serial

  serial

  Mówi o sobie, że bywa też zołzą. W każdą niedzielę o godzinie 21.00 możemy śledzić nowe odcinki „Przepisu na życie”. Anka będzie walczyć o Jerzego i o własną restaurację. Jak zwykle u jej boku wiernie stoi najlepsza przyjaciółka Pola, grana przez Edytę Olszówkę. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorkę.

  To, że Jerzy Knappe przeżyje wie cała Polska. Ale przecież to nie jedyny wątek w serialu "Przepis na życie". Co wydarzy się w życiu innych bohaterów? W TVN Cafe gwiazdy serialu rozdawały autografy i świetnie się bawiły. To nie lada gratka dla fanów „Przepisu na życie” i pysznego jedzenia. Borys Szyc wraz z Izą Kapiasową i Hacenem Sahraoui rozdawali autografy, pamiątkowe zdjęcia i wymieniali uściski z fanami. Czy dawali też rady, jak zostać mistrzem kuchni?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska udała się na konferencję prasową serialu „Lekarze”. Z kim przyjaźni się Katarzyna Bujakiewicz i do kogo zwraca się z prośbą o radę? Rozmawiała także z Robertem Lewandowskim i jego narzeczoną, o tym jak znoszą związek na odległość.

  Reporterka Dzień Dobry TVN, Kinga Burzyńska, dowiedziała się co czeka bohaterów serialu „Lekarze”. Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Więdłocha oraz Wojciech Zieliński zdradzili jej, czego widzowie mogą spodziewać się w kolejnych odcinkach.

  Już w lutym startuje nowa, wiosenna ramówka telewizji TVN. Wśród propozycji, jakie stacja przygotowała dla widzów, pojawią się znane już seriale -„Lekarze” oraz „Przepis na życie”. O tym jak, w nowych odcinkach, potoczą się losy bohaterów opowiedzieli nasi goście: Magda Kumorek, Marcin Perchuć oraz Agnieszka Więdłocha. Czy Jerzy przeżyje? Co zdarzy się u Żabci?

  Najsmaczniejszy serial w telewizji TVN wraca na ekrany. Już 24 lutego o 21.00 zobaczymy pierwszy odcinek nowej serii "Przepisu na życie"! Będziecie oglądać?

  Z badań wynika, że dla większości osób wybierających się do teatru najważniejsze jest to, kto występuje w danej sztuce, a najchętniej wybierane są te przedstawienia, w których udział biorą aktorzy znani z telewizji. Czy rzeczywiście tak jest i czy role serialowe pomagają czy przeszkadzają aktorom, spytaliśmy Joannę Liszowską, Katarzynę Zielińską, Andrzeja Nejmana i Tomasza Schimscheinera.

  Minęło już 10 lat odkąd serial „Na Wspólnej” zagościł na antenie TVN! Zobaczcie, jak w TVN Cafe świętowali ten dzień aktorzy z serialu! Wtórował im Filip Chazjer. A w studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Renata Dancewicz, Robert Kudelski, Katarzyna Walter, Bożena Dykiel oraz Małgorzata Socha.

  Jak wyglądały początki serialu i jak wspominają swoje pierwsze dni na serialowm planie? Aktorów z serialu "Na Wspólnej" w związku z 10-leciem serialu spytała reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska! Za co Mieczysław Hryniewicz dostaje w twarz od Bożeny Dykiel?

  Snooker nie jest najpopularniejszą dyscypliną sportową w Polsce. Dlaczego zatem Kacper wybrał snookera? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy mistrza Europy do lat 21 Kacpra Filipiaka razem z Leszkiem Lichotą, aktorem i właścicielem klubu snookerowego. Czy połączyła ich tylko miłość do snookera?

  Najlepszy okres w jego karierze przypada na lata 80. i 90. Przystojny i elegancki policjant z Miami Vice. Tym razem zagrał w najnowszym filmie Quentina Tarantino. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Donem Johnsonem.

  Ma ponad 180 tysięcy fanów na facebooku. Od 5. roku życia na srebrnym ekranie. Jest najmłodszym dżentelmenem z Kalendarza Dżentelmeni. W rankingu najseksowniejszych młodych aktorów zajął 7. miejsce. Gościem Dzień Dobry TVN w TVN Cafe był Maciej Musiał.

  W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli ci, z którymi się wychowywaliśmy: Magdalena Scholl – Kalinowska, czyli Bąbel z rodziny Leśniewskich, Aleksander Pociej, czyli Michał z serialu "Droga", Dorota Latos, czyli Ewa z filmu "Szaleństwa Panny Ewy" oraz Daniel Kozakiewicz, czyli Dariusz z "Siedmiu życzeń". Co robią dzisiaj?

  W studiu Dzień Dobry TVN Magda Boczarska, znana z filmu "Idealny facet dla mojej dziewczyny", odpowiadała na pytania dociekliwego Bartka Węglarczyka. Opowiedziała o roli w "Bejbi Blues", o dzieciach i byciu młodą mamą.

  W serialu „Na Wspólnej” wcieliła się w rolę zbuntowanej i niepokornej nastolatki. Prowadzi videobloga o kulinarnych inklinacjach. Niedawno się zaręczyła. W kuchni Dzień Dobry TVN Marta Wierzbicka gościła ze swoimi dwiema największymi miłościami: narzeczonym Maćkiem i... szpinakiem. Pokazała także pierścionek zaręczynowy!

  Ekipa i aktorzy grający w serialu "Lekarze" świętowali zakończenie zdjęć do drugiej serii "Lekarzy" w warszawskim klubie "Sofa". Zapytaliśmy aktorów, dlaczego ten serial jest tak popularny oraz o to, czego widzowie mogą się spodziewać w kolejnej serii? Co powiedział nam Paweł Małaszyński i Magdalena Różczka?

  Magdalena Różczka oprowadza Kingę Burzyńską po planie serialu "Lekarze". To ostatni dzień zdjęciowy na planie drugiej serii. Lubiecie ten serial? Jak czują się lekarze po 200 dniach zdjęciowych? Co wydarzy się w kolejnej serii?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się w Zabierzowie nieopodal Krakowa z aktorkami z serialu "Julia". Skąd takie podobieństwo miedzy nimi? Czy mama upomina córki na planie?

  Nasza reporterka - Kinga Burzyńska wylądowała w szpitalu ... oczywiście z kamerą Dzień Dobry TVN! Ile operacji dziennie wykonuje Paweł Małaszyński, czy umie odróżnic fantom od człowieka i czy wie gdzie jest śledziona? Zapraszamy za kulisy serialu "Lekarze".

  O wypadku, maratonie, pracy na planie serialu "Lekarze" i przewagach Kołobrzegu nad Tajlandią z Katarzyną Bujakiewicz rozmawiała Kinga Burzyńska.

  W co? A jeśli Kinga spełni prośbę przystojnego lekarza z serialu "Lekarze", to czy sam będzie potrafić się opatrzyć? Dziennikarka Dzień Dobry TVN spotkała się na sali treningowej z Wojciechem Zielińskim. Dlaczego trenuje krav magę?

  Czego zazdrości sobie Kinga Burzyńska, które na planie serialu "Lekarze" spotkała się z Danielem Olbrychskim i Pawłem Małaszyńskim. Co połączyło aktorów na planie tego samego serialu? Czy relacje pomiędzy nimi są dobre? Jak to się stało, że Gustaw Keller został chirurgiem plastycznym?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska na krakowskim Rynku spotkała się przy aromatycznej kawie z Szymonem Bobrowskim, który opowiedział o byciu ojcem, roli w serialu „Lekarze” i zdradził, czy - jak twierdził Grzegorz Turnau - w Krakowie pada deszcz?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska była na planie serialu medycznego telewizji TVN "Lekarze". Spotkała tam z aktorkę Danutę Stenkę, czyli serialową Elżbietę Bosak. Jak potoczą się jej losy?

  Czy teraz jest jej czas? Z Małgorzatą Sochą porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN o jej nowych wyzwaniach. - Ten mój czas już od jakiegoś czasu trwa - mówiła w programie. Cieszę się, że mam możliwość grania nie tylko w filmach czy serialach, z których jestem głównie znana, ale i w teatrze, bo tak naprawdę ten teatr jest najważniejszy dla aktora - dodała. Kto powiedział jej, że jest "niezłą wariatką"? Czy to prawda, że rola Violetty Kubasińskiej w serialu "Brzydula" była przełomem w jej karierze?

  Serial "Julia" wraca na ekrany już we wrześniu. Reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer odwiedził Kraków bynajmniej nie w celach turustycznych. Co działo się na zamku w krakowskich Przegorzałach?

  Prywatnie są małżeństwiem, które uwielbia podróżować na własną rękę, a "zawodowo" są detektywami. Karolina i Maciej Friedkowie, których gościliśmy na czacie w naszej kawiarence wybrali się niedawno na Kubę. Czy odwiedzili Fidela Castro? Jakie wrażenie zrobiła na nich Hawana? Jak smakuje na czczo kubański rum?