Aranżacje wnętrz

Oryginalne wnętrze kawiarni 2D. Każdy element był ręcznie malowany

Aranżacje wnętrz

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Agata Zjawińska
Niezwykłe wnętrze w kawiarni 2D
Niezwykłe wnętrze w kawiarni 2DDzień Dobry TVN
wideo 2/8

W Sopocie powstała wyjątkowa kawiarnia 2D. Magda i Amadeusz, właściciele, w kreowaniu wystroju wnętrza inspirowali się lokalami, które znajdują się m.in. w Seulu, Tokio czy Dubaju. Ile czasu zajęło im stworzenie miejsca rodem z komiksu? O tym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

Kawiarnia 2D w Sopocie

W Sopocie można napić się kawy w oryginalnej kawiarni 2D. Wszystkie elementy w pomieszczeniu są czarno-białe i robią imponujące wrażenie. Magda i Amadeusz, właściciele lokalu, zdradzili, skąd wziął się pomysł na takie wnętrze.

- Zaczęliśmy od inspiracji, którą znaleźliśmy w Internecie. A później musieliśmy przygotować wszystkie materiały i zaczęliśmy malować - powiedział Amadeusz. - Wspomagali nas nasi pracownicy, zaprosiliśmy też do współpracy fajną parę Kasię i Tomka z Torunia, którzy malowali to wszystko, malowali ręcznie te czarne kreski. Wyszło super - dodał.

Magda nie spodziewała się tak piorunującego efektu. - Na początku nie do końca byliśmy przekonani, ale później to przerosło nasze oczekiwania - przyznała właścicielka kawiarni.

Czarno-biała kawiarnia w Sopocie

Goście, którzy odwiedzają kawiarnię, są zachwyceni wystrojem.

- Na co dzień słyszymy od ludzi hasło: "Wow!". Dużo osób odzywa się do nas z zapytaniem, czy mogą do nas przyjść, nagrać się lub zrobić sesje zdjęciowe - mówiła Magda.

Ile czasu zajęło pomalowanie kawiarni? - To trwało około miesiąc. Samo malowanie kresek zajęło 9 dni, ale przygotowanie lokalu było dużo bardziej czasochłonne. Do tego schnięcie farb i utwardzenie. Mimo to warto było czekać - stwierdził Amadeusz.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Agata Zjawińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości