medal

  medal

  Wrócił z MŚ z brązowym medalem. Dlaczego nikt nie brał pod uwagę jego powrotu na scenę sportową? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się z Bartłomiejem Bonkiem. Jak wygląda sytuacja zdrowotna córki? Czy nadal jest w bardzo ciężkim stanie?

  Legenda podaje, że Św. Jerzy podobno walczył ze smokami. I to skutecznie. Prosto z Krakowa - laureatka medalu"Tygodnik Powszechnego" - Agnieszka Holland. Z reżyserką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Z jakimi smokami walczy reżyserka?

  Radosław Kawęcki 16 grudnia zdobył złoty medal w wyścigu na 200 m stylem grzbietowym pływackich mistrzostw świata na krótkim basenie w Stambule. Czasem 1.48,48 ustanowił rekord Polski. Dziennikarze sportowi mówią o nim: „Najlepszy obecnie polski pływak”. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy go razem z rodzicami.

  Wracamy do tragedii, która dotknęła złotego medalistę Bartłomieja Bonka i jego rodzinę. Jedna z jego córek-bliźniaczek wciąż jest w stanie ciężkim. W czasie skomplikowanego porodu żony sportowca, lekarz nie wyraził zgody na cesarskie cięcie. Szpital, w którym rozegrała się ta tragedia zmienił zasady dotyczące kobiet rodzących. Jakie i czy będą miały kontynuacje w rzeczywistości? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy ginekologa Grzegorza Południewskiego.

  Reprezentacja Polski w piłce siatkowej mężczyzn trenuje do Pucharu Świata, który niebawem rozpocznie się w Japonii. Oczy całej Polski zwrócone są w tej chwili na siatkarzy. Każdy ma nadzieje, że jak zwykle nas nie zawiodą i przywiozą z Kraju Kwitnącej Wiśni złote medale. W tym tygodniu trenowali w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. Odwiedziliśmy ich razem z Marcinem Sawickim, Agnieszką Rylik oraz z kamerą Dzień Dobry TVN.