Rower cargo, czyli idealna propozycja dla dużej rodziny. "Można przewozić towary, można przewozić dzieci"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Rowery cargo, jak z nich korzystać?
Rowery cargo, jak z nich korzystać?Dzień Dobry TVN
wideo 2/15

Rowery cargo od lat ułatwiają życie pasjonatom ruchu na świeżym powietrzu. Jednoślady wyposażone w skrzynię ładunkową mogą być wykorzystywane podczas codziennych zakupów, doskonale nadają się także do transportu dzieci. Modele z elektrycznym wspomaganiem to z kolei idealna propozycja dla miłośników długich wycieczek. W Dzień Dobry TVN przekonywali o tym krakowscy specjaliści od rowerów, Anna Gabryś, Napoleon Bryl i Kilian Bryl.

Rower cargo - zalety

Największą zaletą rowerów cargo jest bez wątpienia funkcjonalność. Pojazdy wyposażone w skrzynię ładunkową chętnie wykorzystywane są w branży kurierskiej czy mobilnej gastronomii, ale ich nieprzeciętny potencjał doceniają także rodzice. Z pomocą praktycznego jednośladu można bezpiecznie poruszać się z pociechami po mieście, jak również zapewnić im kilkugodzinną wycieczkę rekreacyjną.

Sport to zdrowie

Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportu
Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportuDzień Dobry TVN
wideo 2/14

- Można przewozić towary, można przewozić dzieci. Rower cargo jest to po prostu rower towarowy - ocenił Napoleon Bryl, prezentując najciekawsze modele pojazdów, wyposażone w foteliki z pasami bezpieczeństwa i praktyczne półki. - Nasz lubi na przykład bardzo czytać podczas jazdy, jeździ z książeczkami - zdradził autor bloga "Rowerem z dzieckiem".

Rower cargo - jaki wybrać?

Rower cargo można z łatwością dopasować do określonych potrzeb i stylu życia. Modele wyposażone w elektryczne wspomaganie doskonale sprawdzają się podczas długich wycieczek. Zdaniem eksperta, w przypadku przewozu dzieci przydatna może okazać się także pełna amortyzacja kół, podnosząca komfort maluchów podczas jazdy.

Rower cargo pozwala przewozić od 120 do 150 kilogramów ładunku. Funkcjonalność to jednak niejedyna zaleta pojazdu. Nie da się ukryć, że wszystkie modele praktycznego jednośladu przyciągają uwagę oryginalnym designem i trudno przejść obok nich obojętnie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości