Agnieszka Jastrzębska

  Agnieszka Jastrzębska

  Małgorzata Kożuchowska pierwszy raz pojawiła się publicznie po tym, jak urodziła synka. Czy teraz trudno wyciągnąć ją z domu? Czy rzeczywiście stosuje dietę Hildegardy? Jak zniosła zainteresowanie medialne jej ciążą? O co jeszcze zapytała ją dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska? Zobaczcie!

  Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Czy biżuteria to dobry pomysł na świąteczny prezent? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to polskie gwiazdy: Annę Dereszowską, Małgorzatę Sochę, Agnieszkę Więdłochę, Izabelę Janachowską, Karolinę Malinowską, Zosię Ślotałę i Nataszę Urbańską.

  Uczestnicy Top Model: Olga Kaczyńska i Mateusz Jarzębiak są parą. Jak się poznali - w końcu występowali w różnych edycjach programu? Gdzie była ich pierwsza randka? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Po dwóch latach przerwy program "You Can Dance" powraca! Czy prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin, która jest również jurorką w "You Can Dance", tęskniła za tym talent show? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  1,5 roku temu nie działo się dobrze w związku Joanny Krupy i Romaina Zago. Pojawiła się inna kobieta, która zagroziła ich miłości. Jak zareagowała Joanna na wieść o tej drugiej? Czy modelka ma momenty niepewności? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W tym roku Iza Miko przeżyła osobisty dramat. Jej partner życiowy - Charlie Denihan został znaleziony martwy. Okazało się, że przed śmiercią zażył kokainę, środek nasenny, a to wszystko popił alkoholem. Co pomogło jej się podnieść po tych traumatycznym przeżyciu? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Mówi się o tym, że młodsza córka Kingi Rusin - Iga chciałaby być modelką. Jakiś czas temu zadebiutowała na wybiegu u projektanta Łukasza Jemioła. Czy prowadząca Dzień Dobry TVN popiera wybór młodszej córki? A co porabia starsza córka Kingi Rusin? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry Agnieszka Jastrzębska.

  Ma tylko 8 lat, a już w grudniu tego roku ukaże się jej płyta. Na scenie Dzień Dobry wystąpiła Jagoda Krystek, która zaśpiewała piosenkę: "Cudem jest". Na gitarze grał tata małej wokalistki.

  Na Różach Gali nie mogło zabraknąć Moniki Pietrasińskiej. Czy miała bieliznę pod sukienką, która więcej odkrywała niż zakrywała? Monika zdecydowała, że kolejny raz się rozbierze, jednak teraz w celach charytatywnych. Co jeszcze zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej?

  Klątwa nagrody. Czy gwiazdy w nią wierzą? O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała na Różach Gali: Marylę Rodowicz, Leszka Wronkę, Halinę Mlynkową Katarzynę Herman, Margaret w czapce Myszki Myszki, Tomasza Ossolińskiego oraz Katarzynę Warnke.

  Indila swoim debiutanckim albumem zawojowała świat! To francuska piosenkarka pochodzenia indyjsko-algiersko-kambodżańsko-egipskiego. Skąd wziął się jej pseudonim artystyczny? Czym dla niej jest muzyka? Kto miał na nią największy wpływ? Jak wyjaśnia to, że odniosła sukces w krajach, w których nie mówi się po francusku? Z Indilą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Od jakiegoś czasu mówi się o nowym zawiązku dziennikarki Agnieszki Szulim i producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. Nikt tego nie mógł jednak potwierdzić, ponieważ para nie była widywana razem. Aż do momentu, kiedy pojawiły się w internecie ich pierwsze wspólne zdjęcia, zrobione podczas premiery filmu "Bogowie". Czy właśnie z powodu plotek o nowej miłości Agnieszka wycofała się z życia publicznego? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy: Agnieszkę Szulim, Mateusza Hładkiego, Karolinę Malinowską i Marcelinę Zawadzką o to, czy kupują ubrania przez Internet.

  W 2001 roku jako pierwszy Polak zdobył I nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym im. Nicolae Paganiniego w Genuii. Dziś w Filharmonii Narodowej w Warszawie koncert Mariusza. Co trzyma w futerale na skrzypce oraz jak wspomina swoją trasę koncertową po Ameryce? Czy bywa kapryśny? :) Z wirtuozem skrzypiec spotkał się Mateusz Hładki.

  Zobaczcie, co o swojej córce powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Jaki dzieckiem była mała Małgosia Socha i jakie sukienki nosiła? Czy była utrapieniem mamy?

  Na pokazie najnowszej kolekcji duetu Bohoboco. Tak świętowali swoje piąte urodziny. Agnieszka Jastrzębska zapytała Agnieszkę Cegielską, Małgorzatę Sochę, Anetę Todorczuk-Perchuć, Martę Żmudę-Trzebiatowską, Edytę Herbuś, Nataszę Urbańską, jakimi byli dziećmi w wieku pięciu lat. Kto chciał rządzić, kto stał w kącie, kto był poszukiwaczka przygód, a kto był niegrzeczny?

  Kasia Sowińska na co dzień mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych. Ostatnio przyjechała do Polski. Z jakich powodów? Na jak długo przyjechała? Co będzie porabiała w naszym kraju? Na co czeka z utęsknieniem? Spytała ją o to dziennikarzka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Natalia Siwiec na pokazie mody w kocu? Czy wykorzystuje swój seksapil? Do czego zachęca wszystkie Polki? Sprawdziła to dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  "Ósemko" to kolejny singiel promujący album Krzysztofa Zalewskiego: "Zelig", który ukazał się w 2013 r. To najbardziej nastrojowa piosenka z tej płyty. Wokalista zaprezentował ją na scenie Dzień Dobry TVN.

  W książce "Ja nie mogę być modelką?" Dorota Wellman udowadnia, że każda z nas, bez względu na rozmiar, może wyglądać modnie i elegancko. Pokazuje również, jak każda z nas może odnaleźć w sobie piękno. Jak polubić samą siebie? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to gwiazdy, które pojawiły się na premierze książki.

  Panuje przekonanie, że w środowisku aktorskim jest trudno o prawdziwą przyjaźń. Czy rzeczywiście tak jest? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to: Renatę Dancewicz, Izabelę Kunę, Leszka Lichotę i Cezarego Żaka.

  Jak to jest być muza projektanta? Na ile wpływ muza na na kreacje projektanta? O tym dziennikarka Agnieszka Jastrzębska na galowo, w Dzień Dobry TVN rozmawiała z Małgorzatą Sochą, muzą Łukasza Jemioła.

  Maja Sablewska od czasu, kiedy była menadżerką Dody bardzo się zmieniła. Jak się wystylizować "na Sablewską"? Z Mają rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kiedy wyszło na jaw, że Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są razem, w kolorowej prasie i portalach plotkarskich zaczęto zastanawiać się, kiedy para weźmie ślub i czy już planują dzieci. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła zasięgnąć informacji u źródła.

  Agnieszka Chylińska właśnie napisała trzecia już książkę "Labirynt Lukrecji". Dziennikarka Dzień Dobry TVN była na spotkaniu autorskim z Agnieszką. Bohaterka książki nagle przestaje mówić. Taka sytuacja przydarzyła się także Agnieszce. Dla kogo Agnieszka Chylińska napisała książkę?