miłość

  miłość

  Życie Sylwii Peretti to materiał na film. Gwiazda słynie z zamiłowania do luksusu, szybkich samochodów i szampana. Choć nie zawsze w jej życiu działo się dobrze, potrafiła zawalczyć o siebie i o bliskich. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl, Oskar Netkowski zapytał Sylwię o kulisy jej małżeństwa, zdrady z poprzednich związków i incydent z kradzieżą drogocennych przedmiotów z jej wilii.

  Mówi się "nowy rok, nowa ja". W myśl tego powiedzenia wielu z nas robi postanowienia noworoczne, które zakładają nie tylko zrzucenie kilogramów, zapisanie się na siłownię, naukę języka obcego, ale również znalezienie partnera. Swatka Anna Guzior-Rutyna z zawodowej obserwacji wie, że od stycznia bardziej otwieramy serce na miłość. Z czego to wynika? Jakich cech szukamy w mężczyznach, a jakich w kobietach?

  Cezary i Katarzyna Żakowie w tym roku będą obchodzić 37. rocznicę ślubu. W polskim show-biznesie uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par. Mimo upływu lat ich miłość nie przemija, jest wręcz przeciwnie, wciąż umawiają się na randki. Aktorka pochwaliła się romantycznym zdjęciem z ukochanym.

  25% badanych z wrodzoną niepełnosprawnością deklaruje, że nigdy nie byli osobami aktywnymi seksualnie. Nie jest to jednak wyłącznie ich świadoma decyzja, ale wpływ braku społecznej - i nierzadko rodzinnej - akceptacji na związki osób z ograniczeniami. Sylwia Gajewska-Stankiewicz i Tomasz Stankiewicz tworzą wspaniałą rodzinę i chcą pokazać innym, że każda miłość jest pełnosprawna oraz pełnoprawna.

  Paweł Olejnik to uczestnik szóstej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Za sprawą decyzji ekspertów próbował zbudować relację z Katarzyną Zięciak. Eksperyment nie przyniósł jednak oczekiwanych rezultatów. Para podjęła decyzję o rozwodzie, a ulubieniec widzów odnalazł szczęście u boku innej kobiety. Kim jest jego nowa wybranka? O tym mężczyzna opowiedział w szczerym wywiadzie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl.

  Coraz częściej na rozstania decydują się pary z długoletnim stażem małżeńskim. Publicznie mówią o tym nawet gwiazdy, które postanowiły odejść od partnerów nawet po ponad 30 latach spędzonych u swojego boku. Co jest przyczyną srebrnych rozwodów, z czego one wynikają i czy na pewno są przemyślane? Z Celiną Marią Niwald, stałą mediatorką przy sądach okręgowych oraz trenerką rozwoju osobistego rozmawiała Nastazja Bloch z serwisu Dzień Dobry TVN.