Lara Gessler kupiła wymarzone mieszkanie. Musiała zaciągnąć kredyt. "Przejście przez mękę"

Lara Gessler kupiła mieszkanie na kredyt. Jak długo będzie go spłacać? "Przejście przez mękę"
Źródło: Dzień Dobry TVN
Lara Gessler o kobiecości i macierzyństwie
Lara Gessler o kobiecości i macierzyństwie
"Miasto kobiet". Lara Gessler o relacji z własnym ciałem
"Miasto kobiet". Lara Gessler o relacji z własnym ciałem
"Miasto kobiet". Lara Gessler mierzyła się z ortoreksją
"Miasto kobiet". Lara Gessler mierzyła się z ortoreksją
"Miasto kobiet". Lara Gessler opowiedziała o zaburzeniach odżywiania
"Miasto kobiet". Lara Gessler opowiedziała o zaburzeniach odżywiania
Ceny nieruchomości w szybkim tempie idą do góry, więc mało kogo stać, by nabyć mieszkanie za gotówkę. Również wiele gwiazd nie może sobie pozwolić na taki wydatek, więc muszą się ubiegać o kredyt w banku. Lara Gessler w najnowszym wywiadzie opowiedziała o kulisach zakupu nowej nieruchomości.

Lara Gessler i Piotr Szeląg - historia związku

Lara Gessler i Piotr Szeląg od kilku lat tworzą zgraną parę. W 2019 roku w mediach pojawiły się pierwsze informacje, że są razem. Zakochani pobrali się w październiku 2020 roku, kiedy restauratorka była już w zaawansowanej ciąży. W skromnej uroczystości, która została zorganizowana w zaledwie dwa dni, wzięli udział tylko najbliżsi nowożeńców. Jednak dla zakochanych to nie był problem. Zależało im na tym, by przed narodzinami małej Neny zalegalizować związek i tym samym oficjalnie rozpocząć nowy etap w życiu.

Z kolei w grudniu 2021 roku Gessler i Szeląg zorganizowali drugą, tym razem huczną imprezę w Zakopanem. Najpierw odbył ślub humanistyczny, a następnie para młoda, rodzina i przyjaciele bawili się do białego rana na weselu. W marcu 2022 roku Lara ogłosiła, że ponownie zostanie mamą. Jesienią przyszedł na świat syn Bernad.

Lara Gessler kupiła mieszkanie

Lara Gessler i jej mąż Piotr Szeląg kilka miesięcy temu odebrali klucze do pięknego mieszkania z ogródkiem w jednej z dzielnic Warszawy. Nowe cztery kąty były gotowe do zamieszkania, jedynie brakowało tam kuchni. Ostatnie prace remontowe powoli dobiegają końca. Córka Magdy Gessler wyznała, że na zakup nieruchomości miało wpływ wiele zbiegów okoliczności.

- Jest w mojej ulubionej dzielnicy. W ogóle nie mieliśmy takiego planu, po prostu ono przyszło do nas samo i okazało się być idealnym. Okazało się potem, że dostaliśmy kredyt i wspaniale, i kupiliśmy je - powiedziała Lara w rozmowie z Simoną Stolicką w wywiadzie dla Pudelka.

Niebawem restauratorka będzie urządzać pokoje dziecięce, a efektami pochwali się w mediach społecznościowych. Jak podkreśliła, interesuje się wystrojem wnętrz, uwielbia dekorować przestrzenie w domu i sprawia jej to wielką przyjemność.

Lara Gessler wzięła kredyt na mieszkanie

Lara nie ukrywa, że musiała wystąpić o kredyt, by nabyć wymarzone gniazdko. W dobie inflacji, szalejących cen na rynku nieruchomości, a także wysokich stawek za metr kwadratowy w Warszawie, mało kogo stać na kupno mieszkania od ręki.

- Kredyt to jest zawsze pewne przejście przez mękę, natomiast skorzystaliśmy z porady doradczyni kredytowej, wspaniałej osoby, która nam bardzo pomogła. Udało się, to jest najważniejsze - podkreśliła.

Dziennikarka Pudelka zapytała, jak długo Lara będzie spłacać kredyt. - Nawet nie będę mówić - odparła gwiazda.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło: Pudelek.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz