Mama przypadkowo podmieniła w sklepie dzieci. Ojciec nie reagował

Daleko jeszcze…? Bezpieczne podróżowanie z dzieckiem
Źródło: Dzień Dobry TVN
Zakupy z dziećmi to nie lada wyzwanie. Doskonale wiedzą o tym wszystkie rodziny, które kilka razy w tygodniu próbują odhaczać listę niezbędnych produktów, biegając jednocześnie za maluchem. Pewna matka poszła o krok dalej. W sklepie pomyliła córkę z przypadkowym dzieckiem.

Mama pomyliła dzieci, ojciec nie zareagował

Zakupy z maluchami bywają stresujące. Rodzice na zmianę gonią dzieci między alejkami, wyrzucają z kosza produkty, którzy przypadkowo w nim wylądowały, czy odciągają pociechy od stoisk ze słodyczami i zabawkami. W przypadku tej rodziny nie było inaczej. Małżeństwo wraz z córeczką wybrało się do marketu spożywczego. Po długim, lecz zakończonym sukcesem shoppingu, para udała się do kasy. W pewnym momencie do matki przybiegła nieznajoma kobieta i zaczęła wyrywać z jej rąk dziecko. Jak się okazało, mama numer jeden pomyliła swoją córkę z dzieckiem spacerującym po markecie. Obie dziewczynki były w podobnym wieku, co więcej miały podobne ubrania.

Nagranie poruszyło internautów

Nagranie całego incydentu trafiło do sieci. Internauci nie kryją oburzenia. Wiele osób nie jest w stanie zrozumieć, jak można pomylić własne dziecko z obcym.

Ponadto zwrócono uwagę na zachowanie ojców, którzy przez cały czas nie widzieli, że spacerują z obcymi dziećmi u boku.

- "To straszne, że dziewczyna poszła z zupełnie obcym człowiekiem bez płaczu i nic", "Niektórzy ludzie nie powinni być rodzicami", "Tatusiowie są jacyś inni, ten tylko się patrzy i się śmieje", "Jak się jednak okazuje, takie sytuacje nie są wyjątkami. Zabiegani i zmęczeni rodzice mylą się dość często", "Moja mama powiedziała, że zrobiła to, gdy miałam 3 lata. Ja i ten chłopak mieliśmy taką samą kurtkę z Myszką Miki i nie zdawała sobie sprawy, dopóki nie zapinała jakiegoś obcego dzieciaka w MOIM foteliku w samochodzie" - pisali.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tom Werner/GettyImages

podziel się:

Pozostałe wiadomości