Gwiazdy

Blanka Lipińska o trudnej miłości do byłego partnera. "Ja po prostu uciekłam"

Gwiazdy

Autor:
Maria
Czarniecka
Źródło:
pomponik.pl

Blanka Lipińska zdobyła się na szczere wyznanie. W wywiadzie przyznała, że była w związku z alkoholikiem. Ciężko jej było patrzeć na chorobę alkoholową bliskiej osoby, gdy sama była bezsilna. Celebrytka doświadczona przykrymi wydarzeniami postanowiła sprawdzić się w zupełnie nowej roli. Jakiej?

Blanka Lipińska o związku z alkoholikiem

Autorka książek ma za sobą trudną przeszłość. Już kilka lat temu w rozmowie z magazynem "Viva!" przyznała, że niegdyś często na swojej drodze spotykała partnerów z problemami - głównie alkoholowymi.

Problemy w związku

Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Blanka Lipińska dodała, że w końcu sama zaczęła się obawiać się o swoją przyszłość. Zdecydowała, że najlepszym rozwiązaniem będzie ucieczka od partnera.

- Wydaje mi się, że mogłam być jedną nogą na tamtym brzegu. Aczkolwiek zorientowałam się w porę i uciekłam. Ja po prostu uciekłam. Bardzo to przeżyłam, bo naprawdę facet, jeśli chodzi w ogóle o to, jaki był, to był zaje*istym kolesiem - jak nie pił! Bo jak pił, to dla odmiany był po prostu beznadziejny, a jemu się wydawało dokładnie odwrotnie. To było straszne, że gość jest tak zaje*isty, a w ogóle w to nie wierzy - opowiadała w rozmowie z portalem Pomponik.

Walka z uzależnieniem

Celebrytka przyznała również, że trudno było jej bezczynnie patrzeć na ciężki stan ukochanej osoby. Niestety nie wiedziała wtedy, jak mogłaby partnerowi pomóc. Łoi pół litra wódy z gwinta, a ty nie jesteś w stanie nic zrobić - opowiadała.

Blanka Lipińska zdecydowała się zająć sprawami uzależnionych. - Jestem specjalistą od uzależnień. Zostałam hipnotyzerem, ponieważ byłam z mężczyzną, którego bardzo kochałam, a był alkoholikiem i to takim ciężkim alkoholikiem - przyznała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło: pomponik.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości