aktorka

  aktorka

  Jest francuską aktorką i piosenkarką, karierę w showbiznesie rozpoczęła jako modelka, a prawdziwą sławę na srebrnym ekranie przyniosła jej rola w filmie "Frantic". Na planie tego filmu poznała swojego przyszłego męża Romana Polańskiego. Zobaczcie wywiad Kingi Rusin z Emmanuelle Seigner!

  "Piersi" to kapela rockowa powstała w 1984 roku w Jarocinie. Ich muzyka to połączanie folkloru i alternatywnego rocka. Ich teksty są pełne cynizmu, ale też zadumy nad kondycją człowieka we współczesnym świecie. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Piersi wykonał utwór "Bałkanica".

  Kręcąc film o anoreksji musiała schudnąć, aby być wiarygodna. Zazwyczaj waży 50 kilogramów- schudła do 43. Poświęcenie opłacało się. Dziennikarka Dzień Dobry Katarzyna Olubińska rozmawiała z Izą Miko.

  "Gdyby każdy mógł zająć się pomaganiem innym to szybko rozwiązalibyśmy najważniejsze problemy, z którymi teraz zmaga się świat". "Ja nie chcę, by AIDS za 20 lat istniało!". Dziennikarz Dzień Dobry TVN Bartosz Węglarczyk rozmawiał z aktywistką i aktorką Sharon Stone. Dlaczego zaangażowała się w pomoc osobom z HIV i chorym ma AIDS?

  Gwiazdy coraz częściej pracują i są obecne w przestrzeni medialnej do końca dni ciąży. Bo przecież ciąża to nie choroba. Jak Katarzyna Cichopek reaguje na oskarżenia, że lansuje się na ciąży? O tym opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  Małgorzatę Kożuchowską złapaliśmy w teatrze w trakcie prób do nowej roli w spektaklu "Kotka na gorącym, blaszanym dachu". Katarzynie Olubińskiej, aktorka, opowiedziała o przygotowaniach, tremie przed premierą oraz o swojej fotograficznej pasji i przyjaźni z Marcinem Tyszką.

  Jak skłonić Magdę Mielcarz by przyjechała do Polski i za darmo zagrała w filmie? Błażej Kujawa wie jak to zrobić :)

  Książka „MIŁ.OŚĆ” to wywiad, którego Ewa Kasprzyk udzieliła Maciejowi Kędziakowi. Książka ta to wspomnienia, refleksje i anegdoty. Jest też swoistym monologiem artystki i wiwisekcją jej charakteru. Gościem Dzień Dobry TVN była Ewa Kasprzyk. Opowiedziała o intymności, relacjach z innymi, o ciągle nowych wyzwaniach zawodowych oraz o tym, dlaczego zdecydowała się na odważną sesję zdjęciową.

  Gościem Dzień Dobry TVN była Małgorzata Kożuchowska. Opowiedziała o modzie i ekologii oraz o tym, jak można te obszary połączyć w jeden dystrykt. Co dla niej znaczy być eko?

  „Sala Samobójców”, „Ki”, „Róża”, „Drogówka”. Agata Kulesza miała pracowity okres. Nagrodzona w konkursie głównym Festiwalu Filmowego w Gdyni za rolę w filmie „Ida”. Z najgorętszym nazwiskiem ostatnich miesięcy spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Jak zmieniał się ideał piękna na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat? Czy istnieją uniwersalne kanony piękna? O tym m.in: Karolina Korwin-Piotrowska, Piotr Zachara, Agustin Egurrola.

  Porzuciła warszawskie salony by wraz z córkami zamieszkać nad morzem. Co skłoniło Katarzynę Figurę do zmian w życiu i dlaczego zdecydowała się zamieszkać właśnie w Gdyni? Czy to była ucieczka aktorki od trudnych, życiowych doświadczeń?

  1 września, na antenę TVN, wraca jeden z najpopularniejszych seriali - „Przepis na życie”. To już 5 sezon przygód Anki, Jerzego, Poli i seniorów. Do tej zgranej ekipy dołączą tym razem nowi bohaterowie. Czy Magda Schejbal i partnerujący jej w serialu Janek Wieczorkowski wywrócą swoje i Wasze życie do góry nogami? W studiu Dzień Dobry TVN Magda w wyśmienitej formie!

  Co łączy Beatę Tyszkiewicz z Anną Dereszowską, Jackiem Stachurskym, Bartłomiejem Topą i Zuzą z "Top model"? Wszystkich zobaczycie jutro w Dzień Dobry Wakacje. Bądźcie z nami jutro od 8:30!

  Zawsze piękna, nienaganna, doskonale ubrana. Przyznaje, ze wszystkie te przymioty zawdzięcza ciężkiej pracy. Ze swoich 32 lat życia jest od 24 lat na diecie. Nie traci jednak pogody ducha i przyznaje, że siłę daje jej trzyletni synek Borys. U nas na czacie prosto z wakacji spędzonych na południu Włoch.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się w Gałkowie z Joanną Jabłczyńską, Dawidem Wolińskim i Aleksandrą Kwaśniewską, którzy opowiedzili jej o tym, jak - razem z T-Mobile - pomagają Fundacji TVN 'nie jesteś sam'.

  Urodziła się w Wilnie. Do Polski przyjechała mając 18 lat. Podkreśla, że nie ma "parcia na szkło", a w dzieciństwie chciała być po prostu kwiaciarką. Do której kategorii aktorów zalicza się Joanna Moro - tych z przypadku, czy tych, którzy od zawsze wiedzieli, że chcą wykonywać ten zawód? Gościem Dzień Dobry TVN była Polka z Wilna, aktorka Joanna Moro, której sławę przyniosła rola Anny German w popularnym serialu. Jak odnajduje się w polskim show-biznesie? O czym marzy Jaonna Moro? Czy rzeczywiście jest podobna do Anny German?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z wyjątkową matką i córką - Krystyną Jandą i Marią Seweryn. Co je połączyło oprócz więzów krwi?

  Moda, lifesyle, a przede wszystkim kuchnia- to wszystko, co kręci młodą aktorkę. Klaudia Halejcio w naszej kuchni przygotowała estetyczne potrawy w sam raz do zabrania na piknikowy wypad za miasto.

  Aktorka, prezenterka i od niedawna piosenkarka. W ktorej z ról Aleksandra Szwed czuje się najlepiej? W studiu Dzień Dobry TVN towarzyszł jej producent i basista Marcin Przytulski. Na naszej scenie Ola Szwed pierwszy raz publicznie zaśpiewała piosenkę "Ach ten Pan!". Podoba się Wam?

  Na czacie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Magdalenę Różczkę, która jako Ambasador Dobrej Woli UNICEF, kolejny raz, wsparła akcję „Reszta w Twoich Rękach”. Na czym polega i jak można wesprzeć tę akcję?

  Anna Mucha czasami szokuje, ale zawsze imponuje. Na naszym czacie zdradziła wszystkie swoje tajemnice!

  Czy da się szybko, prosto i zdrowo przygotować rodzinny obiad? Owszem! Olga Borys i Piotr Kucharski udowodnili to w kuchni Dzień Dobry TVN.

  A oto zdjęcia, które przykuły uwagę Julii Pietruchy. Wszystkie zdjęcia były wyjątkowe, ale Julia szczególnie wyróżniła zdjęcie Pani Ilony Mysiakowskiej. Gratulujemy!

  Anna Przybylska i reżyser, który ją odkrył opowiedzieli Agnieszce Jastrzębskiej o początkach aktorskiej kariery. Nie je, nie pije, "nie ćpa" - jak twierdzi reżyser, a żyje:)

  Jedna z najbardziej rozchwytywanych aktorek ostatnich lat - Katarzyna Zielińska - czy ma poczucie, że teraz jest jej pięć minut? Czy twardo stąpa po ziemi? Jaką zasadą kieruje się w życiu? Czy Zielińska wchodzi oknem, gdy wyrzucają ją drzwiami? Jaki miala plan B na wypadek, gdyby nie dostała się do szkoły teatralnej? Z jakiego przedmiotu udzielała podczas studiów korepetycji, by sobie dorobić? Aktorka Katarzyna Zielińska była gościem Dzień Dobry TVN, w rozmowie z Jolantą Pieńkowską.