Diety i odchudzanie

Pobiła rekord w odchudzaniu. W najgorszym momencie ważyła 311 kilogramów

Diety i odchudzanie

Autor:
Nastazja
Bloch
Rekord w utracie wagi

Christina Phillips w młodym wieku znalazła się w krytycznej sytuacji. 32-letnia kobieta w najgorszym momencie swojego życia ważyła 311 kilogramów. Silna wola, determinacja i cierpliwość pozwoliły jej odmienić los. Jak bohaterka wygląda po metamorfozie? Fani nie ukrywają zdziwienia, kobieta jest obecnie nie do poznania.

Rekordowa nadwaga i spektakularne odchudzanie

Christina Phillips dotarła w swoim życiu do momentu, w którym była niewolniczką własnego ciała. Gdy w wieku 22 lat jej waga przekroczyła 300 kg, codzienność zamieniła się w cierpienie. Każda aktywność była wyzwaniem.

Zdrowa dieta

Jedzenie w biegu nam szkodzi
Jedzenie w biegu nam szkodziDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Większość czasu spędzała uziemiona w mieszkaniu. Przejście kilku kroków było wyzwaniem, podobnie jak najprostsze codzienne aktywności, podczas których musieli jej asystować bliscy. Już sama podróż do Houston, gdzie realizowany był program, była przedsięwzięciem logistycznym – czytamy na serwisie plotek.pl.

Mijały lata, a młoda kobieta tkwiła w dramatycznej sytuacji. Jako 32-latka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i z pomocą specjalistów odmienić swoje życie. Wtedy podjęła przełomową decyzję i zgłosiła się do jednego z programów, gdzie przeprowadzane są metamorfozy. 

Christina Phillips – niesamowita metamorfoza

Christina pod czujnym okiem doktora Nowzaradana, znanego chirurga specjalizującego się w operacjach bariatrycznych,  stopniowo zaczęła zmieniać swoje życie. Zmianę rozpoczęła od zrzucenia kilku kilogramów, dzięki czemu mogła przystąpić do operacji zmniejszenia żołądka. Po zabiegu kobieta stosowała także odpowiednio dobraną dietę oraz włączyła do życia aktywność fizyczną.

- Po drodze zdarzały się kryzysy. Pacjentka panicznie bała się efektu jo-jo i gdy jej waga, po początkowym, gigantycznym spadku, zatrzymywała się na konkretnej wartości, ona sama przestawała jeść. Głodówki trwały nieraz po kilka dni. Później uczestniczka show odzyskała kontrolę i chudła wolniej, za to zdrowo – dodaje serwis.

Jak 32-latka wygląda obecnie? Internauci nie kryją zdziwienia i licznie komplementują w sieci kobietę. Christina waży teraz zaledwie 84 kg. Co więcej, w jej życiu pojawiło się trzecie dziecko.

- Wykonałaś nieprawdopodobną pracę - pisali internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Tetra Images/Getty Images

Pozostałe wiadomości