Ula Chincz

  Ula Chincz

  "Czuję się patriotą, czuję się Polakiem, walczę z orłem na piersi!" Do walki z Nathanem Cleverlym, Andrzej Fonfara, wyszedł na ring w zbroi z husarskimi skrzydłami i, jak na husarza przystało, obronił tytuł mistrza świata w wadze półciężkiej! Dziś spotkał się w ringu z Ulą Chincz, która poboksowała chwilę z mistrzem i zadała mu kilka prostych... pytań.

  Masywna budowa tych koni budzi respekt, ale tak naprawdę są to zwierzęta o łagodnym usposobieniu. Są świetnie wyszkolone - potrafią jeździć w szyku, w różnego rodzaju konfiguracjach. Według przepisów są używane jako środek przymusu bezpośredniego, ale dla nas to po prostu konie funkcjonariusze. Jak wygląda dzień policji konnej? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz odwiedziła sekcję Konną Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego Komendy Stołecznej Policji i od razu została (nomen omen) "zaprzęgnięta" do pracy. ;)

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz spotkała się z Agatą Kuleszą na planie nowego serialu "Web Therapy". Aktorka gra tam samozwańczą panią psycholog, która leczy swoich pacjentów niekonwencjonalną metodą. Jaką? Czy Agacie zdarzało się improwizować na planie? Czy oglądała amerykański pierwowzór z Lisą Kudrow w roli głównej?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz odwiedziła Mariusza Sokołowskiego w Londynie. To tam były rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji mieszka z rodziną. Jak wygląda ich londyńska codzienność? Mariusz Sokołowski jakiś czas temu odszedł ze służby, pomimo tego wciąż pracuje w Warszawie. Czym się teraz zajmuje? Czy zwolnił tempo?

  Niedawno w internecie pojawiły się zdjęcia z pewnego pokazu mody. Na kilku z nich uwieczniono dziennikarkę Dzień Dobry TVN Ulę Chincz, która tego wieczoru pokazała się w zielonej mini. Wystylizowała ją tak Macademian Girl. Zobaczcie, jak do tego doszło i co w swojej garderobie ma blogerka modowa.

  Szymon Bolik posiada wiele umiejętności oraz wiele pasji. Jest wychowawcą w zakładzie poprawczym, jest radnym, działa w klubie wędkarskim, strzela w bractwie kurkowym, trenuje sztuki walki z zawodnikami MMA, ale nie tylko. Jak wygląda przykładowy dzień z życia Szymona? Sprawdziła to Ula Chincz. Kiedy znajduje na to wszystko czas? I o której pasji Szymon mówi, że jest jego oczkiem w głowie? Nasz gość opowiedział o tym w studiu Dzień Dobry TVN.

  Kasia Tusk - fotografka i autorka najpopularniejszego modowego bloga w Polsce, a prywatnie córka przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska. Ostatnio napisała książkę, w której dzieli się swoimi sposobami na to by zawsze wyglądać stylowo. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Uli Chincz udzieliła swojego pierwszego w życiu wywiadu telewizyjnego. Podczas rozmowy powiedziała o swojej pasji do fotografii, pracy nad blogiem i... Zobaczcie.

  "Nigdy nie uważałam się za osobę, z którą coś jest nie tak. Interesowałam się modą i muzyką, uważałam że jestem fajną osobą, chciałam się obracać wśród innych fajnych ludzi i robić fajne rzeczy". Urszula Chincz wybrała się do deszczowego Londynu by spotkać się z Viktorią Modestą, brytyjską artystką, która ze swojej ułomności uczyniła atut. Zobaczcie piękny dom, interesującą garderobę i designerskie protezy Viktorii!

  Viktoria Modesta - to brytyjska artystyka, która z niepełnosprawności zrobiłą swoją siłę. Spotkała sie z nią dziennikarka Urszula Chincz. Wywiad z Modestą zobaczycie w Dzień Dobry TVN w najbliższą sobotę. Bądźcie z nami od 8:30!

  "Po specjalizacji kobiet gwałconych przyszedł czas na pewną lekkość" - to słowa Agaty Kuleszy, którą możemy oglądać w nowym serialu komediowym Web Therapy. Aktorka wciela się w nim w postać samozwańczej terapeutki. O pracy nad serialem opowiedziała naszej dziennikarce Uli Chincz. Całą rozmowę zobaczycie w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN.

  Z powodu panującej na zewnątrz niskiej temperatury wiele osób stara się dogrzać swoje mieszkania. Niestety czasami kończy się to pożarami. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz rozmawiała z kominiarzem Mariuszem Salą i Rzecznikiem Komendanta Głównego Straży Pożarnej Pawłem Frątczakiem o bezpiecznym dogrzewaniu domu, obowiązku dokonywania przeglądu kominów i błędach, które popełniamy podczas używania urządzeń grzewczych i gazowych. Zobaczcie, jak sprawdza się drożność przewodu kominowego.

  Ula Chincz spotkała się w Londynie z Jamie Olivierem. Dziennikarka Dzień Dobry TVN odwiedziła kulinarnego mistrza w jego pierwszej, dziś już kultowej restauracji "Fifteen". Dlaczego Jamie nie lubi określenie "zdrowe jedzenie"? Jakim jest szefem dla swoich pracowników? I czy to prawda, że zatrudnia w swojej restauracji Polaków?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz spotkała się w Londynie z wybitnym brytyjskim kucharzem, autorem książek i programów telewizyjnych Jamie Olivierem. Odwiedziła go w jego restaurcji "Fifteen". W najbliższą sobotę zobaczycie pierwszą część wywiadu z Jamie Olivierem. Bądźcie z Dzień Dobry TVN od 8:30!

  Adam Saaks ze zwykłych koszulek i prostych sukienek w kilka minut wycina ażurowe dzieła sztuki. Na liście jego klientów są gwiazdy muzyki, aktorki i top modelki. Kto dokładnie? Ile czasu zajmuje mu przygotowanie jednego stroju kąpielowego? Czy zranił kogoś podczas pokazów cięcia? Czy jego ubrania można zamówić przez internet? Z projektantem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry Ula Chincz.

  Sport to rywalizacja, a tam gdzie jest rywalizacja, często puszczają nerwy i pojawiają się prowokacyjne gesty lub teksty. Co mówi przeciwnikowi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, kiedy staje z nim twarzą w twarz? Jakie teksty pod swoim adresem słyszał na boisku koszykarz Marcin Gortat? Na jakie zaczepki zareagowałby siatkarz Piotr Gruszka? Co się dzieje w organizmie człowieka, który słyszy takie teksty pod swoim adresem? Czy warto na nie reagować? Ze sportowcami i psychologiem Tomaszem Kozłowskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Mniej więcej 40 tysięcy osób w roku zapada w śpiączkę. W całej Polsce są dwa ośrodki, które zajmują się ich wybudzaniem. Jeden z nich to Budzik, który budzi dzieci, a drugi to Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Fundacji „Światło” w Toruniu. Dzięki niezwykłej determinacji gościa Dzień Dobry TVN dyrektorki fundacji Janiny Mirończuk i pracowników ośrodka w ciągu 15 lat wybudzono ze śpiączki 39 osób. Na czym polega tajemnica ich sukcesu? Jak się wybudza? Jakie plany związane z ośrodkiem "Światło" ma Pani Janina? Czy wybudzeni pamiętają okres swojej śpiączki?

  Panuje pogląd, że mężczyźni są wzrokowcami. Zapewne z tego powodu wiele kobiet robi wszystko, aby poprawić swoją urodę. Niestety są wśród nich takie, które z tym przesadzają. Tuning jest dla nich dużo ważniejszy niż praca nad rozwojem intelektu. Gości Dzień Dobry TVN: terapeutę Roberta Rutkowskiego i siedmiokrotnego mistrza świata w windsurfingu Wojciecha Brzozowskiego zapytaliśmy, co mężczyźni cenią w kobietach. Dlaczego kobieta stuningowana może onieśmielać mężczyznę?

  Noe, Nel i ich tata Kazimierz na morzu spędzili 3137 dni, dwanaście razy przekraczali równik i każdy dzień był dla nich przygodą. Kiedy zaczęła się ich morska podróż? Skąd się wziął pomysł na takie życie? Dlaczego po wyruszeniu w morze mama dzieci postanowiła zejść na ląd? Jak Noe i Nel radzili sobie z nauką? Jakie miejsca wspominają najlepiej? Rodzina podróżników dwa lata temu zeszła na ląd - czy są teraz szczęśliwi? Spotkała się z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz - mama 7-letniego Rysia zabrała syna i jego przyjaciela na wycieczkę do najciekawszych zamków w Polsce. Kto zaskoczył ich, kiedy zbliżali się do pierwszego zamku? Co zobaczyli na szczycie wulkanu? Czego nauczyli się od wieśniaka? Na Ulę i chłopców czekały też inne atrakcje - obiad w średniowiecznej kuchni, przechodzenie przez ściany i lekcje magii niczym w "Harrym Potterze". A na koniec... wystrzałowa niespodzianka. Ile kosztuje taka wycieczka?

  Na planie serialu "Aż po sufit", z odtwórcami głównych, ról spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz. Choć aktorzy znają się jeszcze z czasów studenckich, po raz pierwszy przyszło im grać parę. Jakim mężem jest Cezary Pazura i jak Edyta Olszówka sprawdza się w roli żony?

  Gościem Dzień Dobry TVN była Katarzyna Szafranowska. Trenerka technik szybkiej nauki podpowiedziała w jaki sposób nauczyć się języka obcego. Czy każdy może być poliglotą? Czym jest pamięć słuchowa? Czy jest to cecha wrodzona czy można ją wytrenować? I dlaczego "wkuwanie" słówek nie jest dobrą metodą?

  O magii zaręczyn rozmawialiśmy dziś z Izabelą Janachowską, Ewą Minge i Tomaszem Saprykiem. Czy da się przygotować na ten moment i czy długo się je pamięta? Wcześniej, Ula Chincz porozmawiała na ten temat z, prowadzącą program "Aplauz, Aplauz!", bohaterką najgłośniejszych w ostatnim czasie zaręczyn, Agnieszką Szulim! Jak wspominacie swoje zaręczyny?

  Pod koniec czerwca Zosia Ślotała urodziła córeczkę. W roli mamy stylistka czuje się doskonale, jednak już myśli o powrocie do pracy. Czy zajmie się teraz również modą dziecięcą? Z Zosią porozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz. Co stylistkę najbardziej zaskoczyło w macierzyństwie? I czy Zosia ma czas, by wyrwać się na kawę koleżankami?

  W Warszawie odbywa się wielkie seminarium sushi. Z szefem japońskiego stowarzyszenia sushi rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz. Jak wygląda i ile czasu trwa proces szkolenia sushi mastera? Dlaczego to mężczyźni są lepszymi sushi masterami?

  Obchody 10-lecia Dzień Dobry TVN to czas wyjątkowy nie tylko dla nas, ale również naszych gości. W szczególności tych, którzy są z nami od początku. Taką osobą jest Jarosław Wałęsa. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz wspominała z nim historię naszej znajomości. A wspomnień nie brakuje. Zapytała go również o jego plany na najbliższą przyszłość. Jak polityk obecnie godzi życie rodzinne z zawodowym? Jakim jest ojcem? Dowiecie się, jaki egzamin był dla Pana Jarka najważniejszym w życiu i za czym uporczywie tęskni. Życzymy Jarkowi Wałęsie i sobie kolejnych 10 lat razem!

  Czym jest "Protest pustych wózków"? Czego domagają się matki prowadzące własną działalność gospodarczą? Dlaczego domagają się zmiany przepisów? Z protestującymi pod sejmem kobietami porozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz.

  Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy... To już koniec wakacji. Czas wrócić do szkolnych obowiązków. Podczas inauguracji nowego roku szkolnego towarzyszymy dziś z kamerą Małgosi Mundzik. Uczestniczka „Małych gigantów” idzie już do drugiej klasy. Czy cieszy się z powrotu do szkoły? Z Małgosią porozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz.

  W ramach trasy „Violetta Live” 2015 aktorzy popularnego serialu wystąpili też w Polsce. Z odtwórcami głównych ról spotkała się Urszula Chincz. Jak wygląda życie Martina Stoessel w trasie? Czy nie zazdrości rówieśnikom wolnego czasu? Czy ma czas na spotkania z przyjaciółmi? Postanowiliśmy też dowiedzieć się, za co polskie fanki kochają Violettę.