player.pl

  player.pl

  Ponoć życie pisze najlepsze scenariusze. A mało która rola w życiu niesie ze sobą tyle emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, co bycie rodzicem. Ten słodko-gorzki bałagan codzienności mam i tatusiów zainspirował Laurę Breszkę i Katarzynę Kołeczek do stworzenia nowego, nietuzinkowego serialu. "Mamy to" jest brutalnie szczery i niepozbawiony humoru. Czego jeszcze możesz spodziewać się po jednej z najciekawszych wiosennych premier Playera?

  W 2020 roku "Chyłka" była najchętniej oglądanym serialem na platformach streamingowych w Polsce. Już 23 lutego w Playerze zadebiutuje kolejna, czwarta odsłona przygód niepokornej prawniczki. Główną bohaterkę serii czeka wyzwania nie tylko zawodowe, ale również prywatne. Czy perspektywa kuszących zmian zainteresuje Joanną Chyłkę?

  "Chyłka" to jeden z ulubionych seriali widzów TVN i Playera. 23 lutego zadebiutowała czwarta już część serii. W tej edycji pojawią się kolejne, zupełnie nowe postaci, do obsady dołączył m.in. Nikodem Rozbicki. Jak się przygotowywał do roli? Aktor zdradził to podczas wizyty w Dzień Dobry TVN.

  Już we wtorek, 23 lutego wielki finał serialu "Nieobecni". Najmłodsza produkcja Player Original bardzo szybko zyskała miano hitu, a w produkcji pojawiły się pierwsze przesłanki dotyczące kontynuacji. 10-odcinkowa historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, pełna zwrotów akcji i trzymająca w napięciu poruszyła widzów, ale także samych aktorów. Jak pracę na planie wspomina Danuta Stenka oraz co najbardziej podobało jej się w serialu?

  Vanessa Aleksander to gwiazda nowej, czwartej już odsłony hitowej polskiej komedii "Listy do M.", w której wcieliła się w zasadniczą i zdecydowaną policjantkę Monikę. Po serii bardzo poważnych filmów dramatycznych, to pierwsza jej tak duża rola komediowa. Czy nie bała się zmiany swojego aktorskiego emploi? O doświadczeniach z planu opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  "Włoska podróż pełna smaków" to wyjątkowa produkcja discovery+ Originals, którą pokochają wszyscy wielbiciele kuchni z tamtego rejonu świata i życia pełnego kulinarnych emocji. Giada De Laurentiis i Bobby Flay wyruszyli w miesięczną podróż po Rzymie i Toskanii przedstawiając widzom swoje ulubione restauracje, potrawy, a także odkrywając smaki, których wcześniej nie znali. Kulinarną serię możesz zobaczyć w Playerze.