Co według Arnolda Schwarzeneggera dzieje się z duszą po śmierci? "Smutna prawda"

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Gorące newsy ze świata gwiazd
Gorące newsy ze świata gwiazdDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Arnold Schwarzenegger udzielił wywiadu swojemu przyjacielowi Danny'emu DeVito w Interview Magazine. Aktor opowiedział o swoim dzieciństwie, dorastaniu, pierwszej pracy czy ulubionej muzyce. W wielowątkowej rozmowie pojawił się również temat filozoficzny - czy istnieje coś po śmierci. Co gwiazdor kina odpowiedział?

Arnolda Schwarzenegger o życiu i śmierci

Sandra Hajduk-Popińska w show-biznesowym cyklu Dzień Dobry TVN omówiła wywiad, którego Arnold Schwarzenegger udzielił koledze po fachu, Danny'emu DeVito.

- To jest fantastyczna rozmowa. DeVito zapytał swojego przyjaciela o to, co on sądzi o życiu po życiu. Panowie weszli na takie bardzo ambitne i spirytualne tematy. Arnold odpowiedział tak: "Nie wiem, co dzieje się z duszą po śmierci. Nie jestem w tym ekspertem, ale wiem, że nigdy się już nie spotkamy. Wiem, że to brzmi dobrze i komfortowo, że zobaczymy się w niebie, ale smutna prawda jest taka, że się nie zobaczymy". Więc tak powiało trochę brakiem optymizmu - stwierdziła Sandra.

- Tak że wiemy już, że Arnold Schwarzenegger nie wierzy w to, że spotkamy się wszyscy w niebie. Niemniej jednak, żeby nie brzmiało to tak mrocznie, to ja odsyłam do całości wywiadu, bo on tam mówi naprawdę dużo krzepiących rzeczy - dodała.

Przyjaźń Schwarzeneggera i DeVito

Wywiad w Interview Magazine jest rozmową dwóch przyjaciół. Panowie znają się od lat. Zagrali razem w filmach takich, jak "Bliźniacy" czy "Junior".

- Ta przyjaźń między Arnoldem a Dannym jest tam bardzo widoczna. Oni mają świetną relację. Danny trochę żartuje, że łączy ich muzyka, bo jeden i drugi lubi słuchać muzyki rock'n'rollowej, punkowej, o czym ja nie wiedziałam. Ale w kwestii życia po życiu jednak trochę się różnią - podsumowała Hajduk-Popińska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Phillip Faraone/Getty Images

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości