Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz jest tegorocznym maturzystą. Pomimo dobrej aparycji nie miał z kim iść na studniówkę. Z tego powodu Rafał zorganizował casting. Towarzyszyliśmy mu z kamerą podczas pierwszego spotkania z Eweliną - zwyciężczynią konkursu. Czy przypadli sobie do gustu?

  Małgorzata Socha razem z Łukaszem Jemiołem tuż po Świętach wyjechali na Zanzibar. Co tam robili? Czy po świątecznym obżarstwie pozwolili sobie na tamtejsze przysmaki i czy trzymali się ścisłej diety? Z projektantem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W czasie świąt nie żałujemy sobie dobrego, niekoniecznie zdrowego jedzenia. Czy gwiazdy odchudzają się po kilkudniowym, świątecznym przejedzeniu? W jaki sposób wracają do formy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Fani disco polo pokochali go za "Cztery osiemnastki" i "Lodołamacza". Nowy singiel Tomasza Niecika - Johnny Bravo ma szansę pobić kolejne rekordy popularności. Tomek zabrał nas na plan teledysku do tej piosenki, a w Dzień Dobry TVN powiedział o nowym kontrakcie płytowym, terminie wydania albumu, koncertach, szalonych fankach i niemoralnych propozycjach.

  Zapewne dla wielu osób miniony rok nie był łatwy. Do ich grona należy Odeta Moro. O tym, czego ją nauczyły wydarzenia z poprzedniego roku powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Justyna Steczkowska sprawia wrażenie osoby perfekcyjnej, która musi mieć wszystko zapięte na ostatni guzik. Czy rzeczywiście tak jest? Z wokalistką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Marcin Prokop przyznał, że podczas sylwestra TVN Justyna skutecznie go rozgrzała. Zobaczcie, w jaki sposób.

  Roma Gąsiorowska przyznała się dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, że kiedyś starała się kreować swój wizerunek na potrzeby show-biznesu. A jak jest teraz?

  Czasami przed wielkim wyjściem na imprezę przedmioty stają się złośliwe. A to szminka się złamie, a to puder się rozsypie i ubrudzi naszą piękną sukienkę. O swoich wpadkach tuż przed wielkim wyjściem Patricia Kazadi opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Do wpadek przyznał się też Marcin Prokop.

  Magda Gessler kocha góry, dlatego w Bukowinie Tatrzańskiej postanowiła otworzyć schronisko. Odwiedziła ją tam dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie, jak wygląda zaadoptowany przez restauratorkę dom i co można w nim zjeść.

  Na pokazie organizowanym przez Omenę Mensah część gwiazd przyszła razem ze swoimi dziećmi.Dlaczego córka Nataszy Urbańskiej nie chciała wystąpić na wybiegu? Czy Kalina przejawia już muzyczne talenty? W pokazie poszła z kolei córka Odety Moro. Czy dziennikarka nie miała wątpliwości, czy pozwolić córce na zabawę z mediami?

  Co działo się za kulisami sylwestrowej zabawy TVN? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Czy wiedzieliście, że pasją Natalii Kukulskiej oprócz śpiewania jest także gotowanie? Jakim daniem wokalistka zachwyciła swoich współpracowników?

  Karolina Gilon była finalistką ostatniej edycji "Top Model". Dziewczyna nie wiąże jednak swojej przyszłości tylko z modelingiem. Karolina od zawsze chciała pracować w telewizji. Czy uda jej się w końcu spełnić marzenia? Z modelką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Święta Bożego Narodzenia Izabella Miko zawsze spędza z rodzicami w Polsce. Aktorka słynie z tego, że jest weganką. Co więc zagości na jej wigilijnym stole? Iza w rozmowie z Agnieszka Jastrzębską opowiedziała też o planach na przyszły rok. W jakich zobaczymy ją produkcjach?

  Ruszyły zdjęcia do pierwszej polskiej edycji MasterChef Junior. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska pojechała na plan programu, aby sprawdzić, co się tam dzieje. Dowiedzieliśmy się, kto został jurorem i jaki poziom reprezentują uczestnicy.

  Sprawdziliśmy, kto najlepiej zarabia w polskim show-biznesie. W pierwszej piątce znalazł się m.in. Robert Lewandowski. Kto jeszcze? Zobaczcie.

  Marzeniem Omeny Mensah jest wybudowanie szkoły w Afryce. Pomysł ten wsparły niektóre gwiazdy. Jakie? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dlaczego 2015 rok był w życiu Kamila Kuli tak bardzo istotny? Czy będzie żegnał go z ulgą czy z sentymentem? O podsumowanie poprosiła aktora dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Według Zofii Zborowskiej każda kobieta powinna znaleźć takiego partnera, który udźwignie siłę współczesnej kobiety. Czy aktorka trafiła właśnie na takiego mężczyznę? I kto jest dla niej wzorem męskości?

  Połowa grudnia to okres przedświątecznej gorączki. Jak do Bożego Narodzenia przygotowuje się Roma Gąsiorowska? Czy jest Perfekcyjną Panią Domu i wszystkie potrawy robi sama? Co daje jej największą radość? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dorota Wellman wydała kolejną książkę, którą zatytułowała "Jak zostać zwierzem telewizyjnym". Z niej przyszli adepci dziennikarstwa oraz dziennikarze dowiedzą się, co należy zrobić, aby wybić się w tym zawodzie oraz przeczytają zabawne anegdoty z życia prowadzącej DDTVN. Kilkoma Dorota podzieliła się z Agnieszką Jastrzębską.

  Zwycięzca 5. edycji Top Model Radek Pestka powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej o swoich planach na przyszłość. Czy model podpisał już kontrakty? Zrezygnuje ze swojej dotychczasowej pracy?

  Niedawno w mediach wieszczono koniec przyjaźni między Jessicą Mercedes a Maffashion. Podobno poszło o włosy... Czy te informacje są prawdziwe? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy gwiazdy zaklinają rzeczywistość? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to Weronikę Książkiewicz, Martę Dąbrowską, Patricię Kazadi, Edytę Olszówkę, Omenę Mensah, Tomasza Olejniczaka, Justynę Steczkowską.

  Choć od premiery drugiej płyty Dawido Podsiadło minął dopiero miesiąc, krążek już uzyskał status Złotej Płyty. Jak swój sukces świętuje wokalista? Czy tytuł płyty jest odzwierciedleniem uczuć Dawida? Kiedy towarzyszy mu uczucie irytacji i rozczarowania? Z gwiazdą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Fundacja "Mam Marzenie" proponuje spotkania z gwiazdami. Pieniądze z wykupionej kolacji, z telewizyjnym ulubieńcem, trafią na rzecz podopiecznych fundacji. Dlaczego gwiazdy decydują się na tego typu akcje? Czy towarzyszą im jakieś obawy? Na naszych kanapach gościliśmy: Agnieszkę Jastrzębską, Magdalenę Różczkę oraz Sławka Uniatowskiego, z którymi taką kolację można wylicytować.

  Natalia Siwiec nie wstydzi się tego, że korzysta z usług lekarzy medycyny estetycznej. Otwarcie mówi też o innych zabiegach upiększających. Gwiazda w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską zdradziła, że przedłużyła włosy. Czy dobrze czuje się w nowej fryzurze?

  Jakob Kosel to finalista ostatniej edycji "Top Model". Okazuje się, że uczestnik programu nie jest singlem. Jakob na ostatnim evencie pojawił się z dziewczyną. Czy jego partnerka odnajduje się w show-biznesie? Czy jest zazdrosna o przystojnego modela? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wiosną na antenie TVN pojawi się nowy serial "Druga szansa". Jego fabuła opowiada o polskim show-biznesie. Jak w rzeczywistości wyglądają relacje między agentami a aktorami? Czy z managerem można się przyjaźnić? Z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.