Quizy

Jak dobrze znasz pierwszą, drugą i trzecią część "Listów do M."? Rozwiąż nasz quiz

Listy do M. 4

Player

Quizy

Jak dobrze znasz pierwszą, drugą i trzecią część "Listów do M."? Rozwiąż nasz quiz

Listy do M. 4

Player

Już 1 lutego w serwisie Player.pl swoją premierę będzie miała czwarta część kultowego już filmu "Listy do M". Jak dobrze znasz poprzednie? Sprawdź swoją wiedzę rozwiązując quiz!

"Listy do M." - quiz

"Święta, święta i po świętach"? Nie tym razem. Wszystko za sprawą niespodzianki, którą zafundowali nam twórcy uwielbianej produkcji – "Listy do M". Wszystkie części komedii romantycznej cieszyły się ogromną popularnością, a widzowie z niecierpliwością wyczekiwali kolejnej. Niestety ze względu na trwającą pandemię kina zostały zamknięte i premiera nie mogła odbyć się na przełomie jesieni i zimy. Player postanowił jednak nie zawieść oczekiwań polskich widzów. Tradycyjna premiera kinowa została zastąpiona debiutem online – wyłącznie na Player.pl. Już 1 lutego będziemy mogli śledzić losy ulubionych bohaterów. Żeby umilić wam czekanie, przygotowaliśmy specjalny quiz. Jak dobrze znacie trzy części "Listów do M."?

Jak dobrze znasz "Listy do M."?

Odpowiedz na 8 pytań
Rozwiąż quiz

"Listy do M.4" - kiedy premiera w Playerze?

Czwarta część kultowego filmu swoją premierę będzie miała na Playerze już 1 lutego. Akcja tradycyjnie będzie działa się w okresie bożonarodzeniowym. Przedświąteczny czas przyniesie kolejne zawirowania w życiu Melchiora, Szczepana, Kariny i Wojciecha. Co dalej ze związkiem Karoliny i Filipa? Czy "Rudolfowi" uda się uciec od własnej przeszłości? Jaką rolę odegrają w tych burzliwych perypetiach nowi bohaterowie, których widzowie poznają w kolejnej odsłonie mega hitu? Nieoczekiwane zauroczenie, bezinteresowni nieznajomi czy nieplanowane spotkania sprawią, że nasi bohaterowie na nowo odkryją magię świąt!

Zobacz też:

Z wizytą na planie filmu "Listy do M. 4" - kto dołączył do obsady kultowego filmu?

Obsada "Magdy M." po latach. Joanna Brodzik opowiedziała nam o scenie pocałunku z Pawłem Małaszyńskim

Od dziecka pojawiali się na dużym ekranie i dorastali na naszych oczach. Co dziś robią dziecięce gwiazdy?  

Co sądzisz o tym artykule?
53
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0