Ciąża

Influencerka pokazała w sieci nietypowy kształt brzucha. Fanka: "Boję się zachodzić w ciążę, kiedy widzę takie zdjęcia"

Ciąża

Autor:
Nastazja
Bloch
gpointstudio/GettyImagesciąża

Duńska influencerka wywołała w sieci spore zamieszanie. Mama trojaczków pochwaliła się w mediach społecznościowych nietypowym kształtem swojego brzucha. "Nigdy czegoś takiego nie widziałam" – pisali fani.

Nietypowy kształt brzucha ciążowego

Ciąża to najpiękniejszy, a zarazem najtrudniejszy moment dla każdej kobiety. Rozdrażnienie, wahania nastroju, nudności i wciąż zmieniające się ciało. Nadprogramowe kilogramy i rosnący brzuszek to jeszcze nic. Duńska influencerka doświadczyła zjawiska, o którym nigdy wcześniej nie słyszała. Michella Meier-Morsi będąc w ciąży z trojaczkami, nie spodziewała się tak ogromnych zmian w swoim ciele. Nietypowym kształtem brzucha postanowiła podzielić się z fanami w sieci. Ci przez wiele miesięcy byli w szoku.

Influencerka z gigantycznym ciążowym brzuchem

Michella Meier-Morsi ma za sobą wymagającą ciążę, mimo to nie traciła i wciąż nie traci pogody ducha. Uśmiechnięta cieszy się z tego, co dał jej los. Na Instagramie regularnie przez 9 miesięcy publikowała zdjęcia wielkiego, podłużnego brzucha, który utrudniał jej chodzenie i siedzenie. Internauci nie kryli zdziwienia. Pod postami wyrażali swoje opinie.  "Jesteś bardzo dzielna!", "Jak ty w ogóle dajesz radę stać?", "Boję się zachodzić w ciążę, kiedy widzę takie zdjęcia". "Nigdy czegoś takiego nie widziałam".

Obecnie influencerka doczekała się rozwiązania. 15 stycznia na świecie pojawili się trzej chłopcy: Karol, Teodor i Gabriel. Teraz świeżo upieczona mama próbuje zgubić pociążowe kilogramy. Zadanie to nie jest wcale takie łatwe. W sieci zamieściła zdjęcie brzucha po porodzie i przyznała, że wciąż jest ciężki i bolesny.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: gpointstudio/GettyImages

Pozostałe wiadomości