Paweł Małaszyński pokazał syna. Jeremiasz pozuje w garniturze u boku pięknej koleżanki

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Paweł Małaszyński

Paweł Małaszyński pokazał syna w mediach społecznościowych. Nastolatek bawił się na studniówce, a już niedługo czeka go egzamin dojrzałości. Fani aktora jednogłośnie stwierdzili, że Jeremiasz odziedziczył urodę po mamie.

Paweł Małaszyński pokazał syna

Paweł Małaszyński od lat cieszy się popularnością w polskim show-biznesie. Aktor jest także aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go 137 tysięcy osób. Artysta bardzo dba o swoją prywatność, dlatego nie często dzieli się tam rodzinnymi kadrami.

Polscy aktorzy i aktorki

Piotr Adamczyk serwuje „Miłość po angielsku”
Piotr Adamczyk serwuje „Miłość po angielsku” Dzień Dobry TVN
wideo 2/17

Tym razem jednak zrobił wyjątek. W najnowszym poście Paweł Małaszyński pokazał zdjęcie syna ze studniówki. Jeremiasz pozuje w garniturze u boku pięknej koleżanki. - Czas płynie bardzo szybko i wychodzi na to, że zostało 100 dni do matury - napisał dumny tata.

Syn Pawła Małaszyńskiego na studniówce

Zdjęcie Jeremiasza zrobiło prawdziwą furorę wśród fanów aktora. Wielu z nich zauważyło duże podobieństwo do mamy nastolatka, Joanny Chitruszko. - "Syn to skóra zdjęta z mamy", "Synek to cała mama", "Oczy mamy", "Jaki podobny" - czytamy w komentarzach.

Obserwatorzy zachwycili się także prezencją Jeremiasza i jego partnerki. - "Ale cudowna para", "Powodzenia na maturze dla syna Panie Pawle, piękna para", "Gratulacje i powodzenia na maturze" - pisali pod zdjęciem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości