marca, ogłosił, że nie weźmie udziału w finałowej odsłonie zmagań cyklu Raw Air rozgrywanych w Vikersund. Na miejscu obecny był prowadzący Dzień Dobry TVN Krzysztof Skórzyński. - Mam do tej sprawy bardzo osobisty stosunek, bo Martę i Dawida znam - powiedział.

Prowadzący Dzień Dobry TVN otrzymał od Polskiego Związku Narciarskiego zaproszenie na spotkanie. - Zszedł do dziennikarzy [...] trener polskiej reprezentacji. Miał takie krótkie wystąpienie, mówiąc o tym, że z powodów osobistych Dawid Kubacki zmuszony jest wrócić do domu, wycofuje się z całego cyklu Raw Air. Powiem zupełnie uczciwie, że nie mieliśmy wątpliwości, że wydarzyło się coś dramatycznego - powiedział Krzysztof Skórzyński.

Dziennikarz dodał, że zostali poproszeni o uszanowanie prywatności skoczka. - Czekaliśmy na te oficjalne informacje. Dawid się wczoraj (poniedziałek, 20 marca) nimi podzielił na Instagramie. Mówiąc o tym, że Marta jest w szpitalu z powodów kardiologicznych, jest w ciężkim stanie i walczy o życie - powiedział.

Krzysztof Skórzyński wyznał, że fantastycznie zachował się norweski skoczek Halvor Egner Granerud. Po wycofaniu się Dawida Kubackiego to on został zwycięzcą całej klasyfikacji. - Przyszedł do mnie [...] i mówi: "Bardzo cię proszę, żebyś nie pytał mnie o radość z tego zwycięstwa, dopóki ja nie wiem, co wydarzyło się u Dawida, nie zadawaj mi tych pytań - powiedział.

Prowadzący Dzień Dobry TVN wspierają Dawida Kubackiego

- Mogę powtórzyć to, co powiedział trener [...] w nagraniu: Dawid, Marta jesteśmy z wami całym sercem. Modlimy się za was, za wasze fantastyczne dzieci. Za waszą malutką córeczkę. Naprawdę głęboko wierzymy, że to wszystko skończy się dobrze - powiedział Krzysztof Skórzyński.

- Szef generalny Polskiego Związku Narciarskiego powiedział, że: "nie ma znaczenia, kiedy wróci. Niech zajmuje się żoną". Myślę, że podpisujemy się pod tym - dodała Sandra Hajduk-Popińska.

- Sport w takiej sytuacjach przestaje mieć znacznie, wszystko przestaje mieć znaczenie. Marta jesteśmy z tobą - dodała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Kenta Harada / Stringer/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości