Za nami premiera autobiografii księcia Harry'ego. "Bardzo ważny dzień dla świata rodziny królewskiej"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Show-biznes w pigułce
Show-biznes w pigułceDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Fani brytyjskiej rodziny królewskiej z niecierpliwością czekali na ten dzień. 10 stycznia br. odbyła się oficjalna premiera autobiografii księcia Harry'ego. W Dzień Dobry TVN o towarzyszących temu wydarzeniu emocjach opowiedziała dziennikarka Sandra Hajduk-Popińska.

Autobiografia księcia Harry'ego - oficjalna premiera

Życiorys księcia Harry'ego wzbudza ogromne kontrowersje. Publikacja o wymownym tytule "Spare" trafiła do sprzedaży 10 stycznia br., przyciągając do księgarni tłumy czytelników.

- W Polsce będzie nosiła tytuł "Ten drugi", bo mniej więcej to znaczy właśnie "Spare" - zauważyła Sandra Hajduk-Popińska, jednocześnie zwracając uwagę na fakt, że premiera autobiografii księcia Sussexu to sensacyjne wydarzenie.

- Bardzo ważny dzień dla świata show-biznesu i dla świata rodziny królewskiej - oceniła dziennikarka.

Książę Harry promuje swoją autobiografię

Autobiografia młodszego syna księżnej Diany zawiera nieznane dotąd szczegóły z życia brytyjskiej rodziny królewskiej. Niewykluczone, że "Spare" szybko stanie się bestsellerem. Autor promuje dzieło na wiele sposobów.

- Przy okazji premiery książę Harry udzielił wywiadu Andersonowi Cooper'owi, jednemu z najbardziej znanych dziennikarzy na świecie. W tymże wywiadzie niejako opowiada o tym, co jest w książce - podsumowała Sandra Hajduk-Popińska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Leon Neal/Staff/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości