czesław mozil

  czesław mozil

  Najnowszy krążek Czesława Mozila zatytułowany jest "Księga Emigrantów. Tom I". To mocny komentarz o polskich emigrantach. Za co zapłaciłby milion dolarów? O przykładach rasizmu wśród Polaków, o tym, jakim był ministrantem i całował się z dziewczyną w kościele, opowiedział studiu Dzień Dobry TVN.

  Hoop Likes Festival Gdańsk 2014 to wydarzenie wyjątkowe. W jednym miejscu spotkają się gwiazdy Internetu: blogerzy, vlogerzy, youtuberzy i muzycy, którzy swoje utwory prezentują głównie w sieci. To pierwsza w Polsce impreza, która łączy świat wirtualny z rzeczywistością. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Bartosz Staniszewski, organizator Hoop Likes Festival Gdańsk 2014, Czesław Mozil, dyrektor artystyczny Hoop Likes Festival Gdańsk 2014 oraz The Dumplings, gwiazda Music Zone. Towarzyszyli im: 17-letnia Justyna Święs i 18-latek Kuba Karaś, czyli duet The Dumplings.

  Z kamerą Dzień Dobry Wakacje wybraliśmy się na plan teledysku "Księga emigrantów"Czesława Mozila. Jaką rolę w tym teledysku odegra Robert Gonera? Dlaczego, zdaniem Mozila, ten teledysk ma być lekiem na depresję? Co Czesław Mozil myśli o Polsce?

  Trzech finalistów i tylko jeden zwycięzca. Co działo się za kulisami finału czwartej edycji X Factor? Czy Artem Furman spodziewał się, że wygra program? Jak X Factor zmienił życie Ewy Farnej? Jak Artem wspomina występ z Jessie Ware? Dlaczego rzucił studia, kraj i ...dziewczynę?

  Jillian Mercado ma 27 lat. Jej pasją jest moda i - jak wiele dziewcząt - pasjonujących się tym tematem - prowadzi bloga modowego. Głośno zrobiło się o niej na początku roku, kiedy pojawiły się plakaty firmy Diesel z Jillian jako modelką. Jak to się stało, że wystąpiła w kampanii tej firmy? Czy od tego momentu coś się zmieniło w jej życiu? Jak chciałaby, aby potoczyła się jej dalsza kariera? O to zapytała modelkę prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin.

  W sobotę zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Ja w Twoim wieku". Bohaterem odcinka będzie Maciej Miecznikowski. Czy spóźniał się do szkoły? Bądźcie z nami od 8:30!

  Oj działo się wczoraj za kulisami programu "X Factor"! Zobaczcie czego, specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN, dowiedziała się Klaudia Gawor!

  Za nami pierwszy odcinek na żywo 4. edycji X Factor. Tuż przed jego rozpoczęciem dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zajrzała za kulisy programu, aby porozmawiać z uczestnikami X Factor o ich wrażeniach i podejrzeć ich próby. Czy czują stres przed pierwszym występem na żywo? Jak wyobrażali sobie kulisy programu, a jak jest w rzeczywistości? Zobaczcie.

  W najbliższą sobotę w Dzień Dobry TVN będziemy gościć jurorów programu "X-Factor": Ewę Farną, Tatianę Okupnik i Czesława Mozila. Bądźcie z nami od 8:30!

  Weekend z Dzień Dobry TVN! :) Zapraszamy w niedzielę na spotkanie ze złotym medalistą olimpijskim Zbyszkiem Bródką i jego kolegami z jednostki strażackiej w Łowiczu, których odwiedził Marcin Meller z ekipą Dzień Dobry TVN.

  "Do diabła z miłością" - to singiel promujący pierwszą solową płytę artysty. Na scenie Dzień Dobry TVN - Adi Kowalski! Podoba się Wam?

  Mezo, piosenkę "Wchodzę na kort", zaprezentuje podczas kwietniowego Pucharu Davisa i meczu Polska – Chorwacja. Tylko w Dzień Dobry TVN, telewizyjna premiera tej piosenki, która zapowiada majową premierę nowej płyty Mezo - "Krajobraz po bitwie". Posłuchajcie!

  Ryan Gosling - to amerykański ciasteczkowy aktor, który jest ulubieńcem wielu kobiet na całym świecie. W studio Dzień Dobry TVN dziennikarka Ewa Wojciechowska, aktorka Magdalena Boczarska i dziennikarka Gosia Tchorzewska zastanawiały się wraz z prowadzącymi w czym tkwi fenomen tego aktora. Dowiecie się również, do którego z polskich aktorów najchętniej przytuliłby się Marcin Prokop. :)

  Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z jurorami kolejnej edycji "X Factor". Do grona jurorów dołączyła Ewa Farna. Dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała oceniających młode talenty o fascynacje tak zawodowe, jak i prywatne. Czy za Mozila też ktoś płaci? Dlaczego niektórzy fani "X Factor" mogą poczuć się rozczarowani? Czym jest efekt Dawida Podsiadło?

  Śpiewać będzie "dopóki ludzie będę się interesować jej muzyką, a nie jej tyłkiem! Mimo, że studiowała prawo, "nie potrafi żyć w administracyjnym świecie". Kinga Burzyńska spotkała się z czwartą jurorką X Factora, Ewą Farną. Z kim Ewa chciałaby mieć dziecko i kogo by wybrała, gdyby miała do wyboru Wojewódzkiego i Mozila?

  Bjorn pochodzi z Oslo. Zakochał się w Polce i w ... Polsce. Znamy go z castingów do pierwszej edycji programu "X- Factor". A na scenie Dzień Dobry TVN wykonał utwór „ 2 Minuty ”. Podoba Wam się?

  W Zabrzu trwa ostatnia tura castingów do programu "X Factor". Marcin Sawicki spotkał się tam z jurorem - Czesławem Mozilem i producentem programu - Wojciechem Iwańskim. Co Ewa Farna wniosła do jury i co Czesław ma wspólnego z Andrzeje Rosiewiczem?!

  Zapraszamy na castingi do 4. edycji programu "X-Factor"! Czego możemy się spodziewać w kolejnej edycji popularnego show? Czy to prawda, że Czesław Mozil jest fanem Ewy Farnej? Czy jurorzy będą ze sobą rywalizować? Na kogo czekają jurorzy X-Factor i czego oczekują od uczestników? Komu Czesław Mozil powie: "tak"?

  To już czwarta edycja programu "X - Factor". Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak był na planie programu. Na scenie już tłoczą się uczestnicy pre-castingów. Do grona jurorów dołączyła Ewa Farna. W ten sposób zachowujemy parytety :)

  Co Książę William zaśpiewał wspólnie z Jonem Bon Jovi, co Czesław Mozil sądzi o Ewie Farnej oraa jakie plany na sylwestra maja Marcin Prokop i Agnieszka Chylińska?

  Na specjalną prośbę Pani Grażyny z Warszawy... w naszym studiu... Czesław Mozil. Opowiedział o roli bałwanka w filmie "Kraina lodu". Jak podoba mu się dubbingowanie zimnokrwistej postaci, choć sam jest niezwykle gorący?

  Wrócił z MŚ z brązowym medalem. Dlaczego nikt nie brał pod uwagę jego powrotu na scenę sportową? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się z Bartłomiejem Bonkiem. Jak wygląda sytuacja zdrowotna córki? Czy nadal jest w bardzo ciężkim stanie?

  Tarot ma swoich zagorzałych zwolenników jak i przeciwników. Jedni uważają, że z kart można wyczytać przyszłość – inni, że tarociści to naciągacze i hochsztaplerzy. W studiu Dzień Dobry TVN spotkali się reprezentanci dwóch opozycyjnych obozów: trocistka Anna Świerczewska oraz naukowiec i historyk kościoła Magdalena Ogórek. Czy, według Kościoła Katolickiego, korzystając z kart tarota popełniamy grzech i możemy zostać opętani?

  Na szkolnych imprezach zawsze była mumią, smerfetką i cyganką, a teraz za sprawą dwóch dziewczyn stałą się carycą! Jak tego dokonały? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się Weroniką.

  Czesław Mozil zdradził nam w studiu Dzień Dobry TVN gdzie nagrywał spot, ile jest wersji tego spotu oraz jak się przy tym bawił. Opowiedział także o najnowszej edycji „X Factora”. Czy poziom w „X Factorze” będzie wyższy od poprzedniego? Zapraszamy do programu w najbliższą sobotę o godzinie 20.00.

  Już w grudniu ruszają precastingi do 3. edycji programu „X Factor”. Ten program może odmieć Twoje życie, tak jak odmienił życie naszych gości. Na kanapie w Dzień Dobry TVN zasiadł: Michał Szpak, finalista pierwszej edycji i Marcin Spenner, finalista drugiej edycji oraz juror "X Factor" Czesław Mozil. Jak wygląda życie Michała Szpaka i Marcina Spennera po "X Factor"? Któremu z nich ten program pozwolił dorosnąć?

  Trzy koncerty, ośmiu wykonawców i jeden cel - by pomóc 7-letniemu Jankowi. Kim jest Janek? O tym goście Dzień Dobry TVN: Anna Rusowicz, Czesław Mozil i Dominika Baran, koordynator festiwalu "Pierwszy krok Janka". Kiedy i gdzie odbędzie się koncert? Jacy artyści zaangażowali się w pomoc dla Janka? Czesław Mozil przyniósł do studia cenne koszulki, które będzie można licytować na rzecz małego Janka.