Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na warszawskiej premierze filmu "Bogowie". Dziennikarka rozmawiała z Tomaszem Kotem, odtwórcą roli prof. Religii, Kingą Preis, Szymonem Piotrem Warszawskim, Piotrem Głowackim i reżyserem filmu Łukaszem Palkowskim. Jak wspominają prace na planie?

  Edyta i Cezary Pazura przyjaźnią się z Joanną Brodzik i Pawłem Wilczakami. Jak się zaczęła ta przyjaźń? Rozmawiali o tym z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską.

  W naszych zabieganych czasach o prawdziwą przyjaźń jest niezwykle trudno. Czy polskie gwiazdy mają czas na pielęgnowanie przyjaźni? Zapytała je o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Pojawiły się informacje, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają poprowadzić wspólny program. Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Carl Gottlieb - aktor i scenarzysta. Największą sławę przyniósł mu scenariusz do przeboju filmowego "Szczęki" w reżyserii Stevena Spielberga. Jak mu się pracowało ze Spielbergiem? Jak przygotowywali efekty, które budowały napięcie? O kulisach filmu "Szczęki" ze scenarzystą rozmawiał Andrzej Sołtysik.

  Agnieszka Cegielska, w rozmowach z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską, często podkreśla, że chciałaby mieć córkę. Czy coś jest na rzeczy?

  Projektantka Eva Minge ma dwóch synów. Jaki ma stosunek do dziewczyn swoich synów? Czy będzie wybierała im żony? O to zapytała ją dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na otwarciu atelier Bohoboco i zapytała gwiazdy, które tam przyszły o to, czy noszą ciuchy szyte na miarę. Jakie rzeczy noszą: Agnieszka Cegielska, Katarzyna Sokołowska i Edyta Olszówka, Patricia Kazadi i Anna Wendzikowska?

  Jakiś czas temu Centralne Biuro Śledcze - na wniosek prokuratury - zatrzymało cztery osoby związane z olsztyńskim środowiskiem MMA. Wśród zatrzymanych jest znany olsztyński zawodnik MMA, który jest kuzynem gościa Dzień Dobry TVN Mameda Khalidova (Chalidowa). Podobno CBŚ szykuje się teraz na Mameda z powodu domniemanych powiązań z mafią czeczeńską. Poprosiliśmy go o komentarz w tej sprawie.

  Blogerka modowa Julia Kuczyńska - "Maffashion" była gościem Dzień Dobry TVN. Najpierw spotkała się w Wami na czacie, a potem zadawali jej pytania Dorota Wellman i Marcin Prokop. Dlaczego informuje wszystkich o tym, że ma wiele rzeczy za darmo? W jakim wieku się usamodzielniła? Jak się zarabia na blogu? Czy praca sprawia jej przyjemność? Czy "Maffashion" choruje na anoreksję?

  George Clooney w XVI-wiecznym pałacu powiedział sakramentalne „tak” Amal Alamuddin. Amal ma 36-lat i pochodzi z Libanu. Jest prawniczką. Aktor i jego goście byli zakwaterowani w hotelu Cipriani, a ślub wzięli w 7-gwiazdkowym hotelu Aman Canal Grande. Dziś wezmą ślub cywilny, także w Wenecji. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska poznała szczegóły ich ślubu.

  Czy to prawda, że Małgorzata Socha chce zrezygnować z aktorstwa i kariery na rzecz rodziny? Czy mogłaby żyć bez pracy? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na planie filmu o... disco polo. W rolach głównych: Tomasz Kot i Dawid Ogrodnik. Czy zatrudnienie aktorów takiego autoramentu podniesie rangę tematu filmu? Agnieszka rozmawiała z reżyserem filmu Maciejem Bochniakiem. Na planie spotkała też Radka Liszewskiego.

  Tomasz Kot odebrał nagrodę w Gdyni dla najlepszego aktora. Jak czuje się po spektakularnym sukcesie filmu "Bogowie"?Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o wąsy, które są nieodłącznym elementem jego roli oraz o wrażenia jakie pozostały w nim po festiwalu filmowym.

  Projektantkę Natalię Jaroszewską i aktorkę Annę Cieślak łączy przyjaźń. Kiedy się poznały? Co się wydarzyło, kiedy pojechały razem na wakacje? Zapytała o to aktorkę reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kiedy gwiazda pojawi się na dwóch oficjalnych imprezach w tej samej kreacji, portale plotkarskie szybko to wyłapują i podają w newsach. Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała polskie gwiazdy, czy wypada pokazać się dwa razy w tej samej kreacji.

  Na otwarciu sklepu z dziecięcymi ubrankami pojawiła się Anna Wendzikowska. Agnieszka Jastrzębska nie mogła jej nie zapytać o to, czy plotki o jej rzekomej ciąży przystają do rzeczywistości. Co przyciągnęło wzrok Ani? Jakie imiona podobają się Ani? Jak będzie miał na imię chłopiec, jeśli to będzie chłopiec, a jak dziewczynka?

  Michał Pieróg wydał w tym roku swoją biografię, która wywołała wiele kontrowersji. Ale to nie jedyna rzecz, w którą się ostatnio zaangażował. Czy czymś zaskoczył dziennikarkę Dzień Dobry TVN Agnieszkę Jastrzębską?

  Katarzyna Warnke wrzuciła na swój profil społecznościowy zdjęcie, po obejrzeniu którego robi się gorąco. Jak ono powstało? Czy aktorka uważa się za kobietę z seksapilem? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Postrzega się przede wszystkim jako człowiek piszący. Dotyka ludzi i ich poglądy do żywego. Czasem nawet jego znajomi odsądzają go od czci i wiary. Nie oszczędza Terlikowskiego i Chazana. Mówi, że nie jest człowiek partyjnym. Jak daleko mu jest do kościoła i wartości chrześcijańskich? W studiu Dzień Dobry TVN Andrzej Saramonowicz opowiedział o filozofii, wierze, polityce, muzyce, sztuce, literaturze, czyli o fundamentalnych wartościach każdego inteligentnego człowieka.

  Okazuje się, że plotki o końcu serialu "Na Wspólnej" były mocno przesadzone. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przepytała Martę Wierzbicką na okoliczność wszędobylskich plotek. Marta wszakże została przyłapana w łóżku z... żonatym mężczyzną. Po jej kłopotach z narkotykami chyba nic już nas nie zaskoczy!

  Dokąd i po co biegły w niedzielę dziesiątki panien młodych? Agnieszka Jastrzębska z kamerą Dzień Dobry TVN wybrała się na Agrykolę gdzie odbywał się pierwszy w Polsce Bieg w Sukniach Ślubnych! Naszą redakcję reprezentowała Katarzyna Olubińska :)

  Michał Witkowski po raz pierwszy publicznie pojawił się ze swoim nowym chłopakiem. Wczoraj na pokazie pewnej znanej marki brylowali na salonach i okazywali sobie czułość. Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska też była na tej imprezie i w Dzień Dobry TVN zrelacjonowała to wydarzenie. Gdzie się wybierają, gdzie się spotkali i czy nie obawiają się homofobii? Czy jego nowy związek to następna kreacja?

  Niedawno odbył się pokaz najnowszej kolekcji marki Vistula. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała przybyłych gości, z jakich okazji - według nich - należy założyć garnitur. Czy Kinga Rusin, Olga Frycz i Natalia Siwiec lubią mężczyzn w garniturach?

  39. Międzynarodowy Festiwal Filmów w Toronto za nami. Irmina Somers, specjalnie dla Dzień Dobry TVN, zrelacjonowała to wydarzenie. Al Pacino i Richard Gere opowiedzieli Irminie o swoich nowych filmach.

  Na balu Fundacji TVN "nie jesteś sam" Aleksandra Żebrowska była ubrana w przepiękną kreację z kolekcji La Mania. Czy to prawda, że Michał Żebrowski wybiera kreacje dla swojej żony? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Niedawno Agnieszka i Kuba Wesołowscy wzięli ślub, a tymczasem dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zauważyła, że aktor przestał nosić obrączkę. Dlaczego? Zapytała go o to podczas tegorocznego balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam".