poduszki

  poduszki

  W kolejnym odcinku "Odpicowanego mieszkania" Katarzyna Jaroszyńska trafiła do nietuzinkowej kawalerki, która znajduje się w XIX-wiecznej wrocławskiej kamienicy. Właściciel mieszkania Bartosz Satora powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN, dlaczego umieścił w nim tak dużo antyków i bibelotów.

  No to: "NAPIERZAMYYYYYY"! Pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie rozegrała się największa w Polsce bitwa na poduszki! Czy Filip Chajzer ją przetrwał i jak "napierza" Hardcorowy Koksu? Udało się Wam kogoś, dziś sprać poduszką?

  W najbliższą sobotę, 11 kwietnia, zapraszamy na wielką bitwę na poduszki. Przyjdźcie z poduszką pod Pałac Kultury i Nauki przy Teatrze Studio (główne wejście od Plac Defilad 1). Rozgrzewkę zaczynamy o 8.30, a z bitwą startujemy o 10.40! Oj, posypie się pierze! :)

  Najpierw zrobiła jedną poduszkę, później dwie, a teraz całe jej mieszkanie wypełniają kolorowe poduszki... ręcznie malowane. Ile czasu zajmuje jej stworzenie jednej poduszki? Skąd czerpie inspiracje? Czy ograniczyła się tylko do projektowania poduszek?

  Aleksandra Sobkowicz i Barbara Sokół to mamy, które postawiły, że pościel w łóżeczku ich dziecka musi być piękna. Jak udaje im się prowadzić biznes na odległość? Dlaczego, skoro na rynku jest duży wybór pościeli, zajęły się akurat tym produktem?

  Organiczna bawełna, antyalergiczne wypełnienie, atrakcyjne wzory. Izabela Mayer postanowiła zapełnić lukę w polskim biznesie i stworzyła wyjątkowe poduchy. W studiu Dzień Dobry TVN zdradziła, co było dla niej największą inspiracją.

  Kolorowe, apetyczne, wyglądające jak ciastka poduszki. Nie jedna osoba z chęcią zjadłaby je... wzrokiem. Z czego ciastkowe poduszki są zrobione? Ile musimy zapłacić za takie "ciacho"? - Na tej poduszcze można leżeć - zapewnia Dagmara Sobczyk, która projektuje te apetyczne poduszki. Macie ochotę coś przekąsić? Czy umiałaby zrobić pluszową Edytę Herbuś?