Małgorzata Kożuchowska

  Małgorzata Kożuchowska

  Nowym pracownikiem bohaterki serialu Druga Szansa Moniki Boreckiej został Jacek. Jak rozwiną się ich relacje? Z aktorami odtwarzającymi te postacie: Małgorzatą Kożuchowską i Mateuszem Banasiukiem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Najważniejsze pytanie nowego sezonu "Drugiej szansy" to: kto jest ojcem dziecka Moniki Boreckiej? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska była na planie serialu, aby spytać o co innego: jak wygląda praca z takim maluchem? Ile dziewczynek gra Basię? Jakim ojcem jest Marcin Kryński? Na te pytania odpowiedzieli odtwórcy głównych ról w serialu: Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Świderski.

  Już w poniedziałek pierwszy odcinek, trzeciego sezonu „Drugiej Szansy”, zapraszamy do TVN o 21:30! Świat Moniki Boreckiej, granej przez Małgorzatę Kożuchowską, radykalnie się zmieni. A wszystko za sprawą upragnionej córeczki. Szczęście związane z narodzinami Basi nie potrwa jednak długo. Czego możemy się spodziewać w tej serii? Zobaczcie co zdradziła nam Małgorzata Kożuchowska.

  W nowym sezonie "Drugiej szansy" grana przez Małgorzatę Kożuchowską Monika Borecka zostaje mamą. Jak udaje jej się połączyć karierę i macierzyństwo? A jak to wygląda w przypadku Kożuchowskiej? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Co wspólnego mają ze sobą Agnieszka Jastrzębska i Małgorzata Kożuchowska? Co wydarzy się w życiu Moniki Boreckiej? Zobaczcie koniecznie! Przypominamy, że Małgorzata jest nominowana do Telekamery "Teletygodnia" - nadal można głosować! :)

  To był ważny rok dla Małgorzaty Kożuchowskiej. Grała w dwóch serialach, angażowała się w liczne akcje charytatywne, a z rąk Prezydenta RP przyjęła Order Polonia Restituta. Czy żałuje jakiejś decyzji podjętej w 2016 roku? Co w nowym sezonie "Drugiej szansy" czeka Monikę Borecką graną przez Małgorzatę Kożuchowską? Czym w tym roku zaskoczył ją synek? I co myśli o nienawistnych komentarzach, które pojawiły się po tym, jak odebrała order z rąk Andrzeja Dudy? Z aktorką spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Krystyna Tkacz zagrała wiele znakomitych ról teatralnych i filmowych. Rolą Pani Jadzi w "Drugiej szansie" podbiła serca widzów. Współpracowała również z warszawską Akademią Teatralną. Dlaczego studenci bali się aktorki? Czy studentka Małgorzata Kożuchowska też się jej obawiała? Co bardziej kocha - śpiew czy granie? Aktorkę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Mimo, że na zewnątrz coraz chłodniej, to w TVN Cafe atmosfera coraz gorętsza! Dziękujemy za wszystkie prezenty, które przynieśliście wczoraj i czekamy na Was jeszcze dziś i jutro! Do zobaczenia w TVN Cafe na rogu Hożej i Marszałkowskiej w Warszawie!

  Gwiazdy serialu Druga szansa i programu Dzień Dobry TVN postanowiły zaangażować się w pomoc matkom, które z powodu szczególnie trudnej sytuacji życiowej przebywają w Ośrodku Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży „Etezja. Dlaczego warto zaangażować się w tę akcję? Nasz dziennikarz Filip Chajzer rozmawiał z Małgorzatą Kożuchowską i Bartłomiejem Topą.

  Małgorzata Kożuchowska znana jest ze swojej dobroczynności, za którą została niedawno odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Jak znajduje czas dla rodziny między planem "Drugiej szansy" a licznymi akcjami charytatywnymi w które się włącza? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Topa to gwiazdy Drugiej szansy. Spotkała się z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, aby zapytać, co się wydarzy w życiu granych przez nich bohaterów i jak poderwać kobietę z mocnym charakterem.

  Zdjęcia do drugiej serii popularnego serialu "Druga szansa" kręcono między innymi na jeziorze. Czy odtwórcy głównych ról potrafią żeglować? Czy lubią pracować w takich warunkach? Z Bartłomiejem Topą i Małgorzatą Kożuchowską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Byliśmy na premierze książki "Druga szansa". Teraz fani serialu będą mogli nie tylko śledzić losy Moniki Boreckiej na ekranie, ale także o niej przeczytać. W czym tkwi sukces "Drugiej szansy"? I kto pomaga Małgorzacie Kożuchowskiej dokonywać zawodowych wyborów? Z odtwórczynią głównej roli w serialu "Druga szansa" rozmawiała dziennikarka Dzień dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kinga Burzyńska razem z Małgorzatą Kożuchowską otwierają drugi sezon "Drugiej Szansy". Na pierwszy odcinek tej serii zapraszamy dziś o 21:30,a tymczasem Małgorzata Kożuchowska opowiedziała Kindze czy będzie oglądać pierwszy odcinek i czym aktorzy "Drugiej Szansy" zaskoczą widzów w drugim sezonie?

  Bal Fundacji TVN to wielkie wydarzenie towarzyskie, ale przede wszystkim charytatywne. Punktem kulminacyjnym balu była aukcja, z której dochód zostanie przekazany podopiecznym Fundacji TVN "nie jesteś sam". Co można było wylicytować? I jak na Balu Nocy Letniej bawiły się gwiazdy? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już w poniedziałek o 21:30 na antenie TVN pierwszy odcinek drugiego sezonu „Drugiej szansy”. Co wydarzy się w kolejnej transzy serialu? Jak potoczą się losy Moniki Boreckiej? Czy ułoży sobie życie z ukochanym? O kulisach serialu opowiedziała odtwórczyni głównej roli Małgorzata Kożuchowska.

  Ślub Małgorzaty Kożuchowskiej cieszył się sporym zainteresowaniem mediów. Jak aktorka wspomina ceremonię zaślubin? Czy stresowała ją obecność kamer i aparatów fotograficznych? Z Małgorzatą Kożuchowską rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. Natomiast Tamarę Arciuch dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała o ciążę i sposób na udany związek.

  Serial Druga szansa pokazuje świat show-biznesu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała grające w nim gwiazdy, jak wyglądały ich pierwsze kroki właśnie w show-biznesie i jak się w nim odnajdują. Zobaczcie, co powiedzieli: Rafał Królikowski, Bartłomiej Topa, Małgorzata Kożuchowska, Mikołaj Roznerski, Tamara Arciuch, Paweł Domagała i Wojciech Mecwaldowski.

  Niektórych wieczorów panieńskich nie można zapomnieć. Czy były na takich: Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska, Aleksandra Popławska, Anna Oberc i Magdalena Lamparska? Która z nich na swoim wieczorze panieńskim przebrała się za prostytutkę? Z aktorkami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Przed nami ostatni odcinek pierwszej serii serialu "Druga szansa". Czy Małgorzata Kożuchowska zdradziła, co w nim zobaczymy i co nas czeka w drugiej serii? Gdzie aktorkę będzie można spotkać podczas wakacji? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Małgorzatę Niemirską oraz Kazimierza Kaczora. Aktorzy w serialu "Druga szansa" grają rodziców głównej bohaterki Moniki. Państwo Boreccy są małżeństwem z długim stażem. Jak udało im się zbudować tak wiarygodną relację? W czym tkwi siła "Drugiej szansy"? Jak Małgorzacie Niemirskiej i Kazimierzowi Kaczorowi współpracowało się z aktorami młodego pokolenia?

  W "Drugiej szansie" Magda Berus gra rolę utalentowanej wokalnie Justyny. Okazuje się, że aktorka również poza serialem zakochana jest w muzyce. O komponowaniu własnych utworów i castingu do serialu opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  W Drugiej szansie jest wszystko - nawet sceny seksu. Jak podchodzi do nich Małgorzata Kożuchowska? Aktorkę zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Natomiast Marcin Prokop zdradził nam, że całował się z Dorotą Wellman! Zobaczcie, w jakich okolicznościach.

  Serial TVN "Druga szansa" cieszy się dużą popularnością. Z tego też powodu zdecydowano, że powstanie jego druga seria. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska podejrzała, jak ekipa świętowała ten sukces. Zapytała gwiazdy serialu - Małgorzatę Kożuchowską, Monikę Mariotti, Pawła Domagałę, Tamarę Arciuch i Rafała Królikowskiego, czy przeczuwały taki doskonały wynik.

  Jak zauważyła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, polskie gwiazdy coraz mniej bywają na salonach. Jednak takiego wydarzenia, jakim był wczorajszy pokaz Dawida Wolińskiego, odmówić sobie nie mogły. Czym kieruje się Halina Mlynkova wybierając wieczorne wyjścia? Dlaczego Małgorzata Socha i Małgorzata Kożuchowska również traktują tego typu imprezy bardziej selektywnie? Czy zostają w domu na prośbę swoich partnerów?

  Jak atmosfera panuje na planie serialu "Druga Szansa"? Z Małgorzatą Kożuchowską, Moniką Mariotti i Rafałem Królikowskim spotkała się Kinga Burzyńska. Czy rzeczywiście jest tak, jak mówi Małgorzata Kożuchowska:"Dbamy w tym serialu o każdy szczegół, nawet o takie coś, czego w życiu byście Państwo nie zobaczyli, gdyby nie relacja na żywo w Dzień Dobry TVN"! Zobaczcie!

  Druga szansa to serial pełen zwrotów akcji. Na jego planie zjawiła się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, aby przyjrzeć się scenom kręconym przy wielkanocnym stole rodziny Boreckich. Zobaczcie, kto kogo przyprowadził i która z tych osób była niechętnie widziana przez Monikę - bohaterkę graną przez Małgorzatę Kożuchowską.