Porady

Poduszki z nadrukiem, zdjęciem, napisem, grafiką. Pomysłowy upominek

Porady

Autor:
Adrian
Adamczyk
poduszka ozdobna
Simon McGill/Getty ImagesCzy poduszka z nadrukiem to dobry pomysł na prezent?

Na rynku dostępnych jest wiele poduszek z nadrukami w postaci śmiesznych napisów, mądrych sentencji lub obrazków. Taki drobiazg często wybieramy na prezent z okazji Dnia Matki, Dnia Babci, Dziadka, a także na Walentynki czy z okazji 18. urodzin.

Poduszki z nadrukami to zazwyczaj wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj poduszki wybieramy – czy gotowy, czy tworzony na zamówienie. Dużą popularnością cieszą się foto-poduszki, np. z nadrukowanym zdjęciem osoby, którą chcemy obdarować. Inną opcją jest nadrukowanie własnego, autorskiego napisu.

Nasze mamy

Endo mama
Endo mamaDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Poduszka z nadrukiem – prezent dopasowany

Często zastanawiamy się, jaki drobiazg możemy podarować bliskim z okazji jubileuszu, świąt czy innych okoliczności. Pomysłem na upominek może być poduszka z nadrukiem w dowolnej postaci. Możemy wybrać wzór z nadrukowanymi życzeniami, sentencją, dowcipem, zabawnym obrazkiem, historyjką lub pójść o krok dalej i nadrukować zdjęcie. Opcji jest więc kilka, począwszy od tzw.: "gotowca", który dostaniemy w każdym sklepie z prezentami, na przygotowaniu własnego autorskiego projektu skończywszy. Możemy wybrać białą poduszkę z naniesioną grafiką lub tzw. poduszkę full print, w której grafika nadrukowana jest na całej powierzchni tkaniny. Od tego, jaki rodzaj nadruku wybierzemy, zależy również cena poduszki. Tę najprostszą wersję poduszki kupimy już za niecałe 20 zł, podczas gdy bardziej zaawansowana wersja kosztuje nawet 70 zł. Poduszki możemy kupować w zestawach, np.: dla par, dla rodziców czy dziadków.

Poduszki z nadrukiem to ciekawy pomysł na promocję firmy, dlatego właściciele często decydują się na nadruk własnego logo. Taka poduszka może zostać zadrukowana na jednej bądź dwóch stronach i stanowi doskonałą reklamę, a zarazem upominek dla klientów. Możemy także zdecydować się na określony kształt poduszki z nadrukiem, pamiętajmy, że nie musi być ona kwadratowa czy podłużna, ale może posiadać kształt głowy misia lub innego zwierzaka, z uszami, a nawet kieszeniami na drobiazgi czy w kształcie serca.

Poduszka z nadrukiem na zamówienie

Poduszkę możemy kupić, wybierając jeden z wielu dostępnych wzorów, jednak najczęściej decydujemy się na poduszkę z nadrukiem na zamówienie. Jak zamówić poduszkę z nadrukiem i ile kosztuje taki upominek? Poduszki z nadrukiem to niezwykle sentymentalny prezent, który oprócz tego, że jest użyteczny, spełnia dodatkową funkcję: rozśmiesza, przypomina, poprawia nastrój, być może wzrusza. Poduszka może stanowić element dekoracyjny, a przy okazji stać się ulubionym gadżetem osoby obdarowanej. Aby zamówić upominek z własnym nadrukiem, możemy wybrać interesujący nas wzór i dodać własny grawer, odpowiednie imiona, datę, sentencję. Inną opcją jest zamówienie poduszki z wykorzystaniem autorskiego projektu. Mamy również możliwość zamieszczenia na poduszce zdjęcia. Wielu firmom wystarczy informacja, o jakim napisie lub grafice myślimy, by przygotować wizualizację nadruku na poduszce. Najczęściej klient proszony jest o przesłanie grafiki z Internetu, zdjęcia, kolażu zdjęć, logo, pożądanej sentencji czy napisu. Coraz więcej firm oferuje nadruki najwyższej jakości, wykonane cyfrowo, odporne na pranie, a jednocześnie niewyczuwalne w dotyku.

Do wyboru mamy poduszki z nadrukiem lub same poszewki z nadrukiem, które łatwiej utrzymać jest w czystości. Wystarczy zdjąć poszewkę, wyprać i wyprasować. Zarówno poduszki, jak i poszewki można prać (w 40 stopniach), a także prasować. Niektóre sklepy oferujące poduszki z nadrukiem dają możliwość skorzystania z edytora, dzięki któremu można zaprojektować w prosty sposób swoją własną poduszkę.

Ile kosztuje poduszka z nadrukiem?

Cena za prezent, jakim jest poduszka z nadrukiem, waha się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Za niektóre poduszki możemy zapłacić nawet powyżej stu złotych. Od czego to zależy? Poduszka gotowa, którą możemy nabyć w sklepikach z pamiątkami, to wydatek ok. 30-50 zł. Za poduszkę z własnym projektem (napisem, logo, prostą grafiką) zapłacimy od 80 do 100 zł. Im większe mamy wymagania, np.: poduszka ze zdjęciem lub kolażem zdjęć, tym większe poniesiemy koszty. W przypadku poduszek z nadrukowanymi fotografiami to często kwota ponad 100 zł (120-150 zł). Wszystko zależy od wielkości zdjęcia – jeśli wybierzemy małą fotografię, zapłacimy około 80 zł, jeśli pokusimy się o fotografię na całej powierzchni poduszki lub wybierzemy zdjęcie panoramiczne, zapłacimy około 130 zł. Poduszka z nadrukiem jest doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby. Oferta poduszek z nadrukami jest wyjątkowo bogata, zanim więc zamówimy swój prezent, warto kilka porównać.

Zobacz także:

Autor:Adrian Adamczyk

Źródło zdjęcia głównego: Simon McGill/Getty Images

Pozostałe wiadomości