przemek kossakowski

  przemek kossakowski

  "Usłyszcie nas!" to talent show, który tak jak jego uczestnicy, wymyka się spod kontroli. Bohaterami są osoby nieszablonowe, budzące skrajne emocje, a często po prostu intrygujący buntownicy. Program prowadzi drag queen Himera.

  Mężowie, bracia, przyjaciele i znajomi - wszyscy panowie obchodzą właśnie swoje święto. 30 września jest okazją do tego, by panie zrewanżowały się im za o wiele popularniejszy Dzień Kobiet. W sieci zaroiło się więc od uroczych zdjęć z życzeniami i wyrazami miłości. Jak Dzień Chłopaka obchodzą polskie gwiazdy?

  Na Balu Nocy Letniej Martyna Wojciechowska po raz pierwszy oficjalnie pojawiła się w towarzystwie swojego partnera Przemka Kossakowskiego. Dlaczego zdecydowali się przyjść razem właśnie na tę imprezę? Zdają sobie sprawę, że wiele osób kibicuje ich związkowi? Czy para planuje dzieci? Rozmawiała z nimi reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W naszej kulturze śmierć jest tematem tabu. Nie umiemy o niej rozmawiać, przez co nie potrafimy się przygotować na odejście bliskich. Racjonaliście ciężko jest uwierzyć w duchy i w życie po śmierci. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Przemka Kossakowskiego, który w swoim programie spotkał się z człowiekiem, który twierdzi, że komunikuje się z zaświatem. Podczas tego spotkania Kossakowski doświadczył czegoś, czego nie jest w stanie udowodnić. Dlaczego ludzie szukają kontaktu z osobami zmarłymi? Jak wyglądają obecnie seanse spirytystyczne?

  Pascal Voggenhuber urodził się z darem postrzegania świata duchowego. Obecnie jest jednym z najbardziej znanych mediów i trans uzdrowicieli w Europie. Jak nawiązuje kontakt ze zmarłymi? Rodzinie zmarłego często towarzyszą wyrzuty sumienia i niepokój. Dla Pascala najważniejsze podczas seansu jest zmniejszenie smutku rodziny i udowodnienie im tego, że ich bliska zmarła osoba żyje, ale w innym świecie. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziennikarzy: Przemysława Kossakowskiego oraz Marcina Wójcika, z którymi rozmawialiśmy o tym, jak działa rzucanie klątwy na człowieka. Podobno ludzie którzy są przekonani, że ich życie jest zdeterminowane przez klątwę, są w stanie zrobić wiele, by tę klątwę z siebie zdjąć. Jak wyglądają rytuały spirytystyczne?

  W najbliższym odcinku „Kossakowski. Być jak” prowadzący Przemek Kossakowski wypłynie na głębokie wody, w dodatku lodowate. Jego wyzwaniem do bliższego poznania będzie jedna z największych osobowości telewizyjnych. Gwiazda dziennikarstwa, która od dwudziestu pięciu lat nie schodzi z pierwszych stron gazet. Piękna, bezkompromisowa, profesjonalna i… waleczna. Do tego stopnia, że niektórzy wręcz się jej boją… Jaka jest naprawdę Kinga Rusin? Co mówi o niej Piotr Kraśko? Co skrywa pod wizerunkiem perfekcjonistki bez skazy i pedantki, jak sama o sobie mówi? Czy zaufa Przemkowi na tyle, że zaprosi go do swojego świata i zdobędzie się na intymne wyznania. A wszystko po to, by być jak... Kinga Rusin.

  Przemek Kossakowski w swoim nowym programie "Kossakowski. Być jak..." przechodzi metamorfozę fizyczną i psychiczną. W pierwszym odcinku, który zobaczycie w TTV 3 września, wcielił się w Michała Wiśniewskiego. W kolejnych będzie m.in.: Dariuszem Michalczewskim, Natalią Siwiec, Danielem Olbrychskim i Magdą Gessler. Czego boi się Michał Wiśniewski, gdy patrzy w lustro? Co go odstresowuje? Jaki jest prawdziwy Michał Wiśniewski? I co Dominika Tajner-Wiśniewska myśli o Przemku Kossakowskim?

  Fobie to paraliżujące lęki uniemożliwiające normalne funkcjonowanie. Niektórzy boją się pająków, inni mdleją na widok węży albo pocą się na myśl o podróży samolotem. O swoich lękach powiedzieli w Dzień Dobry TVN: malarka Eva Halina Rich i Przemysław Kossakowski. Zobaczcie, co Przemek zaproponował Evie i, jak to zinterpretował Marcin Prokop.

  Ukraina to kraj kontrastów. Tam skrajna bieda dotyka bardzo wielu obywateli, ale jest też spora grupa ludzi, którzy żyją w luksusach. I właśnie do tych ostatnich należy małżeństwo Zahoor. Odwiedził ich Przemek Kossakowski. W Dzień Dobry TVN powiedział, co zrobiło na nim wrażenie, kiedy przemierzał ich ok. 900-metrowy dom.

  Przemek Kossakowski to mężczyzna, który - jak powiedział prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop - był wszędzie, widział wszystko, jadł wszystko i doświadczył prawie wszystkiego. Wydawałoby się, że nie boi się nikogo, ani niczego. Ale to nieprawda. Przemek boi się... swojej mamy. Czy "gen szwendania się po świecie" odziedziczył właśnie po niej? Czy Pani Anna przeżywa programy syna, w których ten eksperymentuje ze swoim ciałem, zdrowiem i robi inne rzeczy na granicy? Panią Annę Mariannę Winnicką i Przemka gościliśmy w naszym studiu.

  Kuba Korczak wie, jak należy przyrządzać kurze łapki, owady i świńskie uszka. I tymi właśnie smakołykami ugościł Przemka Kossakowskiego i dziennikarza Dzień Dobry TVN Marcina Sawickiego. Czy panowie je przełknęli? Jak się jada kurze łapy? Czy są smaczne? Jak wygląda omlet ze świńskimi uszami?

  Naszym gościem w studiu Dzień Dobry TVN był Przemek Kossakowski - człowiek od zadań, specjalnych, który przemierza świat w poszukiwaniu kolejnych wyzwań. Czym zaskoczył go Bangkok? Czego doświadczył w Paryżu i na Majorce? Czym jest tatuaż dla Tajów? Czy Przemek Kossakowski zrobił sobie tatuaż? Przekonacie się o tym już dziś o 22:00 w telewizji TTV!

  W środę w Dzień Dobry TVN: Przemek Kossakowski w poszukiwaniu zaskakujących miejsc. W programie także Polka, która zawstydzi niejednego mężczyznę - w naszym studiu, tuż po powrocie z Ameryki, jedna z najsilniejszych kobiet świata. Ponadto: nie lubisz partnera swojego dziecka? Co zrobić? Zaakceptować czy się odseparować? Zaczynamy jutro o 8.00! Program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Ten człowiek widział już prawie wszystko, był chyba wszędzie i doświadczał rzeczy ekstremalnych. Wie też, jak zgasić papierosa na języku, by nie zrobić sobie krzywdy. Teraz pojechał na wakacje... oczywiście z kamerą! Dokąd tym razem zabierze nas Przemek Kossakowski? Oglądajcie, już dziś, pierwszy odcinek nowego cyklu telewizji TTV "Kossakowski. Nieoczywiste"! Jaką pamiątkę Kossakowski przywiózł sobie z Tajlandii? I czy rozebrał się w studiu Dzień Dobry TVN?

  Dlaczego tak wiele osób w Polsce korzysta w usług uzdrowicieli i wierzy w cudowną moc rozmaitych mistyków? Czym mogą grozić przeprowadzane przez znachorów obrzędy i egzorcyzmy? Czy aplikowane przez nich terapie mogą być skuteczne? O tym fenomenie rozmawialiśmy z Przemkiem Kossakowskim, który na własnej skórze, w programie "Szósty zmysł" w TTV, testuje szamańskie obrzędy i Robertem Rutkowskim psychoterapeutą.