Styl życia

10-letnia Marysia wróciła do Dzień Dobry TVN po 7 latach. "Zaczęła państwa nazywać ciocią i wujkiem"

Styl życia

Autor:
Daria
Pacańska
Marysia 7 lat później - jak zmieniła się największa fanka Doroty i Marcina
Marysia 7 lat później - jak zmieniła się największa fanka Doroty i MarcinaDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Marysia Banasiak obchodziła swoje 3. urodziny w programie Dzień Dobry TVN. Już wtedy była wielką fanką tego formatu. Po kilku latach ponownie pojawiła się w naszym studiu. Dzisiaj dziewczynka ma 10 lat, jest niezwykle uzdolniona muzycznie, ale w przyszłości chce wykonywać zupełnie inny zawód. Jaki? Zdradziła naszym prowadzącym.

Marysia Banasiak ponownie w Dzień Dobry TVN

7 lat temu Marysia Banasiak przyjechała do Dzień Dobry TVN. - Historia była taka, że ja byłam wtedy na urlopie wychowawczym i miałyśmy taki rytuał, że codziennie oglądałyśmy telewizję śniadaniową Dzień Dobry TVN. Marysia oglądała przy jedzeniu porannej kaszki. Nie wiem, jak się zaczęła ta historia, że zaczęła państwa nazywać swoją ciocią i swoim wujkiem - powiedziała mama dziewczynki Izabela Nowak, zwracając się do Doroty Wellman i Marcina Prokopa.

Kiedy Izabela napisała do stacji TVN wiadomość, czy Marysia może zwiedzić studio, dostała odpowiedź pozytywną. Zaproponowano wówczas przygotowanie dla dziewczynki urodzinowej niespodzianki.

Marysia Banasiuk o swoich zainteresowaniach

Dzisiaj dziewczynka jest uczennicą czwartej klasy szkoły podstawowej. Zaznaczyła, że lubi wszystkie przedmioty i powiedziała, że w przyszłości chciałabym zostać chirurgiem plastykiem. Okazuje się, że zainteresowanie medycyną estetyczną odziedziczyła po tacie, który wykonuje wspomniany wyżej zawód. Dziewczynka jest też niezwykle uzdolniona muzycznie, wykonała nawet na żywo swój ulubiony utwór. Marysia obiecała prowadzącym, że za kolejne siedem lat, czyli w wieku 17 ponownie pojawi się w studiu, żeby opowiedzieć, jak zmieniło się jej życie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości