Depeche Mode zapowiada nowy singiel. Kiedy ukaże się "Ghosts Again"?

Autor:
Nastazja
Bloch
Zespół Depeche Mode zagra w Polsce

Depeche Mode już w sierpniu tego roku zagra w Polsce w ramach trasy Memento Mori World Tour 2023. To nie koniec niespodzianek, jakie grupa przygotowała dla fanów. Po wielu tygodniach oczekiwań i małej zmyłce zespół prezentuje nowy singiel "Ghosts Again". Premiera odbędzie się 9 lutego 2023 roku o godzinie 17:00.

Depeche Mode – "Ghosts Again"

Wszyscy wierni słuchacze Depeche Mode z niecierpliwością czekają na każdy nowy news dotyczący tej grupy. Jakiś czas temu zespół rozpoczął wielkie odliczanie. Internauci byli przekonani, że tajemniczy zegar odlicza czas do premiery nowego singla. Jak się okazało, 3 lutego po wybiciu magicznej godziny 18:00 na stronie zespołu pojawiła się zaledwie informacja dotycząca nadchodzącego albumu "Memento Mori".

Rozczarowanie fani zakomunikowali w komentarzach. Pocieszający jednak stał się fakt, że już kilka dni później, bo 9 lutego muzycy zapowiedzieli oficjalną premierę pierwszego singla "Ghosts Again". W Polsce będzie można posłuchać piosenki już o godzinie 17:00.

Depeche Mode - nowa płyta. Kiedy premiera "Memento Mori"?

26 maja zeszłego roku świat na chwilę się zatrzymał. Media obiegła bowiem informacja o śmierci 60-letniego współzałożyciela i klawiszowca grupy Andy’ego Fletchera. Choć nie był to łatwy czas dla zespołu Depeche Mode, Dave Gahan i Martin Gore zdecydowali się kontynuować działalność i wydać nagrany jeszcze przed śmiercią Fletchera album. W październiku artyści zorganizowali konferencję prasową, na której zapowiedzieli trasę koncertową i nadchodzące wydawnictwo. Nowa płyta "Memento Mori" ukaże się  24 marca 2023 roku.

W sierpniu br. grupa zagra w Warszawie i w Krakowie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Taylor Hill/Contributor/GettyImages

Pozostałe wiadomości