Juliusz

    Juliusz

    Podczas 73. Festiwalu filmowego w Gdyni Marcin Sawicki spotkał się z Anną Smołowik i Aleksandrem Pietrzakiem, którzy do Gdyni przyjechali promować film "Juliusz". Scenariusz pisali znani stand-uperzy: Abelard Giza i Kacper Ruciński. Dlaczego tak trudno jest zrobić film, z którego będą się śmiać widzowie? Czy na planie panowała luźna atmosfera czy pełne skupienie?

    W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy gwiazdy nowego filmu "Juliusz", czyli Rafała Rutkowskiego i Annę Smołowik. O czym opowiada fabuła komedii? Jak wyglądał casting do filmu? Scenariusz do "Juliusza" pisali znani stand-uperzy: Abelard Giza i Kacper Ruciński. Czy tekst od stan-uperów był dla aktorów nowym doświadczeniem? Czy mieli w związku z tym jakieś obawy?

    Już niedługo do kin wejdzie komedia "Juliusz" z Wojciechem Mecwaldowskim w roli głównej. Aktora zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o pracę nad filmem i graną przez niego postać. Kim jest tytułowy Juliusz? Czy aktor jest do niego podobny? Jakie inne gwiazdy występują w filmie? Kto napisał scenariusz?