kilogramy

  kilogramy

  Ten sam strój, dwie różne kobiety. Ewelina Lisowska pochwaliła się w sieci metamorfozą. Ciało wokalistki nabrało kształtów, a ona sama, jak twierdzi, czuje się znacznie lepiej. Koniec z restrykcjami, katowaniem na siłowni i dietą cud. W życiu należy dać sobie przestrzeń na odpoczynek. Co spowodowało tak dużą zmianę?

  Zofia Zborowska poruszyła w sieci temat wagi oraz ciążowych nadprogramowych kilogramów. W kontrze do opisu opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcie i zaprezentowała swoją wyrzeźbiona talię. - Wiecie, co jest najlepsze? Że ważyłam wtedy 72 kg – przyznała.

  Aleksandra Żebrowska na początku sierpnia została mamą po raz trzeci. Zaraz przed porodem opublikowała poruszający post o poronieniach, apelując o wzajemne wsparcie. Teraz, kiedy na świecie jest już mały Feliks, młoda mama poruszyła temat zrzucenia wagi po ciąży, krytykując podejście otoczenia.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Mateusza Borkowskiego, który schudł 133 kg. Co spowodowało, że postanowił zmienić swoje życie? Jak wyglądała jego walka z otyłością? Jak długi był to proces? I co było najtrudniejsze?

  Maciej Szaciłło odchudził swoją dziewczynę o 20 kg. Jak tego dokonał? Jakimi metodami? Czy zaserwował jej głodówkę? Czy katował ćwiczeniami? W studiu dzień Dobry TVN gośćmi byli: Maciej Szaciłło oraz jego narzeczona Karolina Kopocz. Co, oprócz szczuplej sylwetki Karoliny, jest efektem tego wyjątkowego przedsięwzięcia?

  Okazuje się, że można nie zauważyć, że się tyje. Reflektujemy się dopiero wtedy, kiedy zobaczymy się na zdjęciu. Jak to możliwe? O tym w Dzień Dobry TVN: Robert Kudelski, Anna Kapera–Borkowska oraz psycholog i dietetyk Zuzanna Antecka. Kiedy dodatkowe kilogramy stają się niezauważalne?