Ewa Farna

  Ewa Farna

  Matura tuż tuż. Jak polskie gwiazdy wspominają swoje egzaminy maturalne? Które z nich były zestresowane, a które nie? Czy pamiętają swoje tematy maturalne? Która z gwiazd wolała jeździć na randkę zamiast uczyć się do matury? I która zdawała maturę dwa razy? O tym dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej powiedziały: Ewa Farna, Zosia Ślotała, Paulina Krupińska, Barbara Kurdej-Szatan i Agnieszka Więdłocha.

  "Do diabła z miłością" - to singiel promujący pierwszą solową płytę artysty. Na scenie Dzień Dobry TVN - Adi Kowalski! Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła młoda wokalistka Inez Bodio z utworem "Powiedz tak". Jest to jej debiutancki singiel. Inez wystąpiła w 4. edycji programu "X Factor", a jej głos wzruszył jurorkę Ewę Farną. Czy według Was Inez ma szansę wygrać ten program?

  Mezo, piosenkę "Wchodzę na kort", zaprezentuje podczas kwietniowego Pucharu Davisa i meczu Polska – Chorwacja. Tylko w Dzień Dobry TVN, telewizyjna premiera tej piosenki, która zapowiada majową premierę nowej płyty Mezo - "Krajobraz po bitwie". Posłuchajcie!

  Ryan Gosling - to amerykański ciasteczkowy aktor, który jest ulubieńcem wielu kobiet na całym świecie. W studio Dzień Dobry TVN dziennikarka Ewa Wojciechowska, aktorka Magdalena Boczarska i dziennikarka Gosia Tchorzewska zastanawiały się wraz z prowadzącymi w czym tkwi fenomen tego aktora. Dowiecie się również, do którego z polskich aktorów najchętniej przytuliłby się Marcin Prokop. :)

  Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z jurorami kolejnej edycji "X Factor". Do grona jurorów dołączyła Ewa Farna. Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała oceniających młode talenty o fascynacje tak zawodowe, jak i prywatne. Czy za Mozila też ktoś płaci? Dlaczego niektórzy fani "X Factor" mogą poczuć się rozczarowani? Czym jest efekt Dawida Podsiadło?

  Śpiewać będzie "dopóki ludzie będę się interesować jej muzyką, a nie jej tyłkiem! Mimo, że studiowała prawo, "nie potrafi żyć w administracyjnym świecie". Kinga Burzyńska spotkała się z czwartą jurorką X Factora, Ewą Farną. Z kim Ewa chciałaby mieć dziecko i kogo by wybrała, gdyby miała do wyboru Wojewódzkiego i Mozila?

  Bjorn pochodzi z Oslo. Zakochał się w Polce i w ... Polsce. Znamy go z castingów do pierwszej edycji programu "X- Factor". A na scenie Dzień Dobry TVN wykonał utwór „ 2 Minuty ”. Podoba Wam się?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z nową jurorką programu "X - Factor" - Ewą Farną. Jacy ludzie przychodzą na castingi, jaka panuje atmosfera i czy Ewa się stresuje? Czy musieli rzucać monetą - taki spór rozgorzał między jurorami?

  Zapraszamy na sobotę z Dzień Dobry TVN. A w programie: bohaterowie Dakaru - Hołowczyc, Przygoński, Kaczmarski, Dąbrowski, Czachor. Następnie: bohaterki cyklu EWOlucja w poszukiwaniu utraconych kilogramów. Oprócz tego: nocne życie Kota - Tomasza Kota. A na koniec: Hanna Suchocka w pierwszym telewizyjnym wywiadzie po powrocie z Watykanu. Program poprowadzą oczywiście: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk. Zapraszamy od 8:30!

  Zapraszamy na castingi do 4. edycji programu "X-Factor"! Czego możemy się spodziewać w kolejnej edycji popularnego show? Czy to prawda, że Czesław Mozil jest fanem Ewy Farnej? Czy jurorzy będą ze sobą rywalizować? Na kogo czekają jurorzy X-Factor i czego oczekują od uczestników? Komu Czesław Mozil powie: "tak"?

  Katarzyna Olubińska zabrała kamerę Dzień Dobry TVN do Zabrza, gdzie za kulisami castingu do kolejnej edycji programu "X Factor" spotkała się z jego uczestnikami oraz z jurorkami programu. Czy Ewa Farna i Tatiana Okupnik znalazły wspólny język czy będą ze sobą walczyć?

  To już czwarta edycja programu "X - Factor". Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak był na planie programu. Na scenie już tłoczą się uczestnicy pre-castingów. Do grona jurorów dołączyła Ewa Farna. W ten sposób zachowujemy parytety :)

  O małżeństwie, wypadku, muzyce, odpowiedzialności za fanów i X-Factor rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z piosenkarką Ewą Farną. Czy to już pewne, że będzie czwartym jurorem w popularnym programie? Jaki serial ją fascynuje? Co myśli o małżeństwie i czy chciałby już zostać mamą? Co jest dla niej najważniejsze w życiu? Gdzie teraz bywa częściej - w Pradze czy w Warszawie?

  Ewa Farna została nową jurorką "X Factor". My podglądaliśmy ją na planie nowego teledysku. Ewa opowiedziała toksycznych związkach, o facetach - pantoflarzach oraz tym, czy jest kurą domową. Jak poradzi sobie w roli jurorki?

  22 października w sklepach pojawiła się nowa płyta Ewy Farnej. Jest to już czwarta płyta w karierze Ewy, ale pierwsza tak dojrzała. Czemu (w)inna jest Ewa Farna i dlaczego ta płyta jest tak wyjątkowa? Wokalistka zaprosiła nas także do swojego miejsca na Ziemi- do Pragi.

  Zapraszamy na niedzielę z Dzień Dobry TVN, a w programie Ewa Farna inspiruje swoich fanów, a u nas w miejscu, które inspiruje ją. Justyna Steczkowska i jej potrójne szczęście. U nas po raz pierwszy po urodzeniu córeczki. Oprócz tego Maciej Musiał i Jan Mela. A na koniec Ewa Chodakowska z mężem! Jak się relaksuje pierwsza trenerka Polek, kiedy akurat nie tańczy?

  Ewa Farna się odchudza? Agnieszka Jastrzębska poprosiła piosenkarkę o komentarz w tej sprawie. Co farna mówi o swojej figurze? Oprócz tego przedstawiamy relację ze spotkania Agnieszki Dygant z fanami i wspólnego oglądania pierwszego odcinka serialu "Prawo Agaty".

  Marcin Sawicki podjął ogromne ryzyko i spotkał się z Ewą Farną, pomimo zakazom jej taty. Musieli mówić szeptem, ale dziennikarzowi Dzień Dobry TVN i tak udało się nakłonić Ewę do zwierzeń. Dzięki temu dowiedział się, że dla Ewy liczą się tylko Adam, Mikołaj i Jan. Dlaczego? Zobaczcie sami!

  Do studia Dzień Dobry TVN przybyła jako osoba pełnoletnia wraz z prestiżową nagrodą MTV EMA 2011. Ewa Farna wyjaśniła, czym jest farnokracja i kim są farnoholicy. Zdradziła także, jak czuje się w swoim ciele, czy zdała prawo jazdy i kiedy wyda następną płytę?