Norbi

  Norbi

  Radek Liszewski zostawia disco-polo. Nawiązuje współpracę z Norbim. Zamierza zmienić repertuar na mieszkankę jazzu, popu i rocka. W studiu Dzień Dobry TVN Norbi i Liszewski opowiedzieli nam o swojej nowej współpracy. Kto jeszcze dołączy do nowego zespołu Radka Liszewskiego?

  W kuchni Dzień Dobry TVN Piotr Kucharski i Norbi przygotowali dania kuchni tajskiej. Sami zobaczcie, jak łatwo i prosto przygotowuje się takie potrawy, gdy ma się w kuchni urządzenie Philips Multicooker. Skorzystajcie z naszych przepisów!

  Zdradzane Amerykanki wpadły na pomysł, jak zemścić się na swoich byłych i ich nowych partnerkach. Publikują ich zdjęcia i dane osobowe w Internecie. O komentarz w Dzień Dobry TVN poprosiliśmy pisarkę Katarzynę Lengren, psycholog Marię Rotkiel i Norbiego, artystę estradowego.

  Czy mężczyźni wiedzą, ile tak naprawdę kosztują damskie buty, torebki lub kosmetyki? Dlaczego kobietom czasami zdarza się ukrywać wydatki na przyjemności przed swoimi partnerami? Czy zakupy są dla kobiet sposobem na poprawę humoru? O to w Dzień Dobry TVN nasi goście: piosenkarz Norbi, scenarzysta Doman Nowakowski i psycholog Maria Rotkiel. Co o swojej żonie mówi Norbi? Czy to prawda, że żona kupuje mu ubrania?

  Wydarzenia, które przyciągają Polaków to nie teatr, muzeum czy kino, ale dożynki, festyny i pikniki. Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: prezenter, konferansjer i dziennikarz Zygmunt Chajzer, wokalista disco polo Tomasz Niecik oraz Norbi. Co przyciąga Polaków do przaśnej zabawy? Jak Polacy reagują na "ludzi z telewizji"?

  Na naszej scenie: Norbi i Kamila Ignatowicz w swoim najnowszym utworze "Spróbujmy". Jak Wam się podoba nowy styl Norbiego?

  O polskich weselach i tradycyjnych zabawach im towarzyszących rozmawialiśmy z Katarzyną Lengren i Norbim. Co im się najbardziej podoba, a co ich mierzi na weselach? Jakie są Waszym zdaniem najlepsze gry i zabawy w czasie oczepin ? :)

  Norbi z żoną Marleną Jagłowską spakowali walizki i ruszyli w Wielki Piątek do Portugalii. Zwiedzili stolicę kraju Lizbonę i słoneczne południe, czyli region Algarve, chętnie odwiedzane przez turystów z całego świata. Jak wspominają tę podróż? Jak Norbi ocenia Portugalczyków?

  Już za długo jest sam, trzeba mu kogoś znaleźć. Czasem zdarza się, że znajomi pragną wziąć Twoje sprawy w swoje ręce. Czy swatanie ma sens i czy się sprawdza w dzisiejszych czasach spytaliśmy psychologa Piotra Mosaka, aktorkę Martę Powałowską i Norbiego, a Manuela Michalak zdradziła nam jak swatać subtelnie!

  Oczywiście na swoim żywym organizmie:). Dzieci, pieniądze, bezpieczeństwo, udany związek, a może sukcesy w pracy? Co daje nam prawdziwe szczęście? Czy nasi goście są szczęśliwi czy raczej bywają szczęśliwi? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: wokalista Norbi , psycholog Maria Rotkiel, były hokeista Mariusz Czerkawski oraz aktorka Elżbieta Jędrzejewska.

  Miała zagrać Lecha Wałęsę, jak mówi Marcin Prokop, ale podebrał jej tę rolę Robert Więckiewicz. Zobaczcie Dorotę Wellman z wąsami! :) Ale tematem tej rozmowy wcale nie są wąsy, tylko kobiety... najpiękniejsze Polki. Ile prawdy jest w słowach piosenki, że "najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny"? Co zachwyca w Polkach dziennikarza motoryzacyjnego Patryka Mikiciuka, Norbiego i Mariusza Totoszko, wokalistę zespołu Volver? Dlaczego cudzoziemcom tak bardzo podobają się Polki?

  Jaki jest przepis na piosenkę, która wzruszy Polaków i sprawi, że pójdą do sklepu po płytę? Jak pisze się i komponuje nieśmiertelny przebój? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy tych, którzy - jak mowi Marcin Prokop - popełniają niemalże hurtowo: Arturs Andrus, Roberts Chojnackiego, Norbiego i Tomasza Luberta.

  Jeżeli nie masz pomysłu, gdzie wybrać się na ferie, polecamy Mazury. Tam spotkaliśmy się z Norbim, który zdradził nam, że na Warmii i Mazurach jest aż jedenaście stoków. Przyznał jednak, że ferie spędzi z córką w Warszawie.