Paulina młynarska

  Paulina młynarska

  Rozpoczynamy wspólną akcję Avon oraz TVN „Piękna i Niezależna”. Chcemy pokazać, że bez względu na wiek kobiety potrafią być piękne, niezależne, silne i potrafią zmienić swoje życie o 180 stopni! Dzisiaj naszym gościem była, ambasadorka firmy AVON, Justyna Steczkowska – kobieta, która jest wzorem dla wielu kobiet w Polsce oraz, istny żywioł - Paulina Młynarska, dziennikarka.

  Kasety magnetofonowe, na które nagrywaliśmy przeboje z radia w latach 80. i 90. były symbolem nowoczesności. Potem nastała era technologii cyfrowej. Teraz kasety wracają i zyskują nowych fanów. Dlaczego nie możemy zapomnieć o magii kaset magnetofonowych? Swoimi wspomnieniami podzielili się z nami: Paulina Młynarska, dziennikarka, Maciej Miecznikowski, muzyk i Norbi - Norbert Dudziuk, piosenkarz.

  W Dzień Dobry TVN gwiazdy mogą skonfrontować się z tym, co prasa i portale plotkarskie piszą na ich temat i powiedzieć "nie" tym, którzy to wypisują. Tym razem do studia zaprosiliśmy Paulinę Młynarską. Z którą redakcją dziennikarka uwielbia pracować? Która z gazet pisała o niej dobrze, a która - jej zdaniem - zamieściła "podłe i obrzydliwe" informacje? Kogo Młynarska pozwała i czego żąda w ramach zadośćuczynienia? Jak czuje się jej chory ojciec?

  Podobno kobiety są bardziej rozważne w zarządzaniu finansami. Pomimo tego kwestie finansowe bywają dla nich tematami tabu. Dlaczego? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Katarzynę Pawlikowską, ekspertkę ds. komunikacji kobiet, Annę Ostaszkiewicz, ekonomistkę oraz Paulinę Młynarską, dziennikarkę.

  Komunikacja w związku. Trudny temat, zwłaszcza, kiedy w grę wchodzi konflikt interesów. Czy płeć determinuje skłonności do konfliktów? O co pary kłócą się najczęściej i skąd bierze się chęć do manipulacji partnerem? Czy szantaż emocjonalny rozwiązuje sprawę? Na kanapie Dzień Dobry TVN Norbi, Katarzyna Wołejnio, Edyta Pazura oraz Paulina Młynarska radzą, jak skutecznie komunikować się z drugą osobą.

  Takie uczucie towarzyszyło Odecie Moro, która rok temu rozwiodła się z mężem. Małgorzta Ohme twierdzi, że rozstając się z partnerem tracimy kawałek swojej tożsamości. Z kolei Paulina Młynarska przy każdym rozstaniu zadawała sobie pytanie: "Co jest ze mną nie tak?". Jak w tak trudnych momentach czują się inne kobiety? Jak sobie poradzić z porażką? Czy w gorszych chwilach warto skorzystać z pomocy specjalisty i udać się na terapię? Jak zorganizować sobie życie na nowo? Na pytania prowadzących w Dzień Dobry TVN odpowiedziały nasze ekspertki.

  Wygoda czy atrakcyjny wygląd? Do czego młodzi ludzie przykładają obecnie większą uwagę na siłowni? Czy modny strój sprawia, że lepiej się ćwiczy? Czy dla fitnessowych estetów istnieje takie określenie jak "za drogie"? O modzie w stylu fitness, w studiu Dzień Dobry TVN, rozmawialiśmy z Marcelą Chmielowską, reprezentantką Polski na Miss Universe 2015, modelem Michałem Baryzą i dziennikarką Pauliną Młynarską.

  Wielu obcokrajowców jest zdania, że wadą Polaków jest pesymizm. Czy goście Dzień Dobry TVN: dziennikarka Paulina Młynarska, bloger Włodek Markowicz i aktor Szymon Piotr Warszawski są tego samego zdania? Czy nasi goście potrafią śmiać się z samych siebie? Czy cenią ludzi, którzy mają do siebie dystans?

  Czy Polki lubią krytykować inne kobiety? Czy krytyka bierze się z zazdrości, czy jest raczej zjawiskiem w przyjaźni kobiet? W Dzień Dobry TVN gościliśmy: aktorkę Annę Cieślak, dziennikarkę Paulinę Młynarską i psychoterapeutkę Małgorzatę Ohme.

  Badania wykazują, że współpraca między kobietami wygląda gorzej niż ta między mężczyznami, kobiety w pracy są bardziej zawistne, a także reagują bardziej emocjonalnie. Większość z badanych nie chciałaby mieć kobiety za szefową. Czy takie samo zdanie mają, goszczące w Dzień Dobry TVN, dziennikarka Paulina Młynarska, trenerka biznesu Olga Kozierowska i bizneswoman Dominika Kraśko-Białek?

  Co jest najbardziej pociągającego w podróżowaniu bez partnera? W studiu Dzień Dobry Wakacje goscmi byli: Paulina Młynarska, Klaudia Halejcio oraz Mikołaj Komar.

  Zapraszamy na niedzielę z Dzień Dobry Wakacje. A w programie: Olga Bołądź o niespodziewanej miłości, Paulina Młynarska i Mikołaj Komar, czyli single na wakacjach, Radosław Majdan prosto z Brazylii, czyli co mają wspólnego kobiety i piłka nożna. Program poprowadzą: Magda Mołek i Filip Chajzer.

  Jutro do księgarń trafi nowa książka zakopiańskiego duetu: Pauliny Młynarskiej i Beaty Sabały- Zielińskiej „Zakopane. Nie ma przebacz”. A w Dzień Dobry TVN wystarczyło zjechać siedem pięter w dół, by poczuć się jak w góralskiej chacie! Jak górale obchodzą święta wielkanocne? O tym, jak wygląda Wielkanoc na Podhalu, w relacji Pauliny Młynarskiej i Beaty Sabały-Zielińskiej.

  Czy współcześni rodzice są nadopiekuńczy? Jacy są współcześni nastolatkowie - roszczeniowi czy zaradni? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Paulina Młynarska, Marta Żysko-Pałuba oraz Marek Kościkiewicz.

  Nowa wiosenna ramówka TVN Style jeszcze pachnie świeżością. Agnieszce Jastrzębskiej Paulina Młynarska opowiedziała, czego nauczyła się w "Mieście Kobiet", gdzie spotkała Dorotę Wellman i jak to spotkanie zmieniło jej życie. Co Paulina Krupińska robi w "Klinice urody"? Czy jednak się zaręczyła? Nasza dziennikarka dowiedziała się także, dokąd pojedzie Jarosław Kuźniar, co jest bardziej popularne w Rio niż samba i dlaczego może to przez europejski umysł być odebrane jako pornografia?

  Dorota Wellman spotkała się z Pauliną Młynarska i jej córką Alicją Neumann. Dziś premiera ich wspólnej książki: „Kochaj i rozmawiaj". Jak wyglądała ich pierwsza rozmowa o "tych sprawach"? W jakim wieku była Ala, kiedy pierwszy raz zapytała o seks? Co miał ilustrować wyścig plemników, który narysowała matka córce?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z Dorotą Wellman i Pauliną Młynarską. Ich wspólna książka "Kalendarzyk przedmałżeński", która powstała w wyniku "niedogadania", wreszcie ujrzała światło dzienne. Kiedy zaczęła się ta ważna pogawędka?

  Połączyła ich praca, a potem przyjaźń. Mieszkają daleko od siebie, więc zaczęły pisać maile. To była jedyna forma kontaktu. Tak powstała ich wspólna książka „Kalendarzyk niemałżeński”. Gośćmi w TVN Cafe były Dorota Wellman i Paulina Młynarska.

  Czy dziecko Doroty Wellman i Pauliny Młynarskiej wzbudzi medialną sensację? Czym fascynuje się Justyna Steczkowska? Czy Różczka i Więdłocha kochają się jak siostry? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się z gwiazdami, które wzięły udział w społecznej akcji "Piersi do przodu". Czy Paulinie Młynarskiej, Ewie Kasprzyk i Marii Pakulnis trudno było zdecydować się na udział w akcji i pokazanie swoich piersi fotografowi Jackowi Porembie?

  O tym, w studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli: dziennikarka Paulina Młynarska, prezenterka Edyta Pazura, aktorka Joanna Kurowska oraz pisarz Marcin Szczygielski. Jakiego swojego wyznania żałują najbardziej? Gdzie leży granica szczerości? Jakie konsekwencje może mieć jej przekroczenie?

  Kobieta jest z natury samodzielna i lubi kontrolować swoje życie, czasem jednak może przekroczyć granicę i stać się "Zosią - Samosią"? Czy życie z taką kobietą jest łatwe? W studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Pauliną Młynarską, Beatą Pawlikowską oraz z psychologiem Tatianą Ostaszewską.

  W naszej kuchni dziennikarski duet: Paulina Młynarska i Beata Sabała-Zielińska, które napisały subiektywną książkę o Zakopanem "Zakopane odkopane - lekko gorsząca opowieść góralsko-ceperska". Dlaczego miś z Krupówek ma białe futro? Ile trwa zima w stolicy Tatr? W kuchni Dzień Dobry TVN przyrządziły tradycyjną kwaśnicę i moskole z masłem czosnkowym.

  Według najnowszych badań - młodsi ludzie znoszą gorzej rozwód niż ludzie po pięćdziesiątym roku życia. Dlaczego? Kiedy rozstanie mniej boli? O tym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Pauliną Młynarską, Mariettą Żukowską, Jackiem Łągwą i socjologiem prof. Mariuszem Jędrzejko.

  Z jakim problemami zmagają się na co dzień rodzice samotnie wychowujący dzieci? Czy samotne matki i samotni ojcowie mają te same problemy? Jak wygląda życie towarzyskie samotnego rodzica? O to zapytaliśmy gości Dzień Dobry TVN: Paulinę Młynarską, Zbigniewa Łuczyńskiego, Annę Nowak-Ibisz i Jacka Olszewskiego.

  - Odcinek bez seksu byłby odcinkiem straconym - stwierdził w programie Dzień Dobry TVN Marcin Prokop, dlatego dziś, razem z naszymi gośćmi, zastanawiamy się, dlaczego Polacy niewiele oczekują od seksu. Z przeprowadzonych ostatnio badań wynika, że jesteśmy bardzo zadowoleni ze swojego życia intymnego, ale też dlatego, że niewiele od niego oczekujemy. Czy seks jest przereklamowany? Czego w łóżku oczekuje Paulina Młynarska, a czego Cezary Harasimowicz?