Agnieszka Kotońska świętuje kolejne urodziny. Nie ma zbyt wielu marzeń

Autor:
Maria
Czarniecka
Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska świętuje swoje urodziny. Gwiazda programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" powiedziała fanom, czego mogą jej życzyć. - Resztę już mam - dodała. Zgadniecie, ile ma lat?

Agnieszka Kotońska - kariera

Agnieszka Kotońska w telewizji zaistniała w 2014 roku. Razem z mężem i synem wzięła udział w show "Gogglebox. Przed telewizorem", którego szybko stała się gwiazdą. Na jej profilu społecznościowym zasięgi urosły w zatrważającym tempie - dziś ma ponad 300 tys. obserwatorów. Celebrytka wzięła udział również w innej produkcji TTV - "99 gra o wszystko".

Gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o pracy na planie GoogleboxaDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/3

Agnieszka Kotońska przeszła również ogromną metamorfozę. Dzięki ćwiczeniom i diecie schudła aż 30 kg, a w jednej z rozmów powiedziała też, że pozwoliła sobie na skorzystanie z jednego z zabiegów medycyny estetycznej. - Przyznam wam, że zrobiłam sobie botoksik w czoło - mówiła dla Party.pl

Agnieszka Kotońska obchodziła urodziny

Agnieszka Kotońska chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia. Tym razem poinformowała ich, że skończyła właśnie 46 lat. - Życzcie mi zdrowia i pozytywnej energii - napisała na Instagramie. - Resztę już mam - dodała.

Pod postem wielu obserwatorów gwiazdy TTV zostawiło życzenia: "Wszystkiego co najlepsze", "Niech się darzy", "W takim razie dużo zdrówka pani Agnieszko", "Wszystkiego najlepszego dla największej ikony gogglebox!", "Sto Lat kochana!! Jesteś przecudownym i inspirującym człowiekiem! Trzymaj tak zawsze z uśmiechem na twarzy! Dużo zdrówka i dalszego powodzenia życzę Ci zawsze!!".

Redakcja strony internetowej Dzień Dobry TVN także dołącza się do życzeń.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też

Autor:Maria Czarniecka

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości