Aranżacje wnętrz

Nocna lampka do pokoju 6-latki. Jak ją wykonać samemu?

Aranżacje wnętrz

Autor:
Sylwia
Wołoch
HGTV: Lampka dla 6-latki

Nie wiesz, jak zachęcić dziecko do spania w swoim pokoju? W jednym z odcinków programu "Darek Solo" dowiadujemy się, jak łatwo można wykonać lampkę dla 6-latki. To oświetlenie zachęci dziecko do spania u siebie.

Lampka dla 6-latki

Darek wpadł na pomysł, aby pod pretekstem nowej lampki, spróbować zachęcić córkę bohaterki odcinka, do spania w swoim pokoju. Zapytał więc mamę, co lubi jej córka.

- W tym wieku, jak każda dziewczynka, lubi laleczki, różowe i tym podobne rzeczy. Poza tym bardzo lubi tańczyć i śpiewać - powiedziała Magda.

Darek, jako wzór do lampki wybrał więc baletnicę. Do wykonania lampki, poza szablonem, potrzebował jeszcze kleju, otwornicy, kabla od żelazka, lampki LED, wyrzynarki oraz drewnianej konstrukcji lampki. Przy pomocy otwornicy Darek zrobił miejsca na halogen. Następnie wyciął w drewnianej sklejce wzór - czyli baletnicę. Wkrętami połączył razem całą konstrukcję. Zamocował i podłączył lampkę - i gotowe.

- Myślę, że efekt końcowy będzie dopiero, jak to stanie w ciemnym pomieszczeniu - zakończył Darek.

"Darek Solo" w HGTV

Dariusz Wardziak to jeden z najzdolniejszych stolarzy w Polsce. Na antenie HGTV spełnia marzenia ludzi, którzy zupełnie się tego nie spodziewają. W odcinkach swojego programu pomaga osobom, które planują niespodziankę dla kogoś bliskiego. Pod nieobecność obdarowywanej osoby dokonują niezbędnych pomiarów, następnie z bohaterami odcinka zabierają się do wspólnej pracy.

Przy okazji, Darek poznaje wiele ciekawych historii uczestników programu. Jego kreatywność uszczęśliwiła już wiele osób - na antenie stworzył między innymi meblościankę na gry komputerowe, szafę na ubrania i wiele innych.

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: HGTV

Pozostałe wiadomości